Šiaulių miesto savivaldybės dokumentų paieška
Pagrindinis Atsisiųskite aktą byloje
PRIEDAS, Nr. KK-12 2015-06-29
Padalinys: ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS

Redakcijos:
Atgal į sąrašą
Į pabaigą
Pasirenkamojo sportinio ugdymo įgyvendinimo programų bendrųjų ugdymo planų aprašo 2 priedas

                                                                                                                                                          Sportinio ugdymo organizavimo savivaldybės                                                                                                                                                            sporto mokymo įstaigose aprašo

                                                                                                                                                          2 priedas

 

FORMALŲJĮ ŠVIETIMĄ PAPILDANČIO NEĮGALIŲJŲ sportinio ugdymo GRUPIŲ SUDARYMO RODIKLIAI

IR UGDYMUI SKIRIAMŲ KONTAKTINIŲ AKADEMINIŲ UGDYMO VALANDŲ SKAIČIUS PER SAVAITĘ PAGAL SPORTO ŠAKAS

 

Sporto šaka

Ugdymo programos etapai

Ugdytinių amžius

(metai)

Mažiausias ugdytinių skaičius grupėje

Maksimalus kontaktinių akademinių ugdymo valandų skaičius per savaitę

 

Iš viso

Iš jų – įvykdžiusių Meistriškumo pakopos (MP) rodiklius

 

MP 4

MP 3

MP 2

MP 1

 

Į Parolimpinių žaidynių programą įtrauktų sporto šakų sportininkų su judėjimo negalia ugdymo grupės

 

Krepšinis (vežimėliuose)

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

8

8

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

6

3

3

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

6

3

3

18

Lengvoji atletika

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Plaukimas

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Stalo tenisas

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

 

2

 

 

Šaudymas

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Tinklinis (sėdint)

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

8

8

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

6

3

3

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

6

3

3

18

Į Kurčiųjų žaidynių programą įtrauktų sporto šakų sportininkų su klausos negalia ugdymo grupės

 

Badmintonas

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

 

4

 

 

2

 

 

2

 

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Imtynės

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

 

4

 

 

2

 

 

2

 

 

 

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Krepšinis

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

12

12

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

12

6

6

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

12

2

6

4

18

Lengvoji atletika

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

 

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orientavimosi sportas

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Paplūdimio tinklinis

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

8

8

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

24

Plaukimas

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

8

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Stalo tenisas

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Slidinėjimas

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

 

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

 

Į Parolimpinių žaidynių programą įtrauktų sportininkų su regėjimo negalia ugdymo grupės

 

Aklųjų riedulys (golbolas)

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

6

3

3

 

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

6

1

3

2

18

Dziudo imtynės

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

 

 

 

Lengvoji atletika

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

-

-

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Plaukimas

Pradinio rengimo

16 ir vyresni

6

6

8

 

Meistriškumo ugdymo ir tobulinimo

17 ir vyresni

4

 

2

2

12

Didelio meistriškumo

17 ir vyresni

2

1

1

18

Sportininkų su intelekto negalia, į Parolimpinių ir Kurčiųjų žaidynes neįtrauktų sporto šakų disciplinų arba rungčių sportininkų su judėjimo, klausos ir regėjimo negalia ugdymo grupės

 

Individualiosios sporto šakos

 

Lengvoji atletika, plaukimas, orientavimosi sportas, stalo tenisas, sunkioji atletika, šachmatai, šaškės, šoudaunas, kitos sporto šakos

Pradinio rengimo

Be apribojimų

6–8

6

Sportinių žaidimų šakos

 

Bočia, futbolas, krepšinis, tinklinis, kitos sporto šakos

Pradinio rengimo

Be apribojimų

8–12

8

 

 

 

 

 

 

.

 

Neįgaliųjų sportininkų meistriškumo pakopų rodikliai pagal užimtą vietą varžybose

 

Eil.

Nr.

Sporto varžybų pavadinimas

Meistriškumo pakopų rodikliai (toliau – MR)

MR 1

MR 2

MR 3

MR 4

Sportiniai žaidimai

Komandinės rungtys

Individualios rungtys

Sportiniai žaidimai

Komandinės rungtys

Individualios rungtys

Sportiniai žaidimai

Komandinės rungtys

Individualios rungtys

Sportiniai žaidimai

Komandinės rungtys

Individualios rungtys

1.

Parolimpinės, kurčiųjų žaidynės

1-6

1-6

1-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Pasaulio čempionatas

1-4

1-4

1-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Europos čempionatas

1-3

1-3

1-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

IBSA, IWAS žaidynės

1-2

1-2

1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Pasaulio, Europos jaunimo čempionatas

1

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Lietuvos Respublikos neįgaliųjų čempionatas

 

 

 

1-3

1-3

1-3

4-6

4-6

4-6

7-9

7-9

7-9

7.

Lietuvos Respublikos čempionatas (sveikųjų)

 

 

 

1-6

1-6

1-6

7-12

7-12

7-12

 

 

 

8.

Lietuvos Respublikos neįgaliųjų jaunimo čempionatai

 

 

 

 

 

1–3

1–3

1–3

4–6

4–6

4–6

 

 

Pastaba:  Pirmos meistriškumo pakopos (lentelėje  – MP1) rodiklis laikomas pasiektu, jeigu rungtyje dalyvavo ne mažiau kaip 8 sportininkai arba sportininkų komandos iš 6 valstybių, kitų  meistriškumo pakopų  (MP 2, MP 3, MP 4) rodikliai laikomi įvykdyti, jeigu sportininkas pasiekė lentelėje nurodytą rezultatą varžybose ir aplenkė pusę varžybų dalyvių.

_________________

Į pradžią