Pasitikrinkite savo žinias:
Kuris variantas taisyklingas?

Vyksta debatai dėl „Brexit“.

Vyksta debatai dėl „Brexito“.

Vyksta debatai dėl breksito.


 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Minėdami 1236 m. vykusio Saulės mūšio, o kartu ir tikrąją Šiaulių miesto gimtadienio dieną, šiauliečiai ir visi šį miestą mylintys žmonės galės pasidžiaugti neseniai praūžusios šventės „Šiaulių dienos 781“ vaizdais, pajusti nepakartojamą tuo metu tvyrojusią nuotaiką. Pristatytas per dvi savaites sukurtas miesto gimtadieniui skirtas puikus filmas.

 Plačiau >

Europos judumo savaitę Šiauliuose užbaigė įdomūs Dienos be automobilio renginiai. Bene didžiausio dėmesio sulaukė neįprastos lenktynės, kurių rezultatas nustebino. Pasirodo, kad rinkdamiesi transportą, kuris neteršia aplinkos ir dar užtikrina fizinį aktyvumą, beveik neprarasime taip brangaus laiko minučių.

 Plačiau >

Daugelis šiauliečių ir miesto svečių tikriausiai spėjo įvertinti puikiai šienaujamus plotus miesto centre, prie Saulės Laikrodžio aikštės, labiausiai lankomas Talkšos pakrantės vietas. Nors šių ir kai kurių kitų teritorijų priežiūra vykdoma nuolat ir kur kas dažniau nei anksčiau, darbai atliekami paprastų žmonių iniciatyva ir miestui kainuoja tik simbolines lėšas.

 Plačiau >

Kas turi pradžią, tas turi ir pabaigą. O gal pabaiga reiškia pradžią, savęs ieškojimo ir atradimo?

 Plačiau >

Rugsėjo 25-29 dienomis nuo 15 iki 17 val. miesto savivaldybės (Vasario 16-osiso g. 62) Tarybos posėdžių salės fojė vyks klausytojų registracija 2017/2018 mokslo metų studijoms Trečiojo amžiaus universitete.

 Plačiau >

Tikrojo miesto gimtadienio išvakarėse Šiaulių centrinės aikštės skverą vėl papuošė plenero „Rudens mozaika 2017“ kūriniai. Šių metų tema – Gėlių simfonija. Mozaikas iš gamtinių medžiagų, kurios vaizduoja gėles, jų žiedus ar kompozicijas parengė net per 40 Šiaulių miesto švietimo įstaigų.

 Plačiau >

Mieste startuoja turbūt vienas ilgiausiai lauktų projektų. Prasideda dvejus metus truksianti Šiaulių Kultūros centro rekonstrukcija. Tikimasi, kad apgailėtinos būklės pastatas pasikeis neatpažįstamai, o ir suma tam numatyta gana solidi – daugiau nei 4 milijonai eurų.

 Plačiau >

Iš Amsterdame, Olandijoje vykusios skaitmeninės žiniasklaidos ir technologijų pramonės parodos IBC2017 ką tik sugrįžę Šiaulių įmonės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC) atstovai susitiko su miesto vadovais. Savo veiklą ir patirtis užsienio rinkose verslininkai šioje parodoje pristatė jau aštuntą kartą. Vienintelė televizijos inžinerinių sistemų integracijos įmonė Baltijos šalyse pasiruošusi glaudžiau bendradarbiauti su savivalda ir mokslo įstaigomis, kad padidintų susidomėjimą inžinerinėmis specialybėmis ir stiprintų technologijas išmanančių specialistų rengimą.

 Plačiau >

Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia finansavimo programos „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“ konkursą. Paraiškas šiai programai gali teikti kultūros ir meno įstaigos rengiančios projektus skirtus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio tematikai.

 Plačiau >

Įgyvendinant UAB „Šiaulių vandenys“ vykdomą projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimas Šiaulių mieste“ Šiaulių mieste numatoma rekonstruoti labiausiai susidėvėjusius vandentiekio ir nuotekų tinklus, iš viso 18,3 km vandentiekio ir 19,8 km nuotekų vamzdyno.

Atkreipiame dėmesį, jog vykdant darbus gatvių atkarpose bus ribojamas eismas.

 Plačiau >

Rugsėjo 15 – 17 dienomis pirmą kartą Lietuvoje, Kurtuvėnuose vyko šiaurės Baltijos šalių ištvermės jojimo čempionatas, kuriame dalyvavo 53 raiteliai iš 8 šalių (Danijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos). Raitelių ir žirgų duetai rungėsi 80 ir 120 km. individualiose bei komandinėse rungtyse.

 Plačiau >

Tęsdama tradiciją, Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija jau vienuoliktus metus iš eilės organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą, skirtą visiems Lietuvos Respublikos piliečiams ir gyventojams. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25!

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Rugsėjis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: