Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Prašoma greičiau atnaujinti Rėkyvos progimnaziją

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius vyksta į švietimo, mokslo ir sporto ministeriją dėl galimybių paspartinti Rėkyvos progimnazijos investicijų projekto įgyvendinimą.  2019 metais Savivaldybė parengė Rėkyvos progimnazijos pastato rekonstrukcijos ir priestato statybos techninį projektą, kuriam įgyvendinti Vyriausybė Valstybės investicijų programoje numatė skirti lėšų. Tiesa, lėšos būtų skiriamos ne iš karto, o tik 5–6 metų laikotarpiu.

 

Nuogąstaujama, kad neturint galimybės iškelti moksleivius į kitą mokyklą, tokia ištęsta progimnazijos rekonstrukcija taptų nepakeliama visai bendruomenei. Visos artimiausios mokyklos yra nutolusios bent 10 kilometrų atstumu, tad organizuoti mokymą antroje pamainoje ir nuolat vežioti 160 mokinių būtų visiškai neįmanoma. Į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją raštu kreipėsi Rėkyvos bendruomenė,  ministrui Algirdui Monkevičiui adresuotą prašymą spartinti investicijų projektą pasirašė 467 Rėkyvos gyventojai. Artūras Visockas, palaikydamas Rėkyvos bendruomenės prašymą, prašo ministerijos ieškoti ir rasti galimybių mokyklos atnaujinimą įgyvendinti kiek įmanoma per trumpesnį laikotarpį.

„Dėkoju gyventojams už aktyvumą ir savalaikę reakciją į sudėtingą situaciją. Suprantu bendruomenės nuogąstavimus. Visada pasisakiau, kad projektus reikia vykdyti kuo racionaliau, taupant laiką ir viešuosius finansus. Faktas, kad ilgos renovacijos neprognozuojamai pabrangsta ir tampa visapusiška našta. Netgi geriau pradėti projektą vėliau, bet turėti daugiau finansinių resursų jo įgyvendinimui“, – situaciją komentavo Šiaulių meras.

 

Priedas - Rėkyvos seniūnijos raštas.Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: