Švietimo naujienos
Skelbiamas papildomas Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimo programų konkursas

Konkurso tikslas – skatinti Savivaldybės ir mieste veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą įgyvendinat Šiaulių miesto strategiją, sprendžiant aktualias Šiaulių miesto problemas ir skleidžiant Šiaulių miesto visuomenei mokslo ir technologijų pasiekimus ir galimybes. Reikalavimus  teikėjui ir programoms rasite  Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimo programų finansavimo tvarkos apraše.

Plačiau
Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių koliažų paroda-konkursas „Keturios kartos“

Šiaulių moksleivių namų organizuojama Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių koliažų paroda-konkursas „Keturios kartos“, skirta pasidalinti patirtimi ir idėjomis, skirtomis Lietuvos šimtmečiui paminėti, ugdant mokinių vaizduotę ir kūrybiškumą.

Plačiau
Renginys, skirtas pasaulinei sveikatos dienai „Sveikata visiems“

Pasaulinė sveikatos diena minima balandžio 7 dieną. Daugelis mūsų ne tik yra girdėję posakį „sveikata – brangiausias turtas“, bet ir įsitikinę jo teisingumu. Šią šventę inicijuoja PSO nuo 1950 metų. Diena švenčiama siekiant supažindinti visuomenę apie tam tikras su sveikata susijusias temas, šitaip pabrėžiant PSO prioritetines sritis.

Visą praėjusią savaitę Šiaulių lopšelyje-darželyje „Klevelis“ vyko spo

Plačiau
Gegužių progimnazijoje paminėta pasaulio kultūros diena
Plačiau
Paskirstytos savivaldybės biudžeto lėšos neformaliojo suaugusiųjų švietimo programoms įgyvendinti

Šiaulių miesto savivaldybės 2018 m. biudžete  buvo numatyta 30 000 eurų Šiaulių miesto savivaldybės  ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programoms finansuoti. Savivaldybės tarybos nustatyta tvarka įvyko minėtų programų  konkursas ir atranka. Konkursui  buvo pateiktos 22 paraiškos, kuriose  prašomų finansuoti programų suma sudarė 82 208 eurus.

Plačiau
Šiaulių miesto savivaldybės paramos programa aukštos kvalifikacijos kviestinių dėstytojų vizitams finansuoti

Šiaulių miesto savivaldybės biudžete 2018 m. numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimo programoms finansuoti. 2017 m. rugsėjo 7 d. sprendimu Nr. T-328 Inžinerijos ir informatikos mokslų krypties studijų Šiaulių mieste paramos programos tvarkos aprašas. Aprašas reglamentuoja finansinės paramos skyrimo kviestiniams dėstytojams, atvykstantiems dėstyti į Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje veikiančias aukštąsias mokyklas pagal inžinerijos ir informatikos mokslų krypties studijų programas, tvarką.   

Plačiau
Skatinamosios stipendijos studijuojantiems inžinerijos ir informatikos mokslų krypties bakalauro ir magistrantūros studijų programas

Įgyvendinant 2018 m.  Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimo programą, skelbiamas Atrankos gauti skatinamąją stipendiją konkursas. Skatinamosios stipendijos konkurso būdu skiriamos inžinerijos ir informatikos mokslų krypties bakalauro ir magistrantūros studijų programų labai gerai ir gerai besimokantiems, aktyviai dalyvaujantiems mokslinėje, tiriamojoje ir visuomeninėje veikloje studentams.

Plačiau
Savo mokykloje- po 50- ies metų!
Plačiau
Šiauliuose pirmąkart vyko tarptautinis robotikos konkursas „Saulės robotų mūšis 2018“

Šį šeštadienį, balandžio 7 dieną, didžiulis robotikos entuziastų būrys iš visos Lietuvos ir Latvijos atvyko į Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos ir Šiaulių robotikos klubo pirmąkart Šiauliuose suorganizuotą tarptautinį robotikos konkursą „Saulės robotų mūšis 2018“. Džiugu, kad šiose varžybose kovėsi net 144 robotai. Robotų kūrėjai (komandos) atvyko iš Rygos robotikos mokyklos, Preili robotikos klubo, Liepajos, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Kretingos, Kupiškio, Pakruojo miesto ir rajono, Rozalimo, Radviliškio rajono ir iš kitų Lietuvos miestų bei miestelių.

Plačiau
Orientacinis žaidimas ,,Pažink Šiaulių miestą“

Kovo 13 dieną penktokė Fausta Perskaudaitė, šeštokė Neda Mikalauskaitė, septintokė Rugilė Kančiauskytė, aštuntokė Agnė Krilauskaitė dalyvavo orientaciniame žaidime ,, Pažink Šiaulių miestą“. Žaidimą organizavo V. Kudirkos progimnazijos, Salduvės progimnazijos, Didžvario gimnazijos karjeros specialistės. Renginio rėmėjas – kino teatras ,,Atlantis Cinemas“.

Plačiau
Lieporių mokytojai dalijosi sėkme

Kol mokiniai atostogavo, Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojai dalijosi savo sėkme. Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė džiaugėsi mokytojais, kurie nori ir turi ką pasakyti. Jos sėkmė – profesionali ir sėkminga komanda. Sėkmės dieną mokytojai turėjo galimybę plačiau susipažinti su ,,Sniego gniūžtės“ komandos veikla. Mokytojas Saulius Bušininkas ne tik pristatė ,,Sniego gniūžtės“ veiklą, jo vadovaujami mokiniai parodė keletą meniškų vaizdelių, skirtų patyčių ir žalingų įpročių prevencijai.

Plačiau
Šalkauskiečiams naktis mokykloje neprailgo

Sta­sio Šal­kaus­kio gim­na­zi­joje vyko jau ketvirtasis, mokinių pamėgtas ir visada labai laukiamas  renginys  „Nak­ti­nė­jam 2018“. Veiklose da­ly­va­vo 140 gim­na­zis­tų, o drau­gi­ją jiems pa­lai­kė gru­pė gim­na­zi­jos mo­ky­to­jų, didžiulis būrys Šiau­lių uni­ver­si­te­to stu­den­tų ir Lie­tu­vos moks­lei­vių są­jun­gos Šiau­lių sky­riaus na­rių.

Plačiau
Sėkmė respublikinėje mokinių ir mokytojų kūrybinių bei tiriamųjų darbų konferencijoje „Mano Olimpas 2018“

Kovo 29 dieną JJG Sporto komiteto ir klubo „Žemės draugai“ nariai dalyvavo nacionalinėje mokinių ir mokytojų kūrybinių bei tiriamųjų darbų konferencijoje ,,Mano Olimpas 2018“, kuri vyko Kaune, Lietuvos Sporto muziejuje. Janoniečius konferencijai ruošė kūno kultūros mokytojai Irena Vidžiūnienė ir Edvinas Gedgaudas, bei geografijos mokytoja Gitana Kazimieraitienė.

Konferencijos misija – praktiškai skleisti sveikos gyvensenos ir kūno kultūros integralumą, vertybines kompetencijas ugdymo kontekste, suteikti mokiniams svarių argumentų apie judėjimo, olimpizmo aktualumą žmogaus socializacijos prioritetų sferoje.

Konferencijos darbas vyko keturiose sekcijose. Buvo parengti ir pristatyti 12 mokytojų bei 22 mokinių pranešimai.

Plačiau
Skelbiamas konkursas Vaikų vasaros užimtumo programoms 2018 metais finansuoti.

Biudžetines įstaigas, nevyriausybines organizacijas, fondus, asociacijas, kitus juridinius asmenis, kurių nuostatuose (įstatuose) įteisinta neformaliojo vaikų švietimo ar vaikų vasaros užimtumo organizavimo veikla, kviečiame dalyvauti konkurse Vaikų vasaros užimtumo programoms 2018 metais finansuoti.

Plačiau
Pažintinė - praktinė konferencija „Vyšnaitė šeimininkauja ir žaidžia“ Gegužių progimnazijoje

Kovo 29 d. Gegužių progimnazijoje įvyko  projekto „Vaisių ir uogų karalystė“ veiklą apibendrinanti  Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pradinių klasių mokinių pažintinė– praktinė konferencija „Vyšnaitė šeimininkauja ir žaidžia“.

Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Balandis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: