Pasitikrinkite savo žinias:

Ką reiškia žodis „kudašius“, vartojamas frazeologizme „nešti kudašių“?


Žmogaus kulnas.

Žmogaus galvos plaukai, kuodas. 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko respublikinė metodinė – praktinė konferencija „Vaikas. Šeima. Mokykla – sėkminga partnerystė“
2015 m. kovo 26 dieną, Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko respublikinė metodinė – praktinė konferencija „Vaikas. Šeima. Mokykla – sėkminga partnerystė“. Šios konferencijos tikslas – ryšio tarp vaiko, šeimos ir mokyklos stiprinimas bei progimnazijoje vykdomo respublikinio projekto „MTV: Mokytojai, Tėvai, Vaikai“ renginys. Susitiko 4 projekte dalyvaujančių Lietuvos švietimo įstaigų – Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinės mokyklos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos ir Šiaulių Gegužių progimnazijos – atstovai.Konferencijoje pranešimą skaitė Šiaulių Gegužių progimnazijos direktorė, HP riteris Silvija Baranauskienė. Ji savo pranešime akcentavo, kad per pamoką mokytoja yra ne tik mokytoja, bet ir mama, ir vaikas. Kiekviename iš mūsų gyvena mažas vaikas, jei žmogus praranda vaiką savyje, praranda ir gyvenimo džiaugsmą.
Psichologė Virginija Servutienė priminė kaip svarbu ne tik klausyti, bet ir išgirsti, kaip svarbu puoselėti savąjį „AŠ“, jo neuždaryti, bet atvirkščiai – išlaisvinti.
Gegužių progimnazijos mokinių tėvai, respublikinio projekto „T (tėvų) klasė“ dalyviai, pristatė spektaklį „Tikra tiesa“ (pagal H.K. Anderseną).
Konferencijoje dalyvavo 100 Mažeikių, Joniškio, Šeduvos, Panevėžio, Kėdainių, Vilniaus, Klaipėdos, Rietavo ir vienuolikos Šiaulių miesto ir rajono švietimo įstaigų mokytojų, 50 mokinių tėvų, 25 mokiniai. Visi konferencijos dalyviai – mokytojai, tėvai, vaikai – dalyvavo „Apskrito stalo“ diskusinėse darbo grupėse, kur visi kartu ieškojo atsakymo į klausimą „Koks mokytojų, tėvų ir vaikų indėlis į sėkmingos bendruomenės kūrimą?“.
Geranoriška mokytojų, tėvų ir vaikų sąveika – viena pagrindinių sąlygų nulemiančių visuminio vaiko ugdymo sėkmę, todėl visos trys grandys turėtų tapti ugdymo(si) partneriais. Šeima duoda vaikui tai, ko negali duoti jokia kita visuomeninė organizacija: šiltus emocinius santykius, saugumo jausmą. Iš tėvų vaikas mokosi santykių su visuomene, priima papročius, dorovines vertybes, tautinius įsitikinimus. Tėvų ir pedagogų bendradarbiavime būtina vadovautis pagrindiniu principu, kad viskas, kas daroma, daroma vaikų labui. Pedagogai ir tėvai turi tapti ugdymo proceso partneriais, nes tėvai ir namų aplinka, veikia labiau negu mokykla.
R.Zalogienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
R.Janulienė, muzikos mokytoja
Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Rugpjūtis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: