Nevyriausybinių ir jaunimo organizacijų naujienos
Projektas „Šiaulių apskrities jaunimo nepakantumo korupcijai nuostatų formavimas“

Šiaurės Lietuvos kolegija įgyvendina projektą „Šiaulių apskrities jaunimo nepakantumo korupcijai nuostatų formavimas“ ir kviečia jaunimą dalyvauti tyrime „Jaunimo nuostatos ir požiūris į korupciją bei antikorupcinis potencialas“.

Plačiau
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“

Istorijos išsaugojimas yra kiekvieno iš mūsų reikalas. Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, tradiciškai vyksta tremtinių ir politinių kalinių vardų ir likimų skaitymo akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“, kurios metu išsaugoma ne vien istorija, bet ir kiekvienas likimas.
Akcijos metu skaitomos 10-ies tūkstančių tremtinių ir politinių kalinių pavardės, minimi jų likimai.

Plačiau
Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ biuras turi naują vadovę

Birželio 7 dieną Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ (toliau – ŠJOAAS) valdyba patvirtino biuro vadovę – Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos antro kurso studentę Odetą Bendžiūtę.

Plačiau
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“

Istorijos išsaugojimas yra kiekvieno iš mūsų reikalas. Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, tradiciškai vyksta tremtinių ir politinių kalinių vardų ir likimų skaitymo akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“, kurios metu išsaugoma ne vien istorija, bet ir kiekvienas likimas. Projekto „Misija Sibiras“ įgyvendinama tremtinių ir politinių kalinių pavardžių skaitymo akciją „Ištark, išgirsk, išsaugok“ šiemet pirmą kartą atvyks į Šiaulius!

Plačiau
Patvirtintas 2018 m. dalinio finansavimo jaunimo iniciatyvų projektų sąrašas

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. birželio 6 d. įsakymu Nr. A-949  „Dėl 2018 m. jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų“ patvirtintas dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto jaunimo iniciatyvų projektų sąrašas.

Plačiau
Jaunimo organizacijų dėmesiui

Kviečiame Šiaulių miesto jaunimo organizacijų atstovus birželio 20 d. dalyvauti tarptautiniuose mokymuose „Dragon Dreaming. Projektų rašymas“.
Mokymai NEMOKAMI! 

Plačiau
Mokymo programa specialistams, dirbantiems su smurtautojais ir asmenimis, nukentėjusiais nuo smurto

VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras kartu su partneriais iš Islandijos, Švedijos ir Norvegijos parengė tarptautine patirtimi paremtą mokymų programą „Kompleksinės pagalbos teikimo mokymų programa suaugusiųjų švietėjams, kurie dirba / ketina dirbti su smurtautojais ir jų aukomis“.

Plačiau
Savanorystė veža

Savanorystė – tai pati geriausia galimybė padėti kitiems, kartu realizuojant savo gabumus, talentus ir įgyjant naujos patirties ir įgūdžių. Ji gali būti nedidelė, pavyzdžiui, pagalba vienos dienos trukmės renginyje, arba didesnės apimties, kai tam skiriama keletas valandų savo laisvalaikio kas savaitę ar net kasdien. Šiaulių miesto jaunimas jau seniai įvertino savanorystės naudą: ji gali suteikti galimybių gauti rekomendacijų užsienio praktikoms arba įsidarbinimo pasiūlymų.

Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Birželis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: