Mero padėka bendrovės „Šiaulių vandenys“ vadovui

Šiaulių miesto įmonių vadovų pasitarime meras Artūras Visockas pasveikino bendrovės „Šiaulių vandenys“ generalinį direktorių Joną Matkevičių. Iš viso 35 metus vandentvarkos įmonėje dirbantis J. Matkevičius jau dešimtmetį jai ir  vadovauja. Šiuo laikotarpiu vykdyta daug inžinerinių tinklų plėtros ir atnaujinimo projektų, daug investuota gerinant paslaugų prieinamumą, kokybę ir aplinkosaugos situaciją.

 

Šiaulių vandentvarkai 35 darbo metus paskyrusiam Jonui Matkevičiui Šiaulių miesto meras Artūras Visockas įteikė padėką  „už asmeninį indėlį modernizuojant ir plėtojant vandentvarkos ūkį, aplinkosauginių reikalavimų diegimą bendrovėje ir nepriekaištingą ilgametį darbą“. Miesto vadovas pasidžiaugė, kad miesto vartotojus kokybišku vandeniu aprūpinanti bendrovė „Šiaulių vandenys“ pagrįstai gali didžiuotis bene sėkmingiausiai šalyje įvykdytais vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros projektais. Europos Sąjungos lėšomis sukurta infrastruktūra iš tiesų tarnauja šiauliečiams, kai kitiems miestams gresia solidžios baudos.

Pasak Jono Matkevičiaus, iš tiesų, Šiaulių miestas – viena iš nedaugelio savivaldybių, kur  tikrai efektyviai panaudoti paramos pinigai. Beveik visoms didžiųjų miestų savivaldybėms, taip pat ir keletui mažesnių gresia įspūdingos baudos, kurios siekia net iki 4 mln. eurų. Bendra Lietuvos savivaldybėms paskirta baudų suma – apie 16 mln. eurų. O Šiauliuose naujų vartotojų prisijungimo rodikliai buvo ne tik įvykdyti, bet ir viršyti. Bendrovė „Šiaulių vandenys“ viena pirmųjų šalyje prie jau įrengtų tinklų norintiems prisijungti vartotojams vamzdynus priveda iki pat sklypų ribos.

UAB „Šiaulių vandenys“ šiemet pradėjo du milijoninius projektus. Už beveik 7 mln. eurų įvairiose Šiaulių vietose rekonstruojami vandentiekio (18,37 km) ir nuotekų (19,85 km) tinklai. Darbai suskirstyti į kelis etapus, pirmieji jau vyksta, o paskutinis tinklų atnaujinimas bus baigtas 2019 m. pavasarį.

Kitas didelis projektas – paviršinių nuotekų tinklų atnaujinimas. Už 4,5 mln. eurų numatoma renovuoti 10,24 km vadinamosios lietaus kanalizacijos linijų. Planuotų darbų mastai prieš skelbiant rangovų konkursus buvo mažesni, tačiau nupirkus paslaugas pigiau, atsirado galimybė atnaujinti daugiau vamzdynų.

 Kitais metais taip pat numatyta papildomą paramą skirti prijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų būstams, kuriuose gyvena socialiai remtinos šeimos. Įgyvendinus šią užduotį, civilizuotai nuotekas galės tvarkyti dar apie 150 mažesnes pajams turinčių namų ūkių.

 Bendrovės „Šiaulių vandenys“ vadovas informavo, kad kitais metais numatyta iš naujo apsvarstyti paslaugų kainas vartotojams, kurios, nepaisant milijoninių investicijų į vandentvarkos ūkį, turėtų išlikti nepakitusios.
Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Rugpjūtis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: