Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Švietimo naujienos
Šeštasis kūrybinis pleneras „Rudens mozaika”

Rugsėjo 26 d. (KETVIRTADIENIS)
13.30 val. Vaikų žaidimų ir laisvalaikio parke „Beržynėlis" Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė” kviečia į šeštąjį kūrybinį plenerą „Rudens mozaika”.

Plačiau
"Rudens mozaika 2019. Tegul žydi laisvė"

Kviečiame į kūrybinį plenerą ,,Rudens mozaika 2019. Tegul žydi laisvė“. Plenero atidarymas vyks 2019 m. rugsėjo 26 d. 13.30 val. Vaikų žaidimų ir laisvalaikio parke ,,Beržynėlis“.

Plačiau
Mokymai apie veiksmingas komunikavimo priemones

Rugpjūčio 23–31 d. Didždvario gimnazijos mokytojos: Lydija Dronova-Platbarzdė ir Inga Stonienė dalyvavo Erasmus + programos mokymuose „Effective Communication Tools for You(th)“, kurie buvo organizuoti jaunimo darbuotojams bei mokytojams mažame Slovakijos miestelyje Radava.

Mokymuose dalyvavo 30 žmon

Plačiau
Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos ugdymas kitaip

Šiuos mokslo metus Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos mokiniai pradėjo netradiciškai.

Rugsėjo 5 dieną 10-11 klasių mokiniai kartu su klasės vadovais ir dalykų mokytojais dalyvavo edukacinėje programoje Kurtuvėnų regioniniame parke.

Mokiniai keliavo Vainagių miško pažintiniu taku, užkopė į Vainagių piliakalnį, susipažino su žemapelkių kraštovaizdžiu, tyrinėjo gyvąją gamtą ir dalyvavo aktyviuose užsiėmimuose.

Plačiau
Pakartotinai skelbiamas kultūros ir meno paslaugų konkursas

Šiaulių miesto savivaldybės mokyklose besimokantiems 1-12 klasių mokiniams iš savivaldybės biudžeto skiriamos lėšos Kultūros krepšeliui. Kultūros krepšelio tikslas – skatinti ir plėtoti mokinių domėjimąsi kuo įvairesnėmis kultūros ir meno veiklos formomis, ugdyti mokinių kultūros pažinimo ir patyrimo įpročius, užtikrinti kokybiškų kultūros ir meno paslaugų Šiaulių regione prieinamumą.

Plačiau
Gamtos mokslų stovykla „Eureka 4“

Rugpjūčio 19–23 d. Didždvario gimnazijoje jau ketvirtą kartą buvo organizuota gamtos mokslų stovykla „Eureka“. Ši stovykla skirta 6–12 metų vaikams, kurie domisi gamtos mokslais, konstravimu, architektūra ir robotika. Pagrindinis stovyklos tikslas –  propaguoti STEAM krypties ugdymą. STEAM – tai tiksliųjų, gamtos, technologijų, inžinerijos mokslų ir menų bei dizaino sintezė.

Plačiau
„ Šiaulių miesto metų mokytojas“ apdovanojimai

Kasmet Tarptautinės mokytojų dienos proga yra pagerbiami Šiaulių miesto mokytojai už lyderystę, aktyvumą, kūrybiškumą, reikšmingą veiklą miesto bendruomenei, skiriant apdovanojimą „Šiaulių miesto metų mokytojas“.

Vadovaujantis Apdovanojimo „Šiaulių miesto metų mokytojas“ skyrimo nuostatų, patvirtintų Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2018 m. gegužės 3 d. sprendimu Nr. T-162,  8 punktu, paraiškos dėl kandidatų apdovanojimui gauti yra teikiamos einamaisiais metais nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 5 d.

Plačiau
Netikėti, bet mieli svečiai Vinco Kudirkos progimnazijoje

Vasara - atostogų,  kelionių, susitikimų metas. Bet toks susitikimas, kuris įvyko liepos 30 d. Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijoje - labai, net labai netikėtas. Mūsų progimnazijoje svečiavosi dr. Vinco Kudirkos pradžios mokyklos vedėjo Juozo Rusecko, mokyklai vadovavusio 1933-1940 m. (suimtas 1940 m. liepos 12 d., kalintas Šiaulių bei Kauno kalėjimuose, 1941 m. ištremtas į Vorkutpečlagą, kur 1943 m. neaiškiomis aplinkybėmis žuvo), anūkas Raimundas Mickus su šeima.

Plačiau
Kviečiame teikti paraiškas STEAM JUNIOR programų konkursui

Vadovaujantis STEAM, STEAM JUNIOR ir INOSTART programų finansavimo tvarkos aprašu skelbiamas STEAM JUNIOR programų konkursas. 

Plačiau
Ugdymo aktualijos bus aptariamos miesto švietimo forume

2019 m. rugpjūčio 29 d. Švietimo skyrius organizuoja Šiaulių miesto švietimo forumą „Kompetencijų ugdymas. Kartu mes galime geriau“.

Į forumą kviečiami įvairūs švietimo teikėjai: bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, ikimokyklinio ugdymo, sporto centrų, kultūros ir socialines paslaugas teikiančių įstaigų, jaunimo organizacijų, mieste veikiančių aukštųjų ir profesinio mokymo mokyklų atstovai, neformaliojo vaikų švietimo teikėjai, laisvieji mokytojai, kitos su vaikų ugdymu susijusios organizacijos.

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: