Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Geriausiems koliažų autoriams – išvyka į Jelgavą

Tarptautiniam mokinių koliažų konkursui „Mano herojus“, kurį organizuoja Jelgavos savivaldybės įstaiga „Kultūra“, bendradarbiaudama su Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyriumi, šiemet buvo pateikti net 97 koliažo darbai, prie jų darbavosi daugiau nei pustrečio šimto miesto mokinių. Geriausiųjų darbų autoriai apdovanoti diplomais, suvenyrais ir išvyka į Jelgavos ledo skulptūrų festivalį.

Sausio mėnesį miesto mokyklose tradiciškai kuriami kolektyviniai darbai – koliažai. Kasmetinio konkurso iniciatoriai – ledo skulptūrų festivalio organizatoriai iš miesto partnerio – Jelgavos. Kasmet skelbiama vis nauja festivalio tema, pagal kurią profesionalūs skulptoriai kuria įspūdingas ledo kompozicijas, o besibičiuliaujančių miestų mokiniai – koliažus. Šių metų tema suteikė kūrėjams ypač daug laisvės. Ir dideli ir maži menininkai bandė pavaizduoti savo gyvenimo herojus, vieniems tai komiksų personažas ar istorijos asmenybė, kiti pasirinko muzikos ar kino pasaulio garsenybes, treti – savo artimuosius, šeimos narius.

Koliažus kūrė 261 mokinys iš 6 švietimo įstaigų: Dainų ir Gegužių progimnazijų, Logopedinės  ir „Ringuvos“ specialiosios mokyklų, Dailės ir Menų mokyklų.

Geriausių darbų autorių kūrybiškumu pasidžiaugė konkurso komisijos pirmininkė, Dailės mokyklos vadovė, menininkė Irena Šliuželienė. Diplomus ir padėkos raštus įteikė Švietimo skyriaus patarėjas Rimas Marcinkus.

 

2020 m. tarptautinio mokinių koliažų konkurso „Mano herojus“ I–III vietų laimėtojai:

 

I vieta – keturi Dainų progimnazijos Ic kl. mok.

dvi II vietos – du „Ringuvos“ specialiosios mokyklos 4 kl. mok. ir keturi Gegužių progimnazijos 4 kl. mok.

trys III vietos – keturi Logopedinės mokyklos 3b kl. mok., trys Dailės mokyklos ir du Menų mokyklos mok.

 

Padėkomis už kūrybiškumą apdovanojami keturių darbų autoriai:

Trys Gegužių progimnazijos 2 kl. mok. – už muzikinį nuoširdumą

Du Gegužių progimnazijos 3 kl. mok. – už žaismingumą

Septyni Gegužių progimnazijos 4 kl. mok. – už pagarbą istorijai ir istorinės atminties saugojimą

 

Jelgavos miesto savivaldybės įstaiga „Kultūra“ nugalėtojams skyrė autobusą kelionei į  Jelgavoje organizuojamą tarptautinį ledo skulptūros festivalį 2020 m. vasario 7–9 d.

 

 

 

 

Bendrųjų reikalų ir Švietimo skyrių informacija,
V. Lebedžio nuotraukos

 

 

 

 

 

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: