Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Pusė milijono skirta svarbaus kelio remontui

Įvairių institucijų bendradarbiavimo dėka pavyko gauti lėšų svarbaus kelio Šiaulių rajone sutvarkymui. Avarinės būklės keliu kasdieną riedą sunkiasvorė technika, kuri gabena į sąvartyną atliekas iš viso regiono, tarp jų – ir pavojingas. Tokio transporto avarija galėtų baigtis net ekologine nelaime.

Visi Šiaulių regiono savivaldybių vadovai ieškojo galimybių gauti lėšų svarbaus kelio Šiaulių rajone remontui. Vadinamasis Jurgeliškių kelias veda į Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyną, Šiaulių miesto nuotekų valyklą ir itin svarbų objektą – bendrovės „Toksika“ filialą ir pavojingųjų atliekų sąvartyną. Į finansavimo paieškas įsijungė ir Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai. Pagaliau sulaukta geros žinios – Vyriausybė rado šiam svarbiam objektui 552,7 tūkstančius eurų iš kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšų.

Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės pirmininkas Stasys Tumėnas simbolinę kelio remonto kortelę perdavė Šiaulių rajono savivaldybės merui Antanui Bezarui. Būtent šios savivaldybės vietinės reikšmės keliukas ir veda į valstybinės reikšmės objektą – „Toksiką“.

„Mes valdome net tris valstybinės reikšmės objektus ir mūsų užduotis ne tik saugiai sutvarkyti atliekas, bet ir saugiai jas atsigabenti. Sunkiuoju transportu atliekos važiuoja iš visos Lietuvos, todėl kiekvieną kartą nuogąstaujame, kad talpa su atliekomis, kurios būna degios, sprogstančios, toksiškos ar infekuotos, neapsiverstų ir nesukeltų nelaimės. Džiaugsimės, kai tas laikotarpis bus praeityje“, – kalbėjo įmonės“ Toksika“ vadovas Arūnas Dirvinskas.

„Šio pavojingo kelio remontas turėjo būti atliktas dar prieš 7-10 metų, ačiū Dievui, kad pagaliau atėjo ta diena. Ir šiuo atveju lėšos nebuvo planuotos iš ankščiau, todėl reikėjo visų susitelkimo įrodant jų poreikio būtinumą. Dėkoju Vyriausybės vadovui ir visiems ministrams, kad priėmė šį sprendimą“, – komentavo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

3,2 kilometro ilgio kelio remonto darbus tikimasi atlikti dar šiais metais.


Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: