Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Laukia šiauliečių naujose patalpose

Socialinės pagalbos besikreipiantys šiauliečiai aptarnaujami tvarkingose, moderniai įrengtose ir specialiai neįgaliesiems pritaikytose patalpose. Lygiai prieš metus Šiaulių miesto savivaldybės Socialinių paslaugų ir Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriai persikėlė į  pačiame miesto centre buvusio banko patalpas Tilžės g. 170 (įėjimas iš Vasario 16-osios g.), o dabar nebereikės vargti ir pietinio rajono gyventojams. Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriaus darbuotojai šiauliečių laukia Šiaurės Lietuvos kolegijos pastate Tilžės g. 22.

Socialine gyventojų gerove besirūpinantys Savivaldybės specialistai šiauliečius priima patogiose ir specialiai tam pritaikytose patalpose. Bent keliose miesto vietose išsibarstę padaliniai dabar veikia dviejose taškuose. Prieš metus pagerinta miesto centrinėje dalyje gyvenančių šiauliečių aptarnavimo kokybė – Tilžės g. 170, buvusiose banko patalpose,  įrengti erdvūs laukiamieji, patogios aptarnavimo vietos, liftas.  Dabar panašios sąlygos sudarytos ir pietinio rajono gyventojams. Iš avarinės būklės pastato Aido g. 10A Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriaus darbuotojai persikėlė į buvusį kolegijos pastatą Tilžės g. 22.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpęs Šiaulių miesto meras Artūras Visockas sakė, kad ir toliau laikosi nuostatos, jog jo kabinetas bus remontuojamas paskutinis.

„Pirmiausia sąlygos gerinamos tuose skyriuose, kur vyksta gyventojų aptarnavimas, po to – kituose padaliniuose ir tik galiausiai mano kabinete. Čia yra elementari pagarba žmogui, nes jeigu tuo kartu likimas susiklosto nepalankiai, tai žmogus neturėtų pasijusti dar blogiau atėjęs ieškoti pagalbos. Linkiu, kad tiems žmonėms, kuriems reikalinga parama, čia galėtų ją oriai gauti ir ilgainiui susitvarkyti gyvenimus“, – sakė Artūras Visockas.   

Pasak Socialinių reikalų departamento vadovės Astos Lesauskienės, naujose 309 kv. m ploto patalpose dirba 13 darbuotojų – tai vyresnieji ir vyriausieji socialinių išmokų specialistai, kurie aptarnauja gyventojus, teikia informaciją, priima prašymus socialinėms išmokoms ir kompensacijoms, tikrina dokumentus, suveda duomenis į sistemą ir skaičiuoja išmokas. Skyriuje yra erdvus laukiamasis gyventojams, įrengta šiuolaikiška klientų eilių reguliavimo sistema, įrengta kompiuterizuota vieta klientui, kur savarankiškai ar su darbuotojo pagalba sudaryta  galimybė pateikti elektroninį prašymą.

Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriaus vedėja Aušra Gailiūnienė pasidžiaugė, kad ir darbuotojams čia bus nepalyginamai patogiau. Senose patalpose nebuvo jokio vėdinimo, žiemą – šalta, vasarą – karšta, neatsidarydavo langai. Tokiomis sąlygomis nebuvo patenkinti nei klientai, nei darbuotojai. Šiame Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriaus padalinyje aptarnaujama apie 45 procentai visų miesto gyventojų.

„Buvome paskelbę nuomos konkursą, džiaugiamės, kad pavyko rasti šioms paslaugoms reikalingą plotą tokioje patogioje vietoje. Patalpas savininkai sutiko pritaikyti, kad visiškai atitiktų neįgalių žmonių poreikius. Žinoma, jei tik yra galimybė, kviečiame kuo daugiau paslaugų užsisakyti elektroniniu būdu“, – komentavo Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis. Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: