Pasitikrinkite savo žinias:
Kuris variantas taisyklingas?

PASKELBĖ ŽINUTĘ  SAVO BLOGE.

PASKELBĖ ŽINUTĘ  SAVO TINKLARAŠTYJE.


 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Nevyriausybinių ir jaunimo organizacijų naujienos
10 metų su Parkinsono liga

Spalio 7 d. vyko Respublikinis renginys, skirtas 10-ties metų Šiaulių Parkinsono draugijos veiklai paminėti.
Draugija sulaukė daug šiltų ir gražių sveikinimų iš Šiaulių Parkinsono draugijos įkūrėjos R. Zlatkuvienės, iš ypatingos viešnios Lietuvos Parkinsono draugijos pirmininkės, gydytojos neurologės, medicinos mokslų daktarės V. Valeikienės (Vilnius).
Seimo narės R. Baškienės padėjėja J. Šakočiuvienė įteikė padėkas draugijos nariams, dalyvaujantiems draugijos veikloje dalyvauja 10 metų.

Plačiau
Projekto „Atrask save“ dalyviai darbo patirties įgyja savanoriaudami

Vis daugiau JGI projekto „Atrask save“ dalyvių iš Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro Jaunimo centro ir VšĮ  „Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras“ renkasi savanorystę kaip būdą įgyti darbo patirties. Tiek specialybę įgiję ir dar pagal ją nedirbę, tiek neturintys specialybės, bet norintys įgyti patirties tam tikroje veiklos srityje jaunuoliai džiaugiasi galimybe neatlygintinai, bet visapusiškai prasmingai padirbėti net keturis mėnesius. Šiuo metu savanojauja arba jau baigė savanorystę 83 jaunuoliai. Savanorystės metu jaunuoliai plėtoja socialinę ir pilietinę, kultūrinio sąmoningumo ir raiškos, iniciatyvumo ir verslumo, mokėjimo mokytis, profesinę ir kitas kompetencijas, tobulina

Plačiau
Šiauliai, Time To Move!

Kaip ir kasmet spalio mėnesį į Lietuvą sugrįžta „Time to Move“ kampanija, kuri yra Eurodesk tinklo iniciatyva, vykstanti visoje Europoje. Kampanijos tikslas – suteikti informaciją jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims apie įvairias mobilumo galimybes užsienyje.

Plačiau
Kviečiame į Viešą Konferenciją „Reformacija ir šiandiena“

2017 m.  spalio 14 d. 13 val., Šiauliuose įvyks Vieša Konferencija "Reformacija ir šiandiena", skirta paminėti Reformacijos 500 metų sukakčiai. Konferencija vyks plačiai miesto bendruomenei Šiaulių Valstybinės Kolegijos didžiojoje salėje (Aušros al. 40, Šiauliai).
2017 metais sukanka 500 metų, kai vienuolis augustinietis Martynas Liuteris paskelbė 95 tezes siekdamas inicijuoti teologinę diskusiją atlaidų, tikėjimo ir atgailos tema. Ši diskusija negrįžtamai įskėlė Reformacijos ugnį ne tik to meto Bažnyčioje, bet ir beveik visoje Europoje. Šio dvasinio judėjimo idėjos sukėlė pokyčius politiniame, ekonominiame, švietimo ir kultūriniame Europos šalių gyvenime. Plačiau: reformacija500.lt

Plačiau
Pirmas blynas neprisvilo

Per 781-ąjį Šiaulių gimtadienį Šiaulių mokytojų senjorų klubas „Šviesa“ Šiaulių valstybinės kolegijos aktų salėje surengė Šiaulių krašto pagyvenusių ir neįgaliųjų žmonių vokalinių ansamblių festivalį-konkursą „Vai lėkite, ilgesio dainos“.
Į konkursą iš Pakruojo, Joniškio, Kelmės rajonų ir Šiaulių miesto atvyko 15 vokalinių ansamblių, kuriuos sudarė 147 asmenys, tarp jų 65 neįgalieji. Kartu atvyko jų šeimų nariai ir palaikymo grupės, buvo daug šiauliečių. Iš viso festivalyje dalyvavo 210 žmonių, iš jų 80 neįgaliųjų.

Plačiau
INDIVIDUALŪS NEMOKAMI JOGOS UŽSIĖMIMAI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO CENTRE (JAUNIMO CENTRE)
Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Spalis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: