Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Pagerbti Dainų šventės dalyviai

Įspūdingoje Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...“ dalyvavo ir didžiulė delegacija iš Šiaulių miesto. Šiauliečių kolektyvai aktyviai pasirodė visuose šventės renginiuose. Meno kolektyvų atstovams padėkas įteikė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Jubiliejinė Lietuvos dainų šventė „Vardan tos...“ sulaukė ir įspūdingos Šiaulių miesto delegacijos – šventės renginiuose pasirodė beveik 1400 šiauliečių. Chorai, ansambliai, teatrai ir studijos – iš viso beveik pusšimtis Šiaulių miesto kolektyvų. Po įspūdingo renginio grįžę kolektyvų atstovai pagerbti specialios popietės metu.

„Didžiulė garbė, kad Lietuvą Šiauliai sveikino taip gausiai ir taip gražiai, o puikus rezultatas nėra pasiekiamas savaime, tam reikia didžiulio darbo. Visų šiauliečių vardu dėkoju už tai, kad ugdote žmogaus dvasią, kad esate miesto ir visos Lietuvos kultūros pagrindas“, – prieš įteikdamas padėkas sakė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Pasak Šiaulių miesto savivaldybės Dainų šventės koordinatorės Aušros Brijūnienės, kai kuriems meno kolektyvų vadovams teko dalyvauti ir organizaciniame šventės darbe, jie buvo pakviesti būti koncertinių programų kūrybinių grupių nariais. Šiaulių kultūros centro  choreografijos studijos „Aušrelė“ meno vadovas Mindaugas Kosaitis šiais metais dirbo pučiamųjų instrumentų orkestrų koncerto „Vario audra“ kūrybinėje grupėje. Šokių dienos „Saulės rato ritimai“ kūrybinei grupei priklausė Šiaulių Didždvario gimnazijos liaudiškų šokių ansamblio „Šėltinis“ vadovas Romualdas Laugalis. Dainų dienos „Vienybė težydi“ kūrybinės grupės nariu ir baigiamojo šventės renginio vyriausiuoju dirigentu buvo Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ vadovas Remigijus Adomaitis. Ansamblių vakaro „Tėvynė mūsų“ kūrybinėje grupėje darbavosi Šiaulių miesto folkloro ansamblio „Salduvė“ ir Šiaulių universiteto liaudiškos muzikos ansamblio „Saulė“ meno vadovas Darius Daknys, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos liaudies instrumentų orkestro vadovė Regina Vaišnorienė ir vaikų folkloro ansamblio vadovė Regina Marozienė.

Šiaulių mero Artūro Visocko padėkas gavę Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ dalyviai taip pat pakviesti ir į Šiaulių miesto gimtadienio šventės metu vyksiantį mero padėkos vakarą.

Šiaulių miesto savivaldybės Dainų šventės darbo grupės nariams, kitiems koordinatoriams ir pagalbininkams buvo įteiktos Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio ir Kultūros skyriaus padėkos.  


Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: