Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Su premjere aptartas žiedinių savivaldybių klausimas ir kitos aktualijos

Trečiadienį Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bendravo su Vyriausybės vadove Ingrida Šimonyte. Pokalbio metu aptarta tikrai daug įvairiausių klausimų, tačiau tarp svarbiausiųjų – galimybė greičiau atverti žiedinių savivaldybių ribas ir Šiaulių oro uosto rekonstrukcijos darbų finansavimas.

Šiaulių meras Artūras Visockas pasidžiaugė, kad su premjere Ingrida Šimonyte  pavyko pasikalbėt apie galimybę panaikinti gyventojų judėjimo kontrolę prie žiedinių savivaldybių ribų. Nuo karantino režimo pavargusiems didžiųjų šalies miestų gyventojams tada atsirastų galimybė išvykti į gretimame rajone esančius miškus, ten aktyviai praleisti laisvalaikį bėgiojant ar slidinėjant.

Pasak mero, Ingridai Šimonytei ši aktualija yra žinoma. Didmiesčių gyventojams tikrai būtų labai gerai turėti galimybę netrukdomai išvykti į žiedinių  savivaldybių teritorijas. Pačiuose miestuose esančiose rekreacinėse teritorijose laisvalaikiu renkasi labai daug žmonių, o rajonuose tuo metu tuščia. Tikėtina, kad žiedinių savivaldybių atvėrimo klausimą Vyriausybė gali svarstyti jau kitą savaitę.

„Jei žmonės galėtų išvykti į miškus Šiaulių rajone, visiems būtų tik saugiau. Pats judėjimas nekelia grėsmės, svarbu, kiek žmonės kontaktuoja. Jei nuvyksta automobiliu, pasivaikšto ir vėl grįžta, manau, užsikėtimo pavojus niekam nepadidėja“, – sakė Šiaulių savivaldybės vadovas.

Su premjere kalbėta apie būtinybę sudaryti sąlygas testuotis mažųjų verslų atstovams, kuriems Vyriausybė leis grįžti į darbo vietas.  


„Ingrida Šimonytė prašė bendradarbiauti užtikrinant, kad verslininkai, kuriems leista atnaujinti veiklą, turėtų galimybę nemokamai testuotis mobiliuosiuose punktuose. Taip karantino ribojimų atlaisvinimas nesudarytų sąlygų naujai viruso bangai kilti.

Artūras Visockas su Vyriausybės vadove aptarė ir Šiaulių oro uosto klausimus. Savivaldybė į valstybei priklausančią oro uosto infrastruktūrą jau investavo apie 5 milijonus, darbų tęstinumui užtikrinti buvo numatytas ir valstybinis finansavimas. Anot mero, premjerė patikino, kad investicijų stabdyti neplanuojama.

„Ingrida Šimonytė supranta, kad gerinant oro uosto takus ir peronus Šiauliuose kuriamos sąlygos investicijoms, tai naudinga ne tik regionui, bet ir valstybei, ir greta įsikūrusiems kariškiams. Atnaujinama valstybei ir savivaldai priklausanti infrastruktūra, kuria galės naudotis verslai, kai tik to reikės – ir karinės oro pajėgos“, – kalbėjo A. Visockas.


Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Etaplius.lt fotomontažas

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: