Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

Sporto pasiekimai


2018 METŲ MIESTO GERIAUSIEJI SPORTO ŠAKŲ SPORTININKAI IR JŲ TRENERIAI


Eil. Nr.

Sportininko vardas, pavardė, treneris, pasiekimai.

1


TOMAS BALČIUS

Treneris Egidijus Daknys
WKF karatė

XVIII Baltijos šalių karatė čempionatas olimpinė karatė kumite rungtis (84 kg. svorio kategorija) - 3 v.
Šiaurės šalių WKF karate čempionatas (olimpinė karatė rungtis) suaugusių kumite rungtis 67 kg svorio kategorija - 3 v.
Shotokan Karate Do of United Nations  (SKDUN) 8-asis Europos šotokan karatė čempionatas kumite rungtis – 2 v.

2


RYTIS GARBAČIAUSKAS

Treneris/vadovas Mindaugas Alijošius
Motociklų sportas

Baltijos čempionatas, Enduro Cross Country E2 klasė - 2 v.  (Šiaulių „Wild Bike riders“ klubas)
Lietuvos Enduro Cross Country, E2 klasė -  2 v.;
Latvijos Enduro Cross Country, E2 klasė čempionas

3


VYTAUTAS GAVRILČIKAS,

Treneris Stanislovas Kulikauskas
Kovinis sambo

Pasaulio kovinio sambo čempionatas - 7 v.

4


JUOZAS EIGMINAS

Trenerė Janina Tribienė
Neįgaliųjų sportas
(lengvoji atletika, regėjimo negalia)

Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas, šuolis į tolį – 4 v.

5


LUKAS SIMONENKO

Treneris Andrius Macijauskas
Kiokušin karatė

Europos jaunimo čempionatas – 8 v.
Europos jaunių čempionatas - 1 v.

6


ANDRIUS SKUJA

Treneris Deimantas Jusys
Neįgaliųjų sportas
(lengvoji atletika, judėjimo negalia)

Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas, ieties metimas – 1 v.
Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas, rutulio stūmimas – 3 v.

7


TADAS ŠIAUČIŪNAS

Treneris Deimantas Jusys
Neįgaliųjų sportas (lengvoji atletika, klausos negalia)

Baltijos šalių mačas, 100 m bėgimas – 1 v.

8


MIGLĖ  ŠARPILO

Treneriai  Algimantas Dapkus Rimantas Basys
Sportinė radiopelengacija

Europos  sportinės radiopelengacijos taurės varžybų 3,5 MHz ir 144 MHz rungčių – 1  v. laimėtoja Pasaulio jaunių  2-ojo sportinės radiopelengacijos  čempionato  3,5 MHz rungtis - 3 vieta  ir 144 MHz  rungtis - 7 vieta.

9


DONATAS VILIMAVIČIUS

Treneris Gediminas Marcišauskas
Regbis

Europos regbio - 7 čempionato Trophy divizionas - 3 v. ( bendra įskaita - 15 vieta).
Europos regbio - 15 čempionato Conference 1 North divizionas - 1 v. ( bendra įskaita - 13 v.).
2018 m. Baltijos regbio - 15 Top lygos čempionato nugalėtojas.
2018 m. Baltijos regbio - 15 Top lygos geriausias ir rezultatyviausias žaidėjas.

10


RAMONA ŽIAUBERYTĖ

Treneris Arūnas Vandys
Kūno fitnesas

Pasaulio čempionatas - 1 v.;
Europos čempionatas – 3 v.

11


NATALIJA AMBRAZAITĖ

Trenerė Kristina Zajauskienė
Dailusis plaukimas (sinchroninis plaukimas)

Pasaulio jaunių dailiojo plaukimo čempionatas:
Solo (techninė programa) - 22 v.
Solo (laisvoji programa) - 25 v.
Europos jaunimo dailiojo plaukimo čempionatas:
Solo (techninė programa) - 24 v.
Solo (laisvoji programa) - 21 v.

12


IGNAS AMBRAZAS

Treneriai Kęstutis Norvaišas ir Nerijus Vidžiūnas
Orientavimasis kalnų dviračiais

Europos jaunimo orientavimosi kalnų dviračiais čempionatas (ilgoji trasa) – 3 v.
Pasaulio jaunimo orientavimosi kalnų dviračiais čempionatas (bendras startas) – 3 v.
Pasaulio jaunimo orientavimosi kalnų dviračiais čempionatas (vidutinė trasa) – 3 v.

13


LAURYNAS BIRUTIS

Treneris Antanas Sireika
Krepšinis

Baltijos krepšinio lyga - 4 v.;
Lietuvos krepšinio lygos varžybos - 5 v.
Išrinktas naudingiausiu 2017/2018 LKL reguliariojo sezono žaidėju ir geriausiu LKL jaunuoju žaidėju.

14


GABRIELĖ ČEREPOKAITĖ

Treneris Petras Kairys
Kanojų irklavimas

Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narė;
Europos jaunimo Olimpinis festivalis, 500 m rungtis - 6 v.;
Europos čempionatas, 200 m. rungtis – 18 v. Europos jaunių čempionatas, 200 m rungtis -7 v.;
Pasaulio jaunių čempionatas, 200 m rungtis – 13 v.

15


DOVILĖ DZINDZALETAITĖ

Trenerė Janina Tribienė
Lengvoji atletika

Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
Pasaulio uždarų patalpų čempionatas (trišuolis)  – 12 v.;
Europos lengvosios atletikos čempionatas (trišuolis) – 23 v.

16


DANUTĖ DOMIKAITYTĖ

Treneriai Aivaras Kaselis ir Andrius Stočkus
Moterų imtynės

Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
Europos čempionatas - 5 v.
Pasaulio čempionatas – 23 v.;
Europos U23 čempionatas - 6 v.;
Pasaulio U 23 čempionatas – 12 v.  

17


IVETA DAUJOTAITĖ

Treneris Šarūnas Kulnys
Tenisas

ITF  jaunimo reitinge užima 251 vietą (iš 2888 reitinguotų sportininkių);
Geriausia Teniso akademijos U -18 sportininkė,
Tarptautinių teniso  turnyrų nugalėtoja, dalyvaujanti jaunimo ir suaugusiųjų varžybose.
Daugkartinė Lietuvos čempionatų prizininkė.
Ivetai dar tik 17 metų, tačiau ji jau įrodė, kad gali varžytis su daug vyresnėmis priešininkėmis ir suaugusiųjų varžybose.

18


GRETA KASELYTĖ

Treneris Rimantas Viktoravičius
Futbolas

UEFA moterų čempionų lygos šešioliktfinalio dalyvė, 17-32 v.
Moterų Baltijos futbolo lygos vicečempionė;
Moterų Baltijos lygos taurė - 3 v.;
SELL žaidynių nugalėtoja;
Lietuvos moterų A lygos čempionė.

19


AURIMAS LANKAS IR EDVINAS RAMANAUSKAS

Treneris Antanas Lankas
Baidarių irklavimas

Olimpinės rinktinės kandidatai, besirengiantys 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms;
LR nacionalinės rinktinės nariai;
Europos čempionatas (K-4, 500 m)  - 13 v.;
Pasaulio čempionatas (K-4, 500 m) - 11 v.  

20


RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ

Trenerė Irutė Žičkuvienė
Buriavimas ir Ledo jachtos

Pasaulio ledo jachtų čempionatas - 30 v.;
Europos Optimist jaunių čempionatas - 40 v.;
Baltijos ,,ICE Blokart“ čempionatas - 3 v.;
Atviras Baltijos šalių Blokart čempionatas -1 v.

21


GEDAS MILAŠAUSKAS

Treneris Laimutis Adomaitis
Graikų-romėnų imtynės

Europos jaunimo čempionatas - 14 v.

22


EGLĖ NAUDŽIŪNAITĖ

Treneris Rolandas Kazlauskas
Dziudo

Lietuvos U-23 jaunimo rinktinės narė.
Pasaulio reitinge jaunimo grupėje - 52 vieta (iš 96 sportininkių);
Europos jaunimo dziudo taurės etapo varžybos – 3 v. ir 4 v.

23


ERLANDA NOMEIKAITĖ

Treneris Vaidotas Vaičeliūnas
Žolės riedulys

Pasaulio moterų žolės riedulio čempionato atranka ( pogrupis ) - 4 v;
Europos šalių klubų čempionų riedulio uždarų patalpų varžybos TROPHY divizionas - 4 v.;
Europos šalių klubų čempionų žolės riedulio varžybos CHALENNDER  (1 divizionas) – 5 v.

24


GABRIELIUS PABIJANSKAS

Treneris Donatas Armonas
BMX dviračiai

Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
UCI Pasaulio (elito klasė) reitingas – 119 v.;
UCI Pasaulio čempionatas (elito klasė) – 32 v.;
Latvijos čempionatas „SMS Credit“ (elito klasė) (7 etapai) – 2 v.;
Baltijos jūros šalių taurė (elito klasė) – 1 v.

25


ARNAS RUMŠEVIČIUS

Treneriai Modestas Strockis ir Aivaras Strockis
Tinklinis (paplūdimio)

Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
Paplūdimio tinklinio pasaulio reitinge (FIVB) suaugusių amžiaus grupėje – 43 v.
Europos sniego tinklinio čempionatas – 3 v.

26


KLAUDIJA TVARONAVIČIŪTĖ 

Treneris Romualdas Montvidas
Taekvondo

Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
Olimpinis reitinge užima  43 vietą ( iš 1199 klasifikuotu sportininkių);
Pasaulio reitinge užima  28 vietą (iš 718 klasifikuotu sportininkių);
Europos čempionatas – 5 vieta, (29 dalyviai);
Europos U21 jaunimo čempionatas - 5vieta, (43 dalyviai).
Už kilnų poelgį Paryžiuje vykusiame „French Open“ G-2 taekvondo turnyre, kur kroatės Nikitos Glasnovič prašymu stojo į dvikovą neatgavusi jėgų po ankstesnės kovos, lygioje kovoje pralaimėjo ir nepateko į pusfinalį. Prieš mėnesį Klaudijai įteiktas LTOK ,,Fair play“ ,,Kilnaus poelgio prizas.

27


ALANAS TAUTKUS

Trenerė Dovilė Pocienė Plaukimas

Jaunimo olimpinės žaidynės, 100 m nugara rungtis - 10 vieta (50 m baseinas, 0.56,49);
Europos jaunimo plaukimo čempionatas, 100 m nugara rungtis - 16 vieta, (50 m baseine,  0.56,67);
Baltijos šalių plaukimo čempionatas
100 m nugara rungtis- 3 vieta (50 m baseinas, 0.59,50) (atstovavo jaunių rinktinę);
200 m nugara rungtis  – 3 vieta (2.14,22) (atstovavo jaunių rinktinę)

 

į viršų



 

NOMINACIJA ,,JAUNASIS TALENTAS“


 

Eil. Nr.

Sportininko vardas, pavardė, treneris

1.

URTĖ BAIKŠTYTĖ

Trenerė Juzefa Baikštienė

Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narė;
Pasaulio lengvosios atletikos jaunimo čempionatas (šuolis į aukštį) – 6 v.

2.

KLAUDIJA BUBELYTĖ

Treneris Šarūnas Kulnys

Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narė;
Europos teniso jaunių U-16 reitinge užima 3 vietą;
Pajėgiausiųjų Europos šešiolikmečių turnyras "2018 Tennis Europe Junior Masters" -3 v.
Perspektyviausia U-16 Teniso akademijos sportininkė.

3.

VADIM BABUŠKIN

Treneris Renatas Dijokas

Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narys.
Pasaulio laisvųjų imtynių jaunių čempionatas - 10 v.

4.

KAMILĖ GAUČAITĖ

Treneriai: Aivaras Kaselis, Andrius Stočkus, Tatsiana Bokhan

Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narė;
Europos moterų imtynių U23 čempionatas - 5 v.;
Kamilei dar tik 18 metų, tačiau ji jau įrodė, kad gali varžytis su daug vyresnėmis priešininkėmis, dalyvaudama suaugusiųjų varžybose. Anot trenerių - tai jų olimpinė viltis 2024 m. Paryžiuje.

5.

RAMINTA MORKŪNAITĖ

Treneris Alis Striška

Lietuvos jaunių irklavimo rinktinės narė;
Pasaulio jaunių čempionatas - 20 v.;
Europos jaunių čempionatas - 12 v.;
Baltijos Jūros šalių  žaidynės – 2 v.

 

NOMINACIJOS

 

1.

NOMINACIJA ,,DOVANA LIETUVAI“

IMANTAS GREITMANAS

VeloFanas“ 2018 m. rugpjūčio 16 d., įveikė dviračių ištvermės varžybas „Northcape4000“. Beveik tris savaites trukusi kelionė, įveikus 4358 km, baigėsi išsvajota kulminacija – ant Šiaurės kyšulio iškelta Lietuvos trispalvė. Tuo metu Imantas sakė, kad ,,Nors fiziškai esu išsekęs, tačiau širdyje – laimingas ir laisvas, pasiekęs savo užsibrėžtą tikslą. Lietuvos trispalvė suplevėsavo ant 307 metrų aukščio uolos, tai kvapą gniaužiantis vaizdas“.
„VeloFanu“ pasivadinęs Imantas – vienintelis lietuvis, ryžęsis įveikti ilgiausią dviračių varžybų Europoje maršrutą.
Varžybų metu Imantas kasdien įveikdavo apie 200 kilometrų ir iš 125 dalyvių Imantas finišą pasiekė 61-as.

2.

NOMINACIJA ,,METŲ REKORDAS“

KOP Lietuvos kariuomenės karinio oro pajėgų Vadovybės Viešųjų ryšių karininkė kapitonė  IEVA MOCIENĖ

Unikalaus ir  vienintelio RUNWAY RUN BĖGIMO - RENGINIO INICIATORĖ

Runway Run 2018 - tai unikalus, vienintelis toks Lietuvoje bėgimas kilimo - tūpimo taku, kuriuo kyla ir leidžiasi Lietuvos Karinių oro pajėgų orlaiviai kartu su NATO oro policijos misiją vykdančiais sąjungininkų naikintuvais. 2018 m. bėgimas buvo skirtas paminėti 14 – ąsias įstojimo į NATO aljansą metines, o jo dvasia persismelkusi bendrumo ir vienybės jausmu.
Kartu su Lietuvos kariais, bėgo NATO oro policijos misiją darbuotojai, jų sąjungininkai, organizacijos, sporto klubai, mokymo įstaigos, pavieniai entuziastai bei visi - nuo jauniausio iki vyriausio.
Šiame renginyje dalyvavo apie 7 tūkst. karių ir civilių.
Tai kartu ir pažintinis renginys, kurio metu susirinkusieji į šventę galėjo apžiūrėti karinius orlaivius, Baltijos oro erdvę saugančių oro pajėgų naikintuvą F-16, karinės technikos ir ginkluotės ekspoziciją.
Renginyje buvo eksponuojama karinė technika bei policijos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos technika ir įranga.

3.

NOMINACIJA  ,,METŲ RĖMĖJAS“

AB ,,ŠIAULIŲ BANKAS“

Už ženkliausią paramą Šiaulių miesto sporto organizacijoms.

4.

NOMINACIJA ,,KILNI INICIATYVA“

Tai 45-erių metų jubiliejų pažymėjęs legendinis Šiaulių klubas, kuris metus užbaigė su garbingu įvertinimu. 2018 metų Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose šis klubas buvo pripažintas „Metų sporto klubu“.

TAD NOMINACIJOS LAIMĖTOJAS LEGENDINIS REGBIO KLUBAS ,,VAIRAS“

Tai – pelnytas įvertinimas komandai, kuri šiais metais net 31-ą kartą tapo Lietuvos čempione, iškovojo Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurę. „Vairo“ bendruomenę sudaro daugiau nei 600 žmonių, nuo pačių mažiausių iki veteranų. Šiais metais klubas, norėdamas sudaryti geresnes sąlygas sportuoti, atidarė naują sporto salę. Taip pat ekipa, klubo narių ir bendraminčių  jėgomis pradėjo įrengti naują vaikų dienos centrą. Prie kilnių „Vairo“ tikslų prisideda visi – tiek klubo sirgaliai, tiek žaidėjai, tiek vadovai. Ilgametis „Vairo“ klubo narys, o dabar Lietuvos regbio federacijos (LRF) generalinis sekretorius Irmantas Kukulskis pats nesigėdija imti kastuvą į rankas ir dirbti vaikų labui. Geri darbai užkrečia, todėl „Vairo“ projektai susilaukia vis daugiau palaikymo.
LSFS rengtame konkurse Šiaulių regbio klubas "Vairas buvo pripažintas ,,Metų sporto klubu“ (aplenkęs Kauno sportinių šokių klubą "Sūkurys", Klaipėdos kiokušin karatė klubą "Shodan", Panevėžio klubą "Dviračiai" ir Vilniaus sporto žaidimų klubą "Žuvėdra")..

5.

 

NOMINACIJA ,,METŲ SPORTO INICIATYVA“

SPORTO KLUBAS VS-EXPRESS 24/7

Sporto klubų tinklas „VS-Fitness“ valdo du prekinius ženklus – „VS-Fitness“ ir „VS-Express 24/7“. Iki 2018 m. vasaros visoje Lietuvoje sėkmingai veiklą vykdė penki įmonės sporto klubai, o 2018 metais vasarą šeštasis duris atverė ir Šiauliuose. Sporto klubo plotas siekia net 2400 m2. Ir tai  kol kas didžiausias VS-Express 24/7 sporto klubas Lietuvoje.
Sporto klubas
Sporto klubas išsiskiria automatizuota, biometrine valdymo sistema, kurios dėka nėra jokių administratorių, raktų ir spynelių – visam tam užteks kliento piršto antspaudo.
Visą parą veikiantys sporto klubas klientams suteikia galimybę už tą pačią kainą sportuoti bet kuriame „VS-Express 24/7“ sporto klube ir netaiko jokių apsilankymų apribojimų.

6.

NOMINACIJA ,,METŲ KANTRYBĖ“

Už nenuilstamą darbą ir ,,pražudytas nervų ląsteles“ vykdant Šiaulių miesto naujų sporto bazių statybos priežiūrą:
-          Šiaulių sporto gimnazijos sporto kompleksas;
-          Regbio administracinis pastatas;
-          Priežiūrą pradėjo vykdyti ir vykdys naujai pradėtoje statybvietėje – Irklavimo bazėje

Nominacijos laimėtoja JOLITA FRANCKEVIČIENĖ, Statybos ir renovacijos skyriaus vyr. specialistė


 

 

į viršų

 



Paskutinis atnaujinimas: 2019-02-07 14:46:36 Grįžti
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: