Kultūros naujienos
Renginiai, skirti Baltijos kelio ir Laisvės dienoms paminėti

Rugpjūčio 22 d.
18.30 val. (po šv. Mišių) Latvijos jaunimo simfoninio pučiamųjų orkestro koncertas, skirtas Baltijos kelio dienai paminėti (meno vad. ir dirigentas prof. J. Purinis)
Organizatoriai: Šiaulių kultūros centras, Šiaulių universitetas
Šiaulių šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3

Plačiau
Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia ekspertų atrankos konkursą

Lietuvos kultūros taryba (LKT), plėsdama kultūros ir meno ekspertų duomenų bazę skelbia ekspertų atrankos konkursą užpildyti Teisinės autorių teisių ir gretutinių teisių bei Muzikos ir audiovizualinių kūrinių sklaidos praktikų kompetencijų poreikį.

Plačiau
„Šiaulių dienose 782“ skambės „Ateitis mūsų“

2018 m. rugsėjo 6–8 dienomis Šiauliuose vyks šventiniai 782-ojo miesto gimtadienio renginiai. Organizatoriai, pavadinę šventę „Ateitis mūsų“, skleidžia idėją, kad kiekvieno žmogaus rankose slypi galia kurti modernesnį Pasaulį, Lietuvą, Šiaulius ir kviečia įsilieti į didžiausio Šiauliuose renginio vyksmą. Šventės organizatoriai siūlo programą, kuri aktuali visoms amžiaus grupėms, ir šiais metais stebins ne tik tradiciniais renginiais, bet ir įdomiomis naujovėms.

Plačiau
„Laiptų galerijoje“- literatūros ir muzikos naktis „Tarp dviejų aušrų“

Rugpjūčio 28 d., 21 val. „Laiptų galerijoje“- literatūros ir Muzikos naktis „Tarp dviejų aušrų“. Lietuvos Nacionalinio dramos teatro aktorė Dalia Michelevičiūtė skaito V.Mykolaičio-Putino tekstus, groja Valstybinis Vilniaus kvartetas.
Dalia Michelevičiūtė - Lietuvos Nacionalinio dramos teatro ir kino aktorė. Ir žiniasklaidos, ir kritikų ne kartą išrinkta geriausia aktore, pelniusi „Sidabrinės gervės“ bei „Metų autoriteto“ apdovanojimus Dalia Michelevičiūtė, skaičiuojanti tris dešimtis metų teatro scenoje ir daugiau nei pusšimtį vaidmenų teatro ir kino scenose - ne pirmą kartą „Laiptų galerijos“ renginiuose, pamilta, laukiama šiauliečių.

Plačiau
Dvi naujos parodos Šiaulių dailės galerijoje

Maloniai kviečiame jus į žinomos odininkės Renės Banaitienės odos dirbinių parodos atidarymą MIESTAS rugpjūčio 14 d. (antradienį) 17 val. Kūrybos 50 – mečiui skirta paroda supažindins jus su gausia ir labai įvairia šios menininkės kūrinių kolekcija. Tai puiki proga dar kartą įvertinti odos meno galimybes ir šios menininkės atsidavimą šiai kaprizingai ir originaliai meno rūšiai.

Plačiau
Profesinis mokymas - tavo ateities karjera!

Rugpjūčio 29 d. (TREČIADIENIS) 
Nuo 12 val. iki 18 val. renginys PROFESINIS MOKYMAS – TAVO ATIETIES KARJERA! Skveras prie Šiaulių miesto savivaldybės, Vasario 16-osios g. 62.
Renginio atmosferą kurs ir ausis džiugins įvairūs atlikėjai bei grupės. Renginio balsas – Zip FM.

Plačiau
Junkis prie ilgiausio „Sugedusio telefono“ pasaulyje

Rugsėjo 5 d. 16–19 val. kviečiame šiauliečius ir miesto svečius vienytis ir siekti pasaulio Gineso rekordo – Ilgiausio „Sugedusio telefono“ pasaulyje. Kad Šiauliai pasiektų pasaulio rekordą, akcijoje turi dalyvauti 2 000 dalyvių! Akcija vyks miesto centre prie „Trijų nykštukų“.

Plačiau
Startuoja jaunimo plakatų konkursas „#canibeme“

Rugpjūčio 1 d. – spalio 15 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia Lietuvos moksleivius ir aukštųjų mokyklų studentus dalyvauti plakatų konkurse „#canibeme“, kuriuo siekiama skatinti jaunimo diskusijas apie socialines medijas, jų įtaką jaunų žmonių savivokai ir gyvenimo būdui, kritiškai pažvelgti į komercinės naudos pagrindu kuriamas vertybes.

Plačiau
Byrono Walleno ir grupės „Four Corners“ iš Didžiosios Britanijos pasirodymas

Rugpjūčio 1 d. (TREČIADIENIS)
18 val. XV tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncertas – Byrono Walleno ir grupės „Four Corners“ iš Didžiosios Britanijos pasirodymas. Kviestinė projekto atlikėja – dainininkė, multiinstrumentalistė Eska. Chaimo Frenkelio vilos parkas, Vilniaus g. 74, Šiauliai

Plačiau
Fotografijų paroda „Lietuvių Šveicarija“

Rugpjūčio 10 d. (PENKTADIENIS)
16 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos III a. galerijoje atidaroma per Lietuvą keliaujanti fotografijų paroda „Lietuvių Šveicarija“. Paroda skirta pagerbti pasaulio lietuvių pasiekimams, jų gimtosios kalbos ir tradicijų puoselėjimui, padėkoti už politinę, finansinę ir humanitarinę pagalbą, atsidavimą ir pastangas atkurti laisvą Lietuvą.

Parodą pristatys Šveicarijos Lietuvių Bendruomenės pirmininkė Jūratė Caspersen.

Parodos globėjas Seimo narys dr. Stasys Tumėnas

Plačiau
XV tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis

Jubiliejinis XV tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis kviečia į renginius Chaimo Frenkelio viloje ir parke, Vilniaus g. 74, Šiauliai

Plačiau
MENOPOLIS kvietė vaikus į kūrybines dirbtuves

Šiaulių dailės galerija 2018 liepos 9 – 13 dienomis vėl pakvietė vaikus į edukacinės programos vaikams ir jaunimui MENOPOLIS kūrybinę dienos stovyklą 100 ISTORIJŲ / 2.

Plačiau
Tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2018“

2018 m. rugsėjo 7-8 d. tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2018“ kviečia visus kokybiškos muzikos gerbėjus į Talkšos ežero pakrantę, kur bigbendai iš Lietuvos bei užsienio šalių dovanos nepamirštamas akimirkas muzikos melomanams.
Abiejų festivalio dienų koncertai nemokami!

Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Rugpjūtis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: