Šiaulių miesto garbės piliečio Valdo Adamkaus globojama labdaros akcija kviečia šiauliečius

Prasidėjęs adventas – ne tik spalvingas ir džiugus švenčių laukimo laikas, bet ir gerumo, artumo laikotarpis. Prieš Kalėdas vis daugiau žmonių prisimena ir remia ligonius, vargingai gyvenančius, senyvus ir vienišus žmones. Miesto meras Artūras Visockas kviečia šiauliečius gruodžio 9 d. jungtis prie Prezidento ir Šiaulių miesto garbės piliečio Valdo Adamkaus globojamos labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ ir visiems kartu pasirūpinti, kad kitąmet ant vienišų senolių pietų stalo garuotų bent sriubos lėkštė.

Kalėdinis laikotarpis suteikia puikią progą padėti sunkiau gyvenantiems mūsų visuomenės nariams.  Paramos akcijos „Maltiečių sriuba 2017“ renginiai gruodžio mėnesį vyksta visoje Lietuvoje. „Maltiečių sriubos“ akcijoje paaukotos lėšos – tai galimybė pasiekti daugiau pagalbos laukiančių šiauliečių. Šiaulių maltiečių grupė šiuo metu jau globoja ir 2 kartus per savaitę veža karštą sriubą keturiolikai  garbaus amžiaus  vienišų, vienokią ar kitokią negalią turinčių mūsų miesto bendruomenės narių. Maltiečiai Lietuvoje nuolat globoja daugiau kaip 2 600 senjorų.

Dvyliktoji „Maltiečių sriubos“ akcija Šiauliuose vyks gruodžio 9 d., šeštadienį, nuo 11 val. iki 14 val. Sriubų miestelis kelioms valandoms įsikurs prekybos centre „Saulės miestas“. Šiaulių merui Artūrui Visockui pilstyti sriubą padės ir kiti Šiauliuose ir Lietuvoje žinomi žmonės.

Labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ scenoje koncertuos vokaliniai ir instrumentiniai kolektyvai iš „Juventos“ progimnazijos, Dainų muzikos mokyklos ir „Lauros studijos“ jaunieji atlikėjai.

Akcijoje dalyvaus 40 maltiečių savanorių – moksleivių iš Medelyno progimnazijos, Stasio Šalkauskio ir Didždvario gimnazijų.

Prie akcijos tradiciškai prisideda Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų 6-osios rinktinės kariai, kurie ir šiemet  padės įrengti Sriubų miestelį.

Maltiečiai dosniausiems aukotojams įteiks mielas padėkos dovanėles, o neturintieji galimybės tiesiogiai dalyvauti akcijoje, gali aukoti trumpaisiais numeriais: 1417 – 2 Eur, 1418 – 3 Eur. Pervesti didesnę sumą galima svetainėje www.maltieciusriuba.lt.

 

 

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Rugpjūtis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: