Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Improvizacijų vakaras Šiaulių kultūros centre pakvies žiūrovą patirti naujų emocijų  

2022-05-08

16:00

Šiaulių kultūros centras (Aušros al. 31) i

Improvizacijas atliks „Playback“ teatro trupė „Vakhtery“ (Charkivas, Ukraina). Visi kolektyvo pasirodymai kupini netikėtumų ir jaudinančių akimirkų, mat teatro trupė mėgsta į savo pasirodymus įtraukti žiūrovą, nuo kurio dažniausiai priklauso viso pasirodymo siužetas ir istorijos tėkmė.

Organizatoriai – „Playback“ teatras „Vakhtery“ ir Šiaulių kultūros centras.
Renginys – nemokamas.

 

„Playback“ teatro trupė „Vakhtery“ į gastroles Lietuvoje išvyko dar sausio mėnesį, tačiau dėl karo veiksmų jų šalyje nebegali grįžti į Ukrainą. Trupės atliekama programa paremta improvizacijomis paimtomis iš žiūrovų realiu laiku pateiktų istorijų. Interpretuodami aktoriai geba pasakojimus paversti šmaikščiais, jaudinančiais bei kartais ypač jautriais, tokiu būdu siekiama paliesti kiekvieno žiūrovo širdis.

Šiaulių kultūros centre vyksiančiame renginyje improvizacijos bus pateikiamos ukrainiečių, rusų arba anglų kalbomis, o visas pasirodymas atliekamas pasitelkiant garso, kūno judesių, žodžių ir emocijų visumą. Žiūrovai turės unikalią galimybę naujai išgyventi ir pamatyti istorijas, kurias patys pateikė aktoriams, tačiau trupės nariai jas naujai perteiks per savo gilaus ir jausmingo suvokimo prizmę.

Renginio metu bus renkamos lėšos, kurios bus perduotos Varėnos parapijos „Carito“ skyriui ir paskirtos Varėnos rajone apsistojusių ukrainiečių šeimoms.

 

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centras