Švietimo naujienos
„Globalus švietimas“: draugystei, tolerancijai, pažinimui

Birželio 4 d. naktį Didždvario gimnazijos komanda (dvi mokytojos ir trys mokiniai) pradėjo savo kelionę pagal Erasmus+ projektą „Global Education For A Global World“ („Globalus švietimas globaliam pasauliui“). Didždvario gimnazija laimėjo ir koordinuoja šį projektą. Pakeliavę autobusu, dviem lėktuvais, Stambulo metro, keltu, taksi, pasiekėme kelionės tikslą – Bursos miestą Turkijoje ir mūsų partnerius – TED Bursa Koleji mokyklą. Tai mokykla iš privačių mokyklų tinklo, kurį įkūrė Turkijos švietimo asociacija. Ši mokykla, kaip ir Didždvario gimnazija, įgyvendina ir Tarptautinio bakalaureato diplomo programą.

Plačiau
Miesto mokytojai tobulins skaitmenines kompetencijas

2015-2024 metų Šiaulių miesto strateginės plėtros plane yra numatyta patobulinti informacinių komunikacinių technologijų (IKT) naudojimą švietimo įstaigose. Įgyvendinant šį tikslą 2018 m. iš savivaldybės biudžeto yra skirta  50 tūkst. eurų mokytojų skaitmeninėms kompetencijoms tobulinti. Mokymus organizuoja Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras.

Plačiau
Lieporių gimnazijoje- ,,Šimtmečio vakarienė“ po liepomis

Lieporių gimnazija turi gražią tradiciją – kiekvienais metais, kai gamta pasipuošia žaliu rūbu ir akį džiugina nuostabūs žiedai, visa bendruomenė – gimnazistai, jų tėvai, seneliai ar kiti artimieji ir mokytojai - susirenka į Bendruomenės šventę. Šiemet šventė ypatinga- minėdama Lietuvos šimtmetį, bendruomenė šeimyniškai  susėdo prie ,,Šimtmečio vakarienės“ stalo. Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė sveikindama visus susirinkusius palinkėjo gražaus pabuvimo kartu, gerų emocijų ir puikių įspūdžių.

Plačiau
Juventiečių akcija „Sapno apkabinimas“

2018 m. birželio 1 d. Šiaulių Vilniaus gatvėje vyko ne tik festivalis, „Ant rubežiaus“, mugė, bet ir akcija „Sapno apkabinimas“, skirta Paliatyviojo centro ligoniams paremti.

Be galo didžiuojamės 52 Šiaulių „Juven

Plačiau
Jaunieji kraštotyrininkai aptarė mokslo metų darbus

Jau tapo tradicija, kad Šiaulių jaunųjų turistų centro kraštotyrininkai mokslo metų pabaigoje savo veiklas miesto bendruomenei pristato Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje. Šiais metais toks renginys įvyko gegužės 29 d.. Susirinkusieji, aptardami nuveiktus darbus, dainas dainavo, dalinosi ekspedicijų įspūdžiais, teikė pasiūlymus ateities darbams.

Plačiau
13-oji Žalioji vėliava

Šiais metais Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla švenčia 25-erių metų jubiliejų, iš jų 13-tus metus vykdo tarptautinę Gamtosauginių mokyklų programą. Gegužės 29 dieną Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius įteikė mokyklai 13-ąją Žaliąją vėliavą ir tarptautinį sertifikatą.

Plačiau
Gegužių progimnazijoje – sveiki ir saugūs mokiniai

2018 m. gegužės 23 d. progimnazijoje organizuota ugdymo diena „Sveikatos puoselėjimo ir saugos diena“, siekiant atkreipti mokyklos bendruomenės dėmesį į savo ir šalia esančių žmonių sveikatos puoselėjimą, saugojimą, tykančius pavojus, grėsmes, saugumo užtikrinimą.

Plačiau
1115 Jaunųjų Šiauliečių – tarptautinio projekto dalyviai

Tarptautinė orientavimosi sporto federacija 2018 m. gegužės 23 dieną paskelbė Pasauline orientavimosi sporto diena ir pakvietė į šį projektą įsilieti visas organizacijas, kurios vaikus  ir jaunimą gali supažindinti su orientavimosi sportu. Šiaulių jaunųjų turistų centras, neformaliojo vaikų švietimo mokykla, kurioje mūsų miesto vaikai gali įgyti ir tobulinti orientavimosi sporto gebėjimus, bendradarbiaudama su miesto švietimo įstaigomis, ryžosi dalyvauti šiame projekte ir jauniesiems šiauliečiams pasiūlė įgyvendinti Tarptautinio renginio siekį „Būk dalimi ko nors didesnio - nuspalvink pasaulį kartu.“

Plačiau
Abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Skaudi erdvė po kupolu aidžiu...

Kiekvienas garsas- tai lyg šaltinis

Iš gilumos, iš Mažvydo raidžių.

Srauni laiko upė praeitin nešė  ir nugramzdino mokyklinius metus... Saulėtą gegužės rytą Šiaulių Lieporių gimnazijos XLI laidos abiturientams  nuskambėjo Paskutinis skambutis. Ryte abiturientai  atvežė savo klasių vadovus, juos pasitiko gimnazijos trečiokai: sproginėjančių burbulų jūra, drugeliais išpuošta mokykla, auklėtojų kabinetai. Mokytojai, vesdami paskutines pamokas, padėjo prisiminimais grįžti į vaikystę, davė paskutinius patarimus ir pamokymus.

Plačiau
Juventietis Jogaila – Lietuvos čempionas!

2018 m. gegužės 19 d. Dubingiuose vyko Lietuvos „Žaibo“ šachmatų čempionatas, kuriame dėl prizinių vietų rungtyniavo net 74 jaunučiai iš visos Lietuvos. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos trečiokas Jogaila Girkantas (treneris S. Petuchovskis) iš 9 žaistų partijų laimėjęs 7 ir 2 partijas baigęs lygiomis, iškovojo Į - ąją vietą. Sveikiname Lietuvos čempioną!

Plačiau
,,Žaliojo kilimo“ dieną - ,, Lieporių garbės“ apdovanojimai

 Šiaulių Lieporių gimnazijoje vienas gražiausių ir prasmingiausių renginių – ,,Žaliojo kilimo“ diena, kurio metu teikiami ,,Lieporių garbės“ apdovanojimai. Šiemet jie ypatingi, nes Lietuva mini šimtmetį, ir šios dienos akimirkos įrašytos į šimtmečio istoriją.

Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Birželis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: