Pasitikrinkite savo žinias:
Kuris variantas taisyklingas?

Vyksta debatai dėl „Brexit“.

Vyksta debatai dėl „Brexito“.

Vyksta debatai dėl breksito.


 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Kultūros naujienos
Koncertas „Muzikinė Šiaulių tapatybė“
Spalio 1 d. (SEKMADIENIS)
16 val. koncertas „Muzikinė Šiaulių tapatybė“, skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai. Koncertų salė „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai.
Plačiau
Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos informacija

Lietuvos Respublikos kultūros ministerijai patvirtinus 2018 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires, kino sklaidos srities ir stipendijų finansavimo konkursai perduoti Lietuvos kino centrui. Tačiau Lietuvos kultūros taryba ir toliau finansuos kino projektus teikiamus kultūros ir meno programų konkursams.

Plačiau
Martinš Krūminš tapybos darbų paroda

Rugsėjo 22 d. (PENKTADIENIS)
17 val. atidaroma Martinš Krūminš tapybos paroda „Realybės padiktuota abstrakcija". Šiaulių universiteto Dailės galerija, Vilniaus g. 141, Šiauliai. Paroda veiks iki spalio 11 d.

Plačiau
Lietuvos kultūros taryba skelbia!

Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia finansavimo programos „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“ konkursą. Paraiškas šiai programai gali teikti kultūros ir meno įstaigos rengiančios projektus skirtus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio tematikai.

Plačiau
Paroda, skirta Piliakalnių metams paminėti

Rugsėjo 14 d. (KETVIRTADIENIS)
17 val. Chaimo Frenkelio viloje atidaroma Piliakalnių metams paminėti skirta paroda „Piliakalniai be pilių“.
Paroda veiks iki 2017-11-06. 

Plačiau
Keliaudami po Lietuvą fiksuokite jos piliakalnius ir dalyvaukite konkurse!

Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjunga KVIEČIA pasirinktomis vaizduojamojo meno formomis ir technikomis (fotografija, tapyba, grafika, audimas, medžio drožyba, lipdymas ir kt.) įamžinti piliakalnio ar prie jo esančios gyvenvietės, šventvietės, kapinyno, pilkapio, senųjų kelių vietas.

Plačiau
6-oji mokslinė-praktinė konferencija „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės“

Rugsėjo 8 d. (PENKTADIENIS)
Šiaulių universiteto bibliotekoje vyks 6-oji mokslinė-praktinė konferencija „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės“. Šiaulių universiteto Ekonomikos katedros organizuojamoje konferencijoje bus kalbama apie regiono ekonominio vystymosi aktualijas, bus ieškoma kelių sėkmingesnei verslo plėtotei ir ekonomikos raidai.

Plačiau
Lietuvos kultūros taryba skelbia!

Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia pirmąjį 2018 m. finansavimo konkursą – priimamos kultūros ir meno projektų ir stipendijų paraiškos.

Kaip ir kasmet konkursas skelbiamas Lietuvos Respublikos kultūros ministerijai patvirtinus pagrindinį kultūros ir meno projektų finansavimo dokumentą – Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires. Kasmet tobuliname kultūros finansavimo mechanizme ir šias metais numatoma nemažai naujovių. Iš viso pirmajam 2018 m. kultūros finansavimo konkursui kultūros ir meno organizacijos paraiškas gali teikti 15 kultūros ir meno programų ir 12 kultūros ir meno sričių.

Plačiau
IV pleneras-konkursas „(Ne)atrasti Šiauliai“, skirtas A. J. Greimo metams

Rugsėjo 6 d.(TREČIADIENIS)
12 val. IV PLENERO-KONKURSO „(NE)ATRASTI ŠIAULIAI“, SKIRTO A. J. GREIMO METAMS skulptūrų atidarymas. Višinskio g. 38, Humanitarinis fakultetas.

Plačiau
Sigito Prancuičio asambliažų paroda

Rugsėjo 6 d. (TREČIADIENIS)
12 val. Sigito Prancuičio asambliažų parodos „Dialogai“ pristatymas. Chaimo Frenkelio vilos parkas (Vilniaus g. 74, Šiauliai)
Paroda veiks iki  spalio 23 d.

Plačiau
Knygos „Paukštė išskrido...pavasarėjant“ pristatymas

Rugsėjo 6 d. (TREČIADIENIS)
15 val. knygos „Paukštė išskrido...pavasarėjant“ pristatymas. Apie Mokytoją, knygų leidėją, Lietuvos karalienės Mortos premijos mecenatę JADVYGĄ KARINAUSKYTĘ – KAUNECKIENĘ. Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje.

Plačiau
Lauros Guokės personalinės parodos „Lietuvos kaime“ atidarymas

Rugsėjo 9 d. (ŠEŠTADIENIS)
12 val. Lauros Guokės personalinės parodos „Lietuvos kaime“ atidarymas. Šiaulių dailės galerijoje, Vilniaus g. 245

Plačiau
Tapybos paroda „Žinia“

Rugsėjo 7 d. (KETVIRTADIENIS)
17 val.  parodos „Žinia” atidarymas. Šiaulių universiteto biblioteka (Vytauto g. 84, II a.)
Šiaulietė dailininkė Bitė Kuic tapybos parodoje „Žinia“ ieško atsakymų į menininko laisvės, atminties ir egzistencijos klausimus. Svarbiausia kūryboje „mylėti tai, kas tave supa ir laukti žinios...“

Plačiau
Patvirtintos finansuojamų kultūros ir meno projektų gairės 2018 metams

Patvirtintas pagrindinis kultūros ir meno projektų finansavimo dokumentas Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų gairės 2018 metams. Kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson patvirtintos gairės įsigaliojo nuo rugpjūčio 26 d., o pirmasis kitų metų finansavimo konkursas prasidės jau rugsėjo 1 d., todėl kviečiame susipažinti su naujovėmis.

Plačiau
Tarptautinis ekslibrisų konkursas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, jau du dešimtmečius aktyviai puoselėjanti ir populiarinanti ekslibrisus, skelbia tarptautinį ekslibrisų konkursą ir parodą  „EX LIBRIS. ATKURTAI LIETUVAI – 100“ ir kviečia Lietuvos ir pasaulio dailininkus, mažosios grafikos kūrėjus sukurti ekslibrisų. Konkurso tikslas – pažymėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir pagerbti su šiuo įvykiu susijusias iškilias asmenybes.

Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Rugsėjis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: