Sporto festivalio atidaryme – Eurolygos varžybų tiesioginė transliacija

Šiauliečius ir miesto svečius, kurie yra pamėgę Talkšos pakrantėje vykusią Olimpinę dieną, šiais metais kviečia Šiaulių miesto sporto festivalis. Pagrindiniai festivalio renginiai vyks ko ne visą šeštadienį, o jo atidarymas Talkšos pakrantėje prasidės puikiu siurprizu šiauliečiams – penktadienį 19 val., specialiai tam įrengtame dideliame ekrane bus transliuojamos Eurolygos varžybos „Žalgiris“ - Stambulo „Fenerbahče“. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas dėkoja transliaciją dovanojančiam Šiaulių verslui. Kviečiame kartu palaikyti Lietuvos krepšininkus!

Šiauliečiai, anksčiau itin gausiai dalyvavę Olimpinės dienos renginiuose, gegužės 18–19 dienomis kviečiami į Šiaulių miesto sporto festivalį. Lietuvos  atkurtos valstybės 100-mečiui skirtas renginys bus tarptautinis – jame savo jėgas išmėgins teniso, paplūdimio futbolo, paplūdimio tinklinio ir gatvės krepšinio komandos iš Latvijos ir Estijos.

„Valstybingumo jubiliejų minime ne tik mes, lietuviai, 1918-aisiais nepriklausomas respublikas taip pat sukūrė latviai ir estai. Su miestų partnerių – Jelgavos ir Pernu – atstovais buvome sutarę dalyvauti vieni kitų šventiniuose renginiuose. Pirmą kartą Estijos ir Latvijos delegacijas ir jų menininkus kvietėme švenčiant  Vasario 16-ąją. Dabar sporto festivalyje taip pat laukiame Pernu ir Jelgavos sportininkų komandų“, – pasakojo Šiaulių miesto mero pavaduotojas Justinas Sartauskas.

Pasak Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamento Kūno kultūros ir sporto skyriaus atstovės Ramutės Pilypienės, šeštadienį prie Talkšos ežero bus pristatoma apie 30 įvairiausių sporto šakų, visas jas galės išbandyti ir vaikai, ir suaugę. Patys aktyviausieji, žinoma, bus apdovanoti. Dalyvavusieji bent pusės sporto šakų pristatymuose ir gavę tai patvirtinančią žymą galės atsiimti šių metų sporto festivalio suvenyrą – specialų medalį.

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro  Sporto visiems skyriaus vadovė Ingeborga Alejūnė komentavo, kad šiemet bus galima išbandyti ir naujas sporto veiklas. Greta jau tradicinių olimpinės mylios bėgimo, masinės mankštos ir vaikų bėgimo atsirado iki šiol mieste negirdėtas šuniukų bėgimas, gimnazistai varžysis irkluodami neseniai miesto Savivaldybės nupirktas drakonų valtis, taip pat žadama galimybė visiems norintiems išbandyti futbolo smiginį.

Šeštadienį 16 valandą festivalį užbaigs apdovanojimų ceremonija. Šiaulių miesto sporto festivalį organizuoja Lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras ir Šiaulių miesto savivaldybė. 

Tik pasibaigus sporto renginiui, Talkšos pakrantėje prasidės gražios krikščioniškos šventės renginiai. Šiaulių krašto tautinių bendruomenių ir krikščioniškų bažnyčių organizuojamoje Šimtmečio tautų Sekminių šventėje  laukiamos visos mieste veikiančios tautinės bendrijos, religinės bendruomenės, įvairios visuomeninės organizacijos, visi tikintieji.

 Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Rugpjūtis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: