Padėkota merams, kurių miestą ir šalį atstovavo festivalio „Saulės žiedas“ svečiai

Vienuolikos užsienio šalių miestų merai artimiausiu metu gaus Šiaulių miesto mero Artūro Visocko padėkos laiškus. Savivaldybės vadovas išreiškė dėkingumą už galimybę festivalio „Saulės žiedas“ metu susipažinti su kitų tautų muzika, šokiu ir liaudies menu.

 

„Buvo garbė matyti Jūsų miesto atstovų šokių ir dainų spektaklius, grožėtis nacionaliniais kostiumais, tiesiog pabendrauti. Tarptautinis folkloro konkursas-festivalis „Saulės žiedas“ yra puikus pavyzdys, kaip miestą galima paversti daugianacionaline džiaugsmo, kultūros ir vienybės erdve. Suburdami šią pasaulio kultūrų šeimą, Šiauliai tapo dar gražesni ir šviesesni.   

To nebūtų įvykę be Jūsų palaikymo ir paramos, dėkoju ir siunčiu nuoširdžius linkėjimus Jūsų miestui“, - rašoma Šiaulių mero padėkos laiške.

Artūro Visocko padėkos iškeliavo Encantado merui Adroaldo Conzatti į Braziliją, Rovaniemi merui į Suomiją, Aizawl Mizoram merui Nirbhay Sharma į Indiją, merui Andris Rāviņš į Jelgavą (Latvija), Lenkijos miesto Goleniów merui Robert Krupowicz, Viana do Castelo merui José Maria Costa (Portugalija), Penzos (Rusija) merui Viktor Kuvaicev, Giraltovce merui Ján Rubis  į Slovakiją, Istanbulo (Turkija) merui Kadir Topbas, Čerkasų miesto (Ukraina) merui Anantolij Bondarenko  ir Meino merui Paul Richard LePage  į Jungtines Amerikos Valstijas.  

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Sausis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: