Pasitikrinkite savo žinias:
Kuris variantas taisyklingas?

Vyksta debatai dėl „Brexit“.

Vyksta debatai dėl „Brexito“.

Vyksta debatai dėl breksito.


 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Šiauliais susidomėjo Ukrainos atstovai

Šiauliai gali tapti vienu iš pavyzdžių jaunai Ukrainos demokratijai. Su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku susitiko aktyvius Ukrainos verslininkus ir visuomenininkus vienijančios organizacijos atstovai. Svečiai, prieš tai turėję susitikimų Seime, Šiauliais susidomėjo dėl kokybiškų viešųjų paslaugų ir aktyvios pozicijos siekiant pritraukti užsienio kapitalą.

 

Šiaulių savivaldybėje apsilankė ir su miesto meru Artūru Visocku susitiko Ukrainos delegacija. Lietuvoje viešintys „Ukrainos ekonominės draugijos“ atstovai sako siekiantys čia pasisemti kuo daugiau įvairiausios patirties. Į bendrą organizaciją susibūrę aktyvūs visuomenininkai ir verslininkai Vilniuje jau susitiko su Seimo Užsienio reikalų komiteto nariais. Ukrainiečiai domėjausi teisėkūros procesais, skaidriu verslo ir valdžios bendradarbiavimu, kovos su korupcija priemonėmis ir rezultatais.

„Ukrainos ekonominės draugijos“  nariai Šiauliuose apsilankė norėdami iš arčiau susipažinti su savivaldos veikla.

„Jūsų miestas mums pasirodė įdomus, nes girdėjome gerų atsiliepimų apie Šiauliuose vykstančius procesus. Jūs puikiai susitvarkę viešųjų paslaugų gyventojams sistemą. Bene geriausiai Lietuvoje užtikrinate stabilų šilumos, vandens tiekimą, viešojo transporto darbą palyginti mažomis kainomis. Norėtume jūsų patirtį pritaikyti savo šalies didesnių miestų savivaldose“, – teigė  „Ukrainos ekonominės draugijos“  tarybos pirmininkas Viačieslav Osadčyj.

Svečiai teigė nustebę, kad tokią pažangą Šiauliams pavyko pasiekti neįklimpstant į skolas, todėl jiems rūpėjo patirtis valdant miesto viešuosius finansus, taip pat – įdirbis stengiantis pritraukti kuo daugiau užsienio kapitalo investicijų.

Ukrainos atstovai apgailestavo, kad savo šalies verslo ir valdžios institucijų veikloje mato dar daug negerovių, todėl siekiama įvairiose gyvenimo srityse pritaikyti patirtis iš Lietuvos ir kitų Europos sąjungos šalių.

„Siekiame būti europietiški, todėl turime greitai ir daug mokytis“, – kalbėjo svečiai.Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Rugsėjis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: