Lietuvos kultūros taryba kartu su LR kultūros ministerija kviečia teikti pasiūlymus

Lietuvos kultūros taryba (LKT) kartu su LR kultūros ministerija kviečia teikti pasiūlymus šiuo metu rengiamo Tolygios kultūros ir meno raidos modelio finansavimo kvotų regionams apskaičiavimo tvarkai.

Savo pasiūlymus ir komentarus galite pateikti skiltyje Konsultacijos su visuomene arba elektroniniu paštu konsultacijos@ltkt.lt  iki gegužės 24 dienos.

 

Tolygios kultūros ir meno raidos regionuose modelio tikslas – užtikrinti kultūros prieinamumą ir jos įvairovę, mažinti kultūrinę atskirtį tarp didmiesčių ir atokiau nuo jų esančių miestų bei miestelių. Numatoma, kad prie LKT bus sudaryta 10 regioninių kultūros tarybų (RKT), kurių veikla aprėps apskričių geografines teritorijas. Į RKT sudėtį bus įtraukta po du atstovus iš kiekvienos savivaldybės, ir vieną atstovą deleguos LKT. Šios tarybos vertins ir atrinks finansuoti pateiktus kultūros ir meno projektus.

Atsisiųskite Tolygios kultūros ir meno raidos regionuose modelio pristatymą.

Paraiškas šiuo metu baigiamo rengti regionų kultūros finansavimo modelio programai bus galima teikti jau šį rudenį, paskelbus pirmąjį 2019 m. finansavimo konkursą.

 

Lietuvos kultūros tarybos informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Rugpjūtis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).