Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Sporto pasiekimai

2013 METŲ MIESTO GERIAUSIŲ SPORTININKŲ DEŠIMTUKAS


  1. VILMA RIMŠAITĖ
Treneris Albertas Rimša
BMX (mažieji dviračiai)

2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinių žaidynių rinktinės narė.Lietuvos nacionalinės rinktinės narė.
Pasaulio čempionatas – 21 vieta, varžybos laikui – 15 vieta.
Pasaulio taurės varžybos – 15 vieta.
Pasaulio BMX reitingų įskaita moterų elito grupė –11 vieta.
Europos BMX čempionatas – 2 vieta,
Tarptautinės varžybos – 1 vieta.
Atviros Prancūzijos taurės varžybos – 5 vieta.
Lietuvos BMX čempionatas elito moterų grupė –1 vieta.
 
2. AURIMAS LANKAS IR EDVINAS RAMANAUSKAS
Treneris Antanas Lankas
Baidarių irklavimas

2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinių žaidynių rinktinės nariai.
Lietuvos nacionalinės rinktinės nariai.
Pasaulio čempionatas, 200 m. – 12 vieta.
Europos čempionatas, 200 m. – 11 vieta.
Pasaulio taurės II etapo varžybos, 200 m. – 5 vieta.
Lietuvos čempionatas, 200 m. – 1 vieta.
Lietuvos taurės varžybos – 1 vieta.
Tarptautinė Galvės regata, 1000m. – 1 vieta.

3. EGLĖ BALČIŪNAITĖ
Treneris Aleksandr Kitanov
Lengvoji atletika

Olimpinės pamainos narė, besirengianti 2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinėms žaidynėms.
Lietuvos nacionalinės rinktinės narė.
Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas, 800 m – 30 vieta.
Pasaulio studentų universiada, 800 m – 3 vieta.
Europos komandinis čempionatas (II lyga), 800 m – 1 vieta.
Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas, 400 m – 2 vieta, 800 m – 1 vieta.
Lietuvos rudens kroso čempionatas, 1 jūrmylė – 1 vieta.
4. DANUTĖ DOMIKAITYTĖ
Treneriai: Aivaras Kaselis ir Andrius Stočkus

Moterų imtynės
Olimpinės pamainos narė, besirengianti 2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinėms žaidynėms.
Lietuvos nacionalinės rinktinės narė.
Tarptautinė sportininkės kategorija.
Europos imtynių jaunimo čempionatas – 2 vieta.
Golden grand prix „Aleksandr Medved“ FILA turnyra(suaugusiųjų grupė BLR) – 3 vieta.
Tarptautinis FILA „Freidenfeld cup“ turnyras (suaugusiųjų grupė LAT) – 2 vieta.
Lenkijos atviras imtynių čempionatas (jaunimo grupė POL) – 1 vieta.
Tarptautinis „Carny bor open“ turnyras (suaugusiųjų grupė POL) – 1 vieta.
Tarptautinis Baltarusijos sporto meistro vardo turnyras (suaugusiųjų grupė BLR) – 1 vieta.
„Bodenpookall cup“ tarptautinis turnyras (suaugusiųjų grupė GER) – 1 vieta.
Lietuvos suaugusiųjų čempionatas – 1 vieta.
Lietuvos jaunimo čempionatas – 1 vieta.
5. DOVILĖ DZINDZALETAITĖ
Treneris Juozas Tribė

Lengvoji atletika
Olimpinės pamainos narė, besirengianti 2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinėms žaidynėms.
2013 m. Lietuvos lengvosios atletikos suaugusiųjų rinktinės narė.
Europos čempionatas, trišuolis – 14 vieta.
Europos lengvosios atletikos jaunimo iki 23 m. čempionatas, trišuolis – 9 vieta.
Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas, trišuolis – 1 vieta
Lietuvos lengvosios atletikos vasaros čempionatas, trišuolis – 1 vieta
6. VIKTORIJA ČMILYTĖ
Treneris Viktoras Čmilis

Šachmatai
Tarptautinė didmeistrė.
Lietuvos vyrų ir moterų nacionalinių rinktinių narė.
Pasaulio šachmatų federacijos (FIDE) moterų Didžiojo prizo „Grand Prix“ varžybos – 10 vieta.
Pasaulio moterų šachmatų Grand Prix II etapo varžybos – 10 vieta.
Europos moterų šachmatų čempionatas – 4 vieta.
Tarptautinis moterų šachmatų superturnyras – 1-2 vieta.
Tarptautinis šachmatų turnyras Gibraltar Masters – 55 vieta.
 

7. EVA GLIOŽERYTĖ
Treneriai: Robertas Šuipis ir Jonathan Rudd
Plaukimas

Olimpinės pamainos narė, besirengianti 2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinėms žaidynėms.
2013 m. Lietuvos plaukimo suaugusiųjų rinktinės narė.
Pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas, 4x100 m kombinuota mišri estafetė – 2 vieta.
Pietvakarių Anglijos plaukimo čempionatas (50 m baseine), 50 m ir 100 m l. stiliumi – 2 vietos, 50 m nugara – 3 vieta

 

8. REMALDA KERGYTĖ
Treneriai: Dainius Šaučikovas ir Pranas Šaučikovas
Lengvoji atletika

2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinių žaidynių rinktinės narė.
Lietuvos nacionalinės rinktinės narė.
Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas, maratonas – 30 vieta.
Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas, 3000 m – 1 vieta.
Lietuvos rudens kroso čempionatas, 3 jūrmylės – 2 vieta.
9. SANTA PAKENYTĖ
Treneris Stanislovas Kulikauskas 

Dziudo imtynės

Olimpinės pamainos rinktinės kandidatė, besirengianti 2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinėms žaidynėms.
Lietuvos nacionalinės rinktinės narė.
Pasaulio studentų universiada – 7 vieta.
Pasaulio dziudo taurės etapo varžybos – 2 vieta.
Europos dziudo taurės etapo varžybos – 3 vieta.
Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas – 1 vieta
  10. VIKTORIJA PETRAITYTĖ
Treneriai Audronė ir Vidmantas Lukiai

Fitnesas

Europos čempionatas – 7 vieta.
Pasaulio čempionatas – 4 vieta.
Baltijos šalių mačas – 3 vieta.
„Saulės taurės varžybos, šiauliečių moterų kategorija – 1 vieta.
Latvijos čempionatas – 1 vieta.
Grand Prix PEPA varžybos – 1 vieta ir absoliuti nugalėtoja.
Tarptautinis sporto festivalis – 3 vieta.
Vilniaus taurės varžybos – 1 vieta.
Lietuvos taurės varžybos – 2 vieta


į viršų

  2013 METŲ MIESTO GERIAUSIŲ JAUNŲJŲ SPORTININKŲ PENKETUKAS

 

  1. ROBERTA NAVICKAITĖ
Treneris Alis Striška
Irklavimas

Olimpinės pamainos r. kandidatė, besirengianti 2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinėms žaidynėms.
Lietuvos suaugusių rinktinės narė.
Pasaulio jaunių irklavimo čempionatas – 8 vieta.
Europos jaunių irklavimo čempionatas – 6 vieta.
Baltijos šalių  čempionatas – 1vieta.
Lietuvos suaugusiųjų irklavimo čempionatas – 1vieta.
Lietuvos jaunių irklavimo žaidynės – 1vieta.

 

2. ARNAS RUMŠEVIČIUS
Treneris Aivaras Strockis
Tinklinis

Lietuvos nacionalinės jaunimo ir jaunių rinktinės narys.
Pasaulio U-19 jaunimo paplūdimio tinklinio čempionatas – 4 vieta.
Europos U-20 jaunimo paplūdimio tinklinio čempionatas – 5 vieta.
Lietuvos vyrų čempionatas – 3 vieta.

3. DOMANTAS NORKUS
Trenerė Sandra Laurutienė
Šaškės

Lietuvos vyrų nacionalinės rinktinės narys.
Pasaulio jaunių paprastųjų šaškių čempionatas – 1 vieta.
Pasaulio jaunių paprastųjų greitųjų šaškių čempionatas – 1 vieta.
Pasaulio jaunių paprastųjų „Žaibo“ šaškių čempionatas – 3 vieta.
Pasaulio jaunių šimtalangių „100“ šaškių čempionatas – 10 vieta.
Pasaulio jaunių šimtalangių „100“ šaškių „žaibo“ čempionatas – 8 vieta

4. JUSTINA MIKULSKYTĖ
Treneriai: Rita Romencovienė ir Šarūnas Kulnys

Tenisas

Olimpinės pamainos rinktinės kandidatė, besirengianti 2016 m. Rio de Žaneiro Olimpinėms žaidynėms.
2013 m. Lietuvos teniso suaugusiųjų rinktinės narė.
Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių 18 m. ir jaunesnių reitingų klasifikacijoje 70 vieta.
Daugumos tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių 18 m. ir jaunesnių turnyrų nugalėtoja ir prizininkė.

5. RŪTA DAGYTĖ
Treneris Artūras Navickas

Irklavimas kanoja

Lietuvos jaunių rinktinės narė.
Europos jaunių čempionatas – C-1, 200m – 5 vieta.
Lietuvos suaugusiųjų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas – C-1, 200m – 1 vieta.
Lietuvos Taurės varžybos – C-1, 200m – 1 vieta


į viršų

  2013 METŲ MIESTO GERIAUSIŲ ŽAIDIMŲ KOMANDŲ TREJETUKAS


1. VYRŲ REGBIO KOMANDA „VAIRAS-JUPOJA“, treneris Sigitas Kukulskis

Baltijos regbio-7 lygos laimėtoja.
Lietuvos regbio-7 lygos laimėtoja.
Lietuvos regbio-15 čempionė.
Atvirojo Lietuvos paplūdimio regbio čempionato nugalėtoja.

2. MOTERŲ FUTBOLO KOMANDA „GINTRA –– UNIVERSITETAS“, treneris Rimantas Viktoravičius

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionatas – 1 vieta.
Lietuvos moterų futbolo taurės varžybos – 1 vieta.
Lietuvos moterų futbolo uždarų patalpų pirmenybės – 1 vieta.
2013-2014 m. moterų UEFA čempionų lygos atrankos etapas – 3 vieta grupėje.
Tarptautinių varžybų nugalėtoja ir prizininkė

3. MOTERŲ ŽOLĖS RIEDULIO KOMANDA „GINTRA-STREKTĖ-UNIVERSITETAS“, treneris Vaidotas Vaičeliūnas

Lietuvos moterų žolės riedulio A lygos čempionatas – 1 vieta.
Lietuvos moterų riedulio uždarų patalpų čempionatas – 1 vieta.
Tarptautinis žolės riedulio turnyras „SANDRAUGOS CUP-2013“ – 4 vieta.


į viršų

 2013 METŲ MIESTO GERIAUSIŲJŲ NEĮGALIŲJŲ SPORTININKŲ PENKETUKAS


  1. MINDAUGAS BILIUS
Treneriai Deimantas Jusys ir Rimantas Plungė
Lengvoji atletika

Parolimpinės pamainos narys,
besirengiantis 2016 m. Rio de Žaneiro Parolimpinėms žaidynėms;
Lietuvos suaugusiųjų rinktinės narys;
Pasaulio reitingas: rutulio stūmimas – 2 vieta; disko metimas – 6 vieta.
Pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas: rutulio stūmimas – 2 vieta (LR rekordas); disko metimas – 7 vieta (LR rekordas).
Pasaulio IWAS neįgaliųjų žaidynės: rutulio stūmimas – 1 vieta; disko metimas – 1 vieta (LR rekordas).

 

2. SIMONAS KURUTIS
Treneris Deimantas Jusys
Lengvoji atletika

Parolimpinės pamainos narys, besirengiantis 2016 m. Rio de Žaneiro Parolimpinėms žaidynėms;
Lietuvos suaugusiųjų rinktinės narys;
Pasaulio reitingas: trišuolis – 8 vieta; tolis – 12 vieta.
Pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas: trišuolis – 5 vieta (LR rekordas); Pasaulio IWAS neįgaliųjų žaidynės: trišuolis – 1 vieta, tolis – 6 vieta, 100 m - 6 vieta.
Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatai: 60 m – 1 vieta (LR rekordas); 100 m – 1 vieta; 200 m -1 vieta; tolis – 1 vieta (LR rekordas).

3. ANICETAS UOGELĖ
Šachmatai

Lietuvos suaugusiųjų rinktinės narys.
13- asis Pasaulio neįgaliųjų šachmatų čempionatas - 6 vieta

4. STASYS BAČKYS
Treneris Bronislovas Volbikas

Tinklinis sėdint

Lietuvos suaugusiųjų rinktinės narys.
Europos neįgaliųjų tinklinio sėdint čempionatas - 12 vieta.
Tarptautinis neįgaliųjų tinklinio sėdint turnyras – 3 vieta.

5. EGIDIJUS MONKUS
Treneris Algimantas Balčas

Tinklinis sėdint

Lietuvos suaugusiųjų rinktinės narys.
Europos neįgaliųjų tinklinio sėdint čempionatas - 12 vieta.
Tarptautinis neįgaliųjų tinklinio sėdint turnyras - 3 vieta.


į viršų

 2013 METŲ NOMINACIJOS


 

2013 METŲ INICIATYVA – TARPTAUTINĖS ŽIRGŲ KONKŪRŲ VARŽYBOS,

Šiaulių arenoje pirmą kartą Lietuvoje vyko uždaras konkūras – Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos , kuriame dalyvavo 100 raitelių bei 200 žirgų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Suomijos, Turkijos ir kaimyninės Lenkijos.
Į areną buvo atvežta ir išpilta daugiau nei 1000 tonų smėlio, pastatyta net 200 gardų žirgams.
Varžybų organizatoriai teigė, kad pačios varžybos atitinka 5 žvaigždučių renginio lygį, tik prizinis fondas mažesnis.
To pasekoje 2014 metais Šiauliams suteikta galimybė vykdyti Žirginio sporto pasaulio taurės etapo varžybas.
Nominacija įteikta Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentui, Šiaulių sporto klubo ,,Miražas“ prezidentui Gediminui Gutkauskui

2013 METŲ SPORTO RENGINYS –  DEVISO TAURĖS EUROPOS/AFRIKOS ZONOS II GRUPĖS TENISO MAČAS

 Šiaulių arenoje susirinkę žiūrovai ir televizijos kanalo TV1 žiūrovai turėjo galimybę mėgautis 9 valandomis ir 28 minutėmis gryno teniso - tiek truko visi penki susitikimai.
Susitikimus stebėjo - 8360 žiūrovų.
Per Lietuvos ir Kipro rinktinių treniruotes ir mačus buvo sunaudoti 574 „Yonex Tour” teniso kamuoliukai, o tenisininkų raketės pertemptos 40 kartų. Iš viso tam sunaudotas beveik puskilometris įvairių stygų. Korte mačų metu dirbo 20 linijų teisėjų, o toks pat skaičius vaikų žaidėjams padavinėjo kamuoliukus.
Varžybų dienomis komandos suvalgė 28 kilogramus įvairių vaisių ir išgėrė 250 litrų vandens.
Apdovanojimas įteikiamais Teniso mokyklos direktoriui Mindaugui Šerepkai

2013 METŲ „SPORTAS VISIEMS“ RENGINYS – ŠIAULIŲ MIESTO MERO TAURĖS KONKURSAS „ŠIAULIŲ SVEIKUOLIS 2013“

Šiame konkurse dalyvavo 800 dalyvių. Tai gausiausiai dalyvių sutraukęs sporto renginys vykęs 2014 metais Šiauliuose.
Nominacija įteikta Lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro ,,Sportas visiems“ skyriaus vedėjui Deimantui Jusiui.

 

2013 METŲ SPORTO ENTUZIASTAS – SVAJŪNAS AMBRAZAS

- už S-Sporto taurės varžybų organizavimą,
kuriame galėjo dalyvauti profesionalai, sporto entuziastai ir visi norintys išmėginti savo jėgas skirtingose sporto šakose (slidinėjimas, bėgimas, dviračiai, triatlonas, orientavimosi sportas), kurios ištisus metus rengiamos gamtoje
- už „MTB-Šiauliai“ kalnų dviratininkų varžybų organizavimą
Ketvirtus metus iš eilės Šiaulių „S-Sportas“ klubo rengiamos varžybos vyko tris dienas, kuriose dalyvavo 350 kalnų dviratininkų.

 

- už „Šiaulių dviračių  lenktynių“ ir daugelį kitų sporto renginių (Nuotykių lenktynės „ Aplink Rėkyvos ežerą“; MTB XCO varžybos "Toyota MTB taurė" ir kt.) bei už aukštus sporto pasiekimus pasaulio veteranų orientavimosi ir veteranų varžybose
- žiemą Pasaulio veteranų OSS čempionate iškovotas sidabras,
vasarą Pasaulio veteranų OS čempionate – auksas.
pasaulio OSKD čempionate iškovota bronza.

Nominacija įteikiama S- Sportas" direktoriui, sporto klubo ,,S- Sportas" nariui Svajūnui Ambrazui

 

2013 METŲ POPULIARIAUSIAS SPORTININKAS - DANUTĖ  DOMIKAITYTĖ  (moterų imtynės),

Už Danutę balsavo 42,1 proc. respondentų
Olimpinės pamainos ir Lietuvos nacionalinės ir jaunimo rinktinių narė,
Europos jaunimo čempionato – 2 vietos laimėtoja bei Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatų laimėtoja


į viršų

Paskutinis atnaujinimas: 2018-08-24 11:24:13 Grįžti


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: