Nevyriausybinių ir jaunimo organizacijų naujienos
Jaunimo politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia prisijungti prie komandos

Prieš praėjusius Seimo rinkimus girdėjome politikus sakant, kad „politika – purvinas reikalas“, o tokio svarbaus dalyko kaip rinkimai negalima patikėti jauniems žmonėms. „Baikit – nemanau“, - atsakome mes ir kviečiame Tave prisijungti prie jaunimo politikos stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“ komandos stebėti 2019 metų rinkimų! Turbūt žinai, kad 2019 metais Lietuvoje vyks net treji - savivaldybių tarybų ir merų, Europos Parlamento ir Prezidento - rinkimai, todėl mums reikia didelės ir stiprios komandos, kuri nuolat stebėtų, ką kalba ir veikia kandidatai, ir keltų jiems nepatogius klausimus.

Plačiau
Šaukiami išplėstinių seniūnaičių sueigų posėdžiai

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. gegužės 30 d. patvirtintu įsakymu Nr. A1-245 „Dėl Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. gegužės 25 d. įsakymo Nr. A1-259 „Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės

Plačiau
Šiauliečiai antrus metus iš eilės atskleidė Šiaulių istorijos paslaptis

Birželio 27 dienos pavakarę Šiauliuose įvyko XX a. miesto istorijos supažindinimui skirtos intelektinės varžytuvės „Šimtmečio detektyvai: Roko istorijos“. Tai Lietuvos šimtmečio minėjimui skirtų renginių visoje Lietuvoje programos dalis – orientacinės-strateginės varžybos, susidėjusios iš žinomų, bet nedaugeliui iki galo pažintų ir atrastų miesto vietų, daug įvairių iššūkių komandoms.

Plačiau
Dainos ir posmai Lietuvai

Birželio 22 d. prie Žvelgaičių piliakalnio susirinko Šiaulių krašto pagyvenusieji ir neįgalieji paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį. Renginį  organizavo Šiaulių mokytojų pensininkų klubas „Šviesa“ ir Rūdiškių neįgaliųjų kolektyvas „Gojus“.

Plačiau
Autizmui draugiška biblioteka

Šių metų birželio 27 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (toliau ŠAVB) kvietė žiniasklaidos atstovus į spaudos konferenciją, kurioje buvo pristatyta svarbi naujiena – Biblioteka pirmoji Lietuvoje oficialiai pasiskelbė esanti draugiška autizmo spektro sutrikimų ir kitų kalbos ir komunikacijos sutrikimų turintiems vaikams. Bibliotekos direktorius prof. dr. Bronius Maskuliūnas atskleidė, kad idėja pradėti panašią veiklą kilo dar 2015 m., kai Bibliotekos projekto „Mobili informatyvių technologijų laboratorija jaunimui“ užsiėmimuose apsilankė ir vaikų su kalbos ir komunikacijos sutrikimais grupė: „mokytojai ir vaikai liko sužavėti. Tada, matant poreikį, kilo idėja, toliau tęsti šitą projektą, pritaikyti bibliotekos edukacijas darbui būtent su tokiais žmonėmis.“

Plačiau
Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo koordinacinio komiteto posėdyje - jaunimo galimybių ir užimtumo aptarimas

Birželio 26 dieną Šiaulių teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centre Šiauliuose vyko Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo koordinacinio komiteto posėdis.
Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento direktorė Jolanta Mikšionytė į posėdį susirinkusiems socialiniams partneriams pristatė Lietuvos darbo biržos pertvarkos startą:

Plačiau
Konferencija „Inovatyvūs žemos kvalifikacijos asmenų įtraukimo į darbo rinką metodai“

Rugsėjo 21 d. VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras organizuoja tarptautinę konferenciją, kurioje bus kalbama aktualiomis žemos kvalifikacijos asmenų švietimo ir įsidarbinimo temomis.

Plačiau
Projektas „Pasimatuok savanorystę – savanoris 2 savaitėms“
Kviečiame šią vasarą Šiaulių miesto jaunimą ir įmones, įstaigas bei organizacijas prisijungti prie projekto „Pasimatuok savanorystę–savanoris 2 savaitėms“ ir iki 2 savaičių priimti į savo organizacijas/įstaigas savanorius liepos ir rugpjūčio mėn.
Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Liepa
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: