Švietimo naujienos
Gegužių progimnazijoje pateikta virš 100 idėjų!

2018 m. sausio 16 dieną Gegužių progimnazijoje vyko „Idėjų diena“, kurią inicijavo lietuvių kalbos ir užsienio kalbų mokytojai, į veiklas įtraukdami visus mokyklos mokinius bei mokytojus.

DŽIAUGIAMĖS – GEGUŽIŲ PROGIMNAZIJOJE PATEIKTA VIRŠ 100 ORIGINALIŲ, NEPAKARTOJAMŲ MOKINIŲ IDĖJŲ KLASEI, MOKYKLAI, ŠEIMAI, MIESTUI, LIETUVAI IR LAISVALAIKIUI.

Plačiau
Šiaulių „Romuvos“ progimnazija įgyvendino Erasmus+ projektą

Mokymasis visą gyvenimą, arba nuolatinis mokymasis, mokytojams yra ypač prasmingas ir svarbus. Siekdama plėtoti ir gilinti savo pedagogų ir kitų švietimo darbuotojų kompetencijas, švietimo sistemų ir politikos supratimą, užsienio kalbų įgūdžius bei pokyčių inicijavimo gebėjimus, Šiaulių “Romuvos” progimnazija 2016/2017 metais vykdė ES programos Erasmus+ KA1  darbuotojų mobilumo projektą „IKT ir IRT bei AŠI (atvirųjų švietimo išteklių) naudojimo proveržis mokykloje“. Šiaulių "Romuvos" progimnazija nuolatos turtina ir atnaujina IKT (informacinių komunikacinių technologijų) bazę ir tai yra viena iš priemonių, numatytų progimnazijos strateginiame plane. Naujų metodų taikymas, STEAM ugdymo plėtojimas ir ugdymo proceso aktyvinimas reikalauja platesnio ir efektyvesnio modernių technologijų naudojimo. Informacinės ir komunikacinės technologijos vis labiau veikia ugdymo(si) metodus, daro įtaką ne tik ugdymo turiniui, bet ir visam ugdymo procesui.

Plačiau
Ko mokosi XXI amžiaus andragogai ?

Šiaulių suaugusiųjų mokykla š. m. pavasarį dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės paskelbtame neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų konkurse. Pasiūlytai programai „Andragogų kompetencijų tobulinimas tarpkultūrinio ugdymo kontekste“ buvo skirtas finansavimas. Išsikeltas tikslas – dešimties andragogų (suaugusiųjų pedagogų) kompetencijų, būtinų kitų kultūrų asmenų integracijos procesų organizavimui, tobulinimas.

Plačiau
Lieporių gimnazijoje- Sausio 13-osios minėjimas

Skambant Lietuvos Respublikos himnui  ir laužo liepsnelėms šildant susirinkusiuosius, Lieporių gimnazijos kieme prasidėjo minėjimas, skirtas Sausio 13-osios įvykiams prisiminti, kuriame dalyvavo ne tik gimnazijos bendruomenė, bet ir sulaukta svečių  iš Gegužių progimnazijos.  1991-ųjų sausio 13-ąją lietuvių tauta patyrė, ką reiškia, kai išbandoma valia, brolybė ir ryžtas apginti tai, kas svarbiausia.

Plačiau
Šiuolaikinis požiūris į leksinę kompetenciją

Š. m. sausio 4 d. Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija ir Šiaulių Didždvario gimnazija organizavo seminarą Šiaulių apskrities anglų kalbos mokytojams „Šiuolaikinis požiūris į leksinę kompetenciją: pastovieji anglų kalbos junginiai” (“A Contemporary Approach to Vocabulary Enhancement: Multi-Word Units in English”). Seminaro tikslas – supažindinti mokytojus su naujausių kalbos leksikos tyrimų duomenimis bei aptarti galimybes, kaip kolokacijų, leksinių samplaikų bei įvairių kitų  leksinių junginių mokymas galėtų pagerinti mokinių pasiekimus.

Plačiau
Šalkauskiečiai renginių gausa paminėjo Laisvės gynėjų dieną

Stasio Šalkauskio gimnazijos bendruomenės nariai  Laisvės gynėjų dienos 27- ąsias metines paminėjo aktyviai dalyvaudami  įvairiuose renginiuose. Vieni buvo renginių organizatoriai ir vedėjai, kiti- miesto ir gimnazijos renginių dalyviai.

Plačiau
Sveikiname konkurso „Dainų dainelė“ Šiaulių miesto etapo laureatus

 2018 m. sausio 10-11 d. „Juventos“ progimnazijoje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso     „Dainų dainelė“ I (Šiaulių miesto) etapas.

Plačiau
Gegužių progimnazijos 3a klasė „Švarių rankų šokis 2017” laureatai

2018 m. sausio 5 d. Šiaulių Gegužių progimnazijos 3a klasės mokiniai buvo laukiami Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerijoje į kurią buvo sukviesti „Švarių rankų šokis 2017" iniciatyvos nugalėtojai. Džiugu, kad šokio mokytojos D. Virakienės, 3a klasės mokytojos A. Adomaitienės ir sveikatos priežiūros specialistės I. Ramanauskienės parengtas šokis buvo pastebėtas ir iš 80 šalies švietimo įstaigų atrinktas tarp 10 geriausiųjų. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.ulac.lt/…/apdovanosime-iniciatyvos-svariu-ranku-…

Plačiau
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ laureatai ULAC iniciatyvos ,,Švarių rankų šokis 2017“

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru (SPPC) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau šeštus metus iš eilės, kvietė prisijungti prie iniciatyvos „Švarių rankų šokis 2017“.

Plačiau
Savanorystė keičia pasaulį

Jau ketvirtus metus Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Šiaulių Didždvario gimnazijos mokinių savanorių grupė prieš smurtą vykdė jaunimo iniciatyvų projektą „Būk savanoris – keisk pasaulį“.

Pagrindinės projekto veiklos – savanoriški užsiėmimai VŠĮ „Gelbėkit vaikus“ Šiaulių vaikų dienos centre, Šiaulių Šv. Apaštalo Petro ir Pauliaus katedros parapijos vaikų dienos centre ir Šiaulių miesto savivaldybės Socialinių paslaugų centro padalinyje.

Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Sausis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: