Šiaulių mokyklų paramos akcijos dalyviai lankėsi Savivaldybėje

Jau penkti metai Lietuvoje organizuojama akcija „Laimės keksiukai“. Jos tikslas – paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Į Šiaulių miesto savivaldybę atvyko Šiaulių miesto įstaigų paramos akcijoje dalyvaujantys „Romuvos“ gimnazijos gimnazistai. Mokiniai stebėjo tuo metu vykusį Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdį, o po jo Šiaulių meras Artūras Visockas ir kiti Savivaldybės atstovai įsigijo gimnazistų pagamintų keksiukų.

Šiaulių miesto švietimo įstaigose šurmuliavo paramos akcija „Laimės keksiukai 2017“. Mokiniai akcijai gamino keksiukus, juos dailiai pakavo ir dovanojo remiantiems onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Lėšos buvo renkamos pačiose mokyklose, miesto viešosiose erdvėse, įvairiose įstaigose ir organizacijose.

Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos gimnazistai dailiai supakuotų skanėstų atnešė ir į Šiaulių miesto savivaldybę. Tarybos posėdžio pertraukos metu labdaros akcijos dalyviai susitiko su Šiaulių meru Artūru Visocku. Keksiukus noriai pirko ir miesto vadovas, ir kiti Savivaldybės tarybos ir administracijos atstovai.

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    
Vasaris
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: