Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Mokslinėje-praktinėje konferencijoje kalbėta apie regiono ekonomikos ir verslo problemas bei galimybes

Šiaulių universitete vyko 8-oji mokslinė-praktinė konferencija „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės 2019“, kurią surengė Šiaulių regiono ekonomistų asociacija kartu su Šiaulių miesto savivaldybe ir Šiaulių universitetu. Konferencijoje buvo pristatyti pranešimai apimantys įvairias temas – klasterizaciją regione, išmanaus miesto koncepciją, Šiaulių laisvąją ekonominę zonos plėtros ir oro uosto augimo galimybes, kultūros sektorių.

Konferenciją moderavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis ir Šiaulių regiono ekonomistų asociacijos prezidentė doc. dr. Solveiga Skunčikienė.

Konferencijoje buvo pristatyti pranešimai apimantys įvairias temas – klasterizaciją regione, išmanaus miesto koncepciją, Šiaulių laisvąją ekonominę zonos plėtros ir oro uosto augimo galimybes, kultūros sektorių.

Pranešimus pristatė: VšĮ Lietuvos inovacijų centro projektų vadovas Gytis Juknevičius („Klasterizacijos regionuose galimybės ir iššūkiai“), UAB „Civita“ asocijuotas partneris Egidijus Skrodenis („Šiaulių, išmanaus miesto koncepcija ir jos įgyvendinimo perspektyvos“), UAB „Šiaulių laisvoji ekonominė zona“ direktorius Artūras Klangauskas („Šiauliai – inžinerinės pramonės centras: Šiaulių laisvosios ekonominės zonos esama situacija, perspektyvos ir nauda regionui“), savivaldybės įmonės „Šiaulių oro uostas“ direktorė Aurelija Kuezada („Regioninis oro uostas – ekonominio augimo galimybė ar prabanga?“), Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys Aurimas Žvinys („Kaip parduoti tai, kas neparduodama?“).

Konferencijos dalyvius pasveikino Šiaulių universiteto laikinai mokslo ir meno prorektorės pareigas einanti prof. dr. Diana Cibulskienė. Ji pasidžiaugė, kad kasmet Šiaulių universitete vykstančioje konferencijoje gvildenamos temos yra aktualios tiek Šiaulių miesto, tiek viso regiono ekonominiam vystymuisi. „Nagrinėjamos temos yra svarbios mums visiems, gyvenantiems mieste ir regione, todėl labai džiugu, kad pranešėjų įžvalgos yra nukreiptos į problemų sprendimus ir plėtros galimybių paiešką“, – konferencijos atidarymo metu kalbėjo prof. dr. D. Cibulskienė.

8-oji mokslinė-praktinė konferencija „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės 2019“ buvo skirta Šiaulių miesto 783-ajam gimtadieniui paminėti.

Konferencijos dalyvių mintys – Zenono Ripinskio ir Tomo Andrijausko vaizdo reportaže: https://www.youtube.com/watch?v=MxSg82yepjc

 

Šiaulių universiteto informacija

Zenonas Ripinskis

Tomo Andrijausko nuotr.

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: