Šiaulių „Spiečiaus“ mentoriai atvedė į verslo sėkmę

Kuriant verslą, o vėliau didinant veiklos mastą jauniems verslininkams tenka patirti daug išbandymų, nelengva rasti atsakymus į daugybę klausimų. Verslų Šiaulių jaunimą nelengvame kelyje lydi ne tik bendradarbystės centras „Spiečius“, bet ir specialiai suburta miesto verslo profesionalų – mentorių komanda. Po pusmečio bendro darbo jau rašomos sėkmės istorijos. Šią puikią verslumo iniciatyvą pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Mentorystės programos pristatymo renginyje dalyvavo ir VŠĮ „Versli Lietuva“ generalinė direktorė Daina Kleponė.

Šiauliuose randasi vis daugiau veiklų, kurių tikslas – skatinti jaunų žmonių verslumą ir vesti juos verslo sėkmės keliu. Šiaulių miesto savivaldybė jau ne vienerius metus rengia verslo idėjų konkursus, remią tų idėjų įgyvendinimą, prisideda prie kitų verslumo skatinimo projektų. Šiemet sulaukta rimtos pagalbos, neseniai mieste įsteigtas bendradarbystės centras „Spiečius“ subūrė žinomų Šiaulių verslininkų komandą, kuri ėmėsi globoti jaunimą, dar tik žengiantį į verslo pasaulį. VŠĮ „Versli Lietuva“ inicijuotoje konferencijoje aptarta mentorystės programa, jos pasiekimai, paminėtos sėkmės istorijos. Puikiu pavyzdžiu būtų galima pavadinti jaunos verslininkės Jolantos Šlaustienės sukurto verslo šuolį.

Konsultuojantis ir perimant mentorės Veronikos Vitkevičienės (UAB „Rempaka“) patirtį, vos pusę metų dirbanti vieno žmogaus įmonė pasiekė įspūdingą 61 tūkst. eurų apyvartą. Šios įmonės klientais tapo didžiulės Šiaulių verslo bendrovės.  

Puikiais VŠĮ „Versli Lietuva“ ir bendradarbystės centro „Spiečius“ mentorystės programos rezultatais ypač džiaugėsi Šiaulių meras Artūras Visockas. Tai, pasak mero, reali ir apčiuopiama parama jauniems žmonėms, nuo kurių priklausys ne tik miesto, regiono, bet ir visos šalies ateitis.

„Puikūs bendradarbiavimo su mentoriais pavyzdžiai rodo, kad Šiauliuose tokių sėkmės istorijų gali būti daugybė. Verslą pradedantys žmonės turėtų drąsiai ieškoti pagalbos, „Spiečiaus“ suburti profesionalai yra pasirengę padėti“, – po susitikimo sakė meras Artūras Visockas.

Mentorystės programoje Šiauliuose dalyvavo 12 pradedančiųjų verslininkų, įkūrusių įmonę arba dirbančių su individualios veiklos pažyma. Beveik visi „studentai“ – šiauliečiai, tačiau viena verslininkė į konsultacijas ir susitikimus „Spiečiuje“ važinėjo net iš Kėdainių.

Pradedančiųjų verslininkų veiklos sritys pačios įvairiausios: projektavimo paslaugos, rūbų modeliavimas ir gamyba, viešojo maitinimo paslaugos, prekyba darbo saugos priemonėmis. Jaunuosius verslininkus nuo metų pradžios konsultavo:

Jūratė Kasperavičienė, UAB „Laurema“ bendrasavininkė ir vadovė. „Lauremai“ 2015 metais įteiktas „Sėkmingo verslo“ apdovanojimas.

Veronika Vitkevičienė, UAB „Rempaka“ bendrasavininkė. Daugiau kaip 20 m. patirtis bankininkystės sektoriuje, įmonių veiklos vertinimo, plėtros, finansavimo ir pardavimų srityse.

Jurgita Navikienė, auditorė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė.

Audrius Butkevičius, UAB „Reklamos diktatorius“ įkūrėjas ir vadovas.

Šarūnas Sabaliauskas, architektas ir individualaus projektavimo biuro savininkas.

Mantas Stasiūnas, UAB „Ruvera“ direktoriaus pavaduotojas plėtrai ir gamybai.Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Liepa
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: