Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Socialiniai darbuotojai sulaukė padėkos

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas sulaukė laiško iš Kaune gyvenančios senjorės. Laiške dėkojama už Šiauliuose gyvenančių jos artimųjų priežiūrą. Pasak moters, Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojai jos brolio šeimą globoja jau ne vienerius metus, tai daro labai nuoširdžiai ir atsakingai.

 

Socialinės įstaigos, teikiančios paslaugas asmens namuose, už sudėtingą darbą ekstremalios situacijos metu sulaukia ir nuoširdžių padėkų. Šiaulių merą pasiekė dėkingumo laiškas. Kaune gyvenanti senjorė L. Valaitienė papasakojo galėjusi asmeniškai įsitikinti, kaip nuoširdžiai ir su didžiule atsakomybe Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojai rūpinasi vyresniojo amžiaus šiauliečiais. Pasak moters, jos vyresnis brolis ir jo sutuoktinė savo namuose yra prižiūrimi jau daugiau nei penketą metų. Kadangi artimųjų senoliai beveik neturi, juos lankantys socialiniai darbuotojai yra tapę jau beveik šeimos nariais. Ypač kaunietė esanti dėkinga vienai darbuotojai.

„Nuo pat pirmos dienos, kada buvo kreiptasi į Šiaulių SPC, juos aptarnavo ir pagalbą į namus teikė darbuotoja Gitana Valentienė. Tenka tik stebėtis, kaip senyvi žmonės gali būti taip nuoširdžiai, kokybiškai ir su didžiule atsakomybe  prižiūrimi gerb. G. Valentienės jau daugelį metų. Dar sykį tariu nuoširdų ačiū už gerai organizuotą  darbą  Šiaulių SPC administracijai ir socialinio darbo organizatorei Ritai Kukanauzienei“, – laiške Šiaulių merui rašė L. Valaitienė.

Anot moters, atsižvelgiant į jos artimųjų poreikius, socialiniai darbuotojai lanksčiai koreguoja teikiamų paslaugų apimtis, padeda senoliams susitvarkyti reikiamus dokumentus paramai gauti, netgi padeda apsisaugoti nuo sukčių.

„Labai smagu girdėti, kad miesto socialinių įstaigų darbuotojai, dirbdami tikrai atsakingą darbą, net ir dėl pandeminės situacijos pasunkėjusiomis sąlygomis daro daugiau, nei iš jų tikimasi, ir savo  pareigas atlieka itin nuoširdžiai. Matyti, kad tai žmonės, radę savo pašaukimą. Aš taip pat esu dėkingas darbuotojams, kurie aplinkui kuria geresnį ir šviesesnį pasaulį“, – sakė Šiaulių meras Artūras Visockas. 

 

 Šiaulių miesto savivaldybės informacija

iliustracijos šaltinis www.sam.lrv.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: