Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Ministerijoje kalbėta apie Rėkyvos progimnazijos atnaujinimo projektą

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius dalyvavo susitikime Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje. Miesto vadovai nuvežė Rėkyvos bendruomenės prašymą, kurį pasirašė daugiau kaip puspenkto šimto šiauliečių. Deja, kol kas paguodžiančių naujienų nėra. Rėkyvos progimnazijos atnaujinimas gali išsitęsti metų metus.

Senuose dvaro pastatuose įsikūrusios Rėkyvos progimnazijos bendruomenė neseniai džiūgavo, kad ir ši įstaiga įtraukta į Valstybės investicijų programą ir sulauks renovacijos, tačiau, pamačius numatomo finansavimo grafiką, entuziazmas sumažėjo. Didesnes ir mažesnes sumas planuojama paskirti per 5–6 metus. Kadangi artimiausios mokyklos yra apie 10 kilometrų atstumu, tai vežioti visus  160 mokinių ir organizuoti mokymą antroje pamainoje būtų fiziškai neįmanoma. Nuvežęs į ministeriją rėkyviškių kreipimąsi, kurį pasirašė 467 gyventojai, bendruomenės vardu Šiaulių meras Artūras Visockas prašė ieškoti galimybių investicijų projektą įgyvendinti per kuo įmanoma trumpesnį laiką. Tada renovacija taptų ne tokia didele našta progimnazijos mokiniams ir mokytojams, be to, darbai taip nepabrangtų. 

Deja, susitikimas su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleriu neteikia daug vilčių. Pasak mero Artūro Visocko, šalies mokykloms atnaujinti ministerijos turima suma šiems metams tikrai nėra įspūdinga. Akivaizdu, kad norima bent nedideles lėšas skirti suplanuotiems objektams. Esą vienintelė paguoda, kad Rėkyvos progimnazijos projektas yra įtrauktas į Valstybės investicijų programos sąrašus. Šiaulių meras įsitikinęs, kad prie derybų dėl spartesnio mokyklos atnaujinimo bus grįžta, kai tik susiklostys palankesnė ekonominė ir politinė situacija.  Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: