Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Paskirtas naujas Šiaulių savanorių rinktinės vadas

Iškilmingoje šventėje miesto bulvare įvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadų pasikeitimo ir vėliavos perdavimo ceremonija.  Šiaulių mieste ir regione dislokuotas karinis dalinys tuo pačiu paminėjo 28-ąsias įkūrimo metines. Karius šia proga pasveikino miesto meras Artūras Visockas.

KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė gyvuoja jau beveik tris dešimtmečius. Per šį laikotarpį ji tapo viena iš sėkmingiausiai karius savanorius ruošiančių rinktinių Lietuvoje. Bendradarbiaudamas su vietos ir nacionaline valdžia, Šiauliuose esantis karinys padalinys netrukus galės džiaugtis patobulinta infrastruktūra, leisiančia kariams siekti dar geresnių rezultatų ir gilinti kompetencijas. Sukakties proga karius ir miestiečius pasveikino ir sėkmingu dviejų kaimynių bendradarbiavimu karinėje srityje pasidžiaugė ir Latvijos ginkluotojų pajėgų atstovai.

Lietaus nepabūgę šiauliečiai bei garbingi iškilmių svečiai miesto širdyje susirinko ne tik paminėti 6-osios rinktinės sukakties, bet ir atsisveikinti su Rinktinę paliekančiu jos vadu pulkininku leitenantu Mantu Juozaičiu. Išreiškęs viešą padėką už sėkmingą tarnybą, simbolinius marškinėlius su miesto atributika pasitraukiančiam Rinktinės vadui įteikė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

„Visus tuos metus, kuomet Rinktinei vadovavo Mantas Juozaitis, vyko labai glaudus bendradarbiavimas, kuris ilgainiui išaugs į ženklų karinių pajėgų sustiprinimą Šiauliuose“, – kalbėjo miesto meras, akcentuodamas karinio miestelio vystymo planus ir naujojo bataliono įsikūrimą. M. Juozaitis padėkojo miesto valdžiai už aktyvią paramą bei nuoširdų bendradarbiavimą ir atsisveikino su šventinėje rikiuotėje stovinčiais 6-osios rinktinės kariais.

Po trejų vadovavimo Rinktinei metų pulkininkas leitenantas Rinktinės kovinę vėliavą atidavė Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadui pulkininkui Dainiui Pašvenskui, o šis ją perdavė naujajam 6-osios rinktinės vadui majorui Mindaugui Statkui.

Ceremonijoje taip pat buvo pagerbti tarnyboje pasižymėję kariai.Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio ir B. Jokubaičio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: