Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

„Kūrybiniai susitikimai“ su Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“

2022-05-11

14:00 - 15:00

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje

Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, minėdama 30 metų veiklos sukaktį, organizuoja edukacinį renginį „Kūrybiniai susitikimai“ ir atidaro VšĮ „Mažoji guboja“ lankytojų, turinčių negalią, kūrybos darbų parodą „Blizgės“. Renginio vieta – Konferencijų salė.

Renginys skirtas jaunuoliams, turintiems negalią, aukštesniųjų klasių mokiniams ir visiems, kurie domisi daile, muzika.

VšĮ „Mažoji guboja“ (Vilnius) lankytojų parodoje „Blizgės“ eksponuojamiems meno kūriniams buvo panaudotas akrilas ir auksavimo technika, o folijos iškiliems reljefams išgauti – patys įvairiausi daiktai, kurie pasitaikė po ranka: įvairi bižuterija (sagos, sagtys, karoliukai), mediniai pagaliukai, kartonas, nertos servetėlės ir kiti smulkūs daiktai, virtę paslaptimis, sugulusiomis po folijos lakštais. Išradingi „Mažosios gubojos“ ugdytiniai, kurių dauguma turi sutrikusio intelekto negalią, dar kartą įrodė, kad jų fantazija yra neribota, o šių žmonių saviraiška yra išskirtinė ir individuali. Šios unikalios parodos atidarymas vyks edukacinio renginio „Kūrybiniai susitikimai“ metu, kai nuotaikingai muzikuos ir renginio lankytojus su Vilniaus muzikine istorija supažindins du iškilūs menininkai: puiki pianistė, LMTA profesorė Aleksandra Žvirblytė ir virtuoziškas džiazo muzikantas, saksofonininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, LMTA profesorius Petras Vyšniauskas.

Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.