Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Koncertas DUETTO CONCERTANTE

2022-05-26

18:00

Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčia (Kražių g. 17, Šiauliai)

Ar kada girdėjote auksinės fleitos melodiją? O romantišką serenadą fleitai ir gitarai?

Nežemiško grožio muzika skambės Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčioje – Ukrainos nacionalinės filharmonijos solistai, nusipelnę Ukrainos artistai fleitininkas Jurij Shutko ir gitaristas Andriy Ostapenko atliks vokiečių ir italų kompozitorių G.F. Handelio, T. Gaude, L. Legnani, F. Carulli ir M. Giuliani kūrinius fleitai ir gitarai.

Andrijus Ostapenko groja gitara „Artista Membrane“, pagaminta visame pasaulyje žinomo vokiečių gitaristo Dieterio Hopfo, Jurijus Shutko vienintelis Ukrainoje groja auksine japonų kompanijos „Sankyo Flutes“ fleita.

Tarptautinio garso muzikos virtuozai žavi stiliaus pojūčiu, detalių rafinuotumu, spalvingomis muzikinėmis interpretacijomis, sėkmingai derina koncertinę, pedagoginę ir visuomeninę veiklą.

Jurijaus Shutko repertuare – visų stilių ir žanrų kūriniai solo fleitai ir fleitai kartu su fortepijonu ar orkestru, sukurti pasaulio kompozitorių per pastaruosius tris šimtus metų. Jis išleido 3 solinius albumus, padarė daug populiariosios muzikos transkripcijų, buvo pirmasis daugelio užsienio ir ukrainiečių kompozitorių specialiai jam parašytų kūrinių fleitai atlikėjas. Yra kocertavęs su daugybe žymių pasulio dirigentų, tarp jų ir su Sauliumi Sondeckiu.

Andrijus Ostapenko valdo visas šiuolaikinės gitaros atlikimo galimybes. Jis žinomas kaip pirmasis Ukrainos kompozitorių naujų kūrinių gitarai atlikėjas. Į užsienio gastrolių programas (Italija, Lenkija, Šveicarija, Azerbaidžanas, Portugalija, Didžioji Britanija, Ispanija) jis visada įtraukia ukrainiečių kompozitorių kūrinius. Andrijus Ostapenko yra kasmetinio tarptautinio gitaros muzikos festivalio Kijeve autorius ir vienas organizatorių.

 

Koncerto organizatorius Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“ dėkoja Šv. Jurgio bažnyčiai, nes šioje šventovėje puikios  muzikos galės paklausyti daugiau žmonių.
Maloniai kviečiame.

 

Nepalaužiama tauta, kuri net šiurpaus karo metu rūpinasi menu.
Muzika skamba – Ukraina gyvuos.

 

Programa:
F. Hendelis. Sonata Nr. 4, a-moll
Gaude. Sonata, op. 24
Legnani. Duetto Concertante, op. 23
Carulli. Fantazija V. Bellini operos „Piratas“ temomis, op. 337
Giuliani. Serenada, op. 127

Atlikėjai: Jurij Shutko (fleita), Andriy Ostapenko (gitara).