Naujienos
Skelbimai
Renginiai

„#ŠiauliaiŠviečia“ – šūkis, Šiauliuose sklandantis jau antrus metus, per šių metų kalėdinį laikotarpį raginantis šiauliečius prisijungti ir šviesti kartu. Nors šiauliečiai šiais metais Kalėdų eglės įžiebimo gyvai nepamatys, gražiausias metų šventes bus kviečiami pradėti su įkvėpimu ir gera nuotaika. Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių kultūros centras skelbia iniciatyvą, kuria kviečia šiauliečius puošti langus šviečiančiomis dekoracijomis ir taip prisidėti ne tik prie šviesos, bet ir geros nuotaikos skleidimo, kalėdinės atmosferos kūrimo Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus kviečiame teikti paraiškas 2-jų metų būsto nuomos išlaidoms padengti. 

 Plačiau >

Valstybinė kalbos inspekcija, bendradarbiaudama su Lietuvos pramonininkų konfederacija, Kultūros ministerija ir LRT, kviečia dalyvauti įmonių pavadinimų rinkimuose ir balsuoti už labiausiai patinkantį 1990 ir 1991 metais registruotą lietuvišką pavadinimą įmonės, kuri sėkmingai veikia iki šių dienų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė organizuoja „Geriausio metų darbdavio“ rinkimus. Šiaulių miesto gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti teikiant pasiūlymus šiai nominacijai. Nominacijos suteikimo tikslas – skatinti Šiaulių miesto darbdavius rūpintis darbuotojais, bendruomene ir aplinka, ugdyti bendruomeniškumą, aktyviai dalyvauti visuomeninėje miesto veikloje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius spaudos konferencijoje informavo, kad Saugaus eismo komisijos nutarimu 20 gatvių atkarpų bus įrengti stovėjimą tam tikru metu draudžiantys ženklai. Pasirinktos tos gatvių atkarpos, kuriose yra daugiausia nuolat stovinčių automobilių ir nuvalyti toje vietoje gatvę yra praktiškai neįmanoma.

 Plačiau >

Prekiauti gėlėmis  ir žvakėmis prie Ginkūnų ir K. Donelaičio civilinių kapinių galima tik turint leidimą prekiauti Šiaulių miesto viešosiose vietose. 2021 m. sausio 1 d. baigiasi  Rinkliavos administravimo sutartis, pagal kurią prie Ginkūnų ir K. Donelaičio civilinių kapinių vietinę rinkliavą administruoja ir Savivaldybės administracijos nustatytos formos leidimus prekiauti išduoda UAB „Ecoservice projektai“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos spaudos konferencijoje buvo apžvelgta COVID-19 situacija mieste. Epidemiologinės tendencijos kol kas nedžiugina: visuomenė yra pernelyg atsipalaidavusi, vangiai laikomasi nurodymų bei rekomendacijų, o naujų susirgimų atvejų skaičius kiekvieną savaitę „muša“ rekordus.

 Plačiau >

Staigus medžių lapų krytis daugeliui suteikė džiaugsmą pasimėgauti vaizdu, pajusti rudenėjančios gamtos kvapą. Deja ta rudeniška akimirka truko tik trumpą laiką, o vėliau tapo tikru iššūkiu aplinkos tvarkytojams.

Džiaugiamės, kad Šiaulių mieste yra tokių atsakingų ir supratingų gyventojų, kurie patys nusprendė imtis rudeninių darbų ir padėti sutvarkyti savo daugiabučių aplinką.

 Plačiau >

Informuojame, kad gavus į itin didelį gyventojų prašymų kiekį, pratęsiamas biologiškai skaidžių (žaliųjų) atliekų surinkimas iki 2020 m. gruodžio 31 d. Gyventojai, atsižvelgdami į savo išvežimo grafiką, gali išstumti atliekų konteinerius kas antrą savaitę nuo paskutinės išvežimo dienos. Informuojame, kad biologiškai skaidžių (žaliųjų) atliekų vežimas 2020 m. gruodžio 24, 25 d. nebus vykdomas.

 Plačiau >

Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau – OGB) kariai 2020 m. gruodžio 1 – 2, 9, 10, 14, 17, 18, 21 d. šviesiu bei tamsiu paros metu, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės (toliau – AB) karinėje teritorijoje, , vykdys lauko taktines pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus naudos šaudmenų imitaciją, važinės karinėmis transporto priemonėmis maršrutu: Radviliškis – Mankiškiai – Šilėnai – AB prieigos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija sulaukė džiugios žinios iš Vidaus reikalų ministerijos. Šiaulių miestui paskirtas Europos Tarybos ženklas už nepriekaištingą valdymą. Šiaulių miesto savivaldybė dalyvavo projekte, kurio metu buvo vertinama, kaip savivaldybės institucijos laikosi Europos Tarybos nustatytų 12-kos Gerojo valdymo principų. ELOGE – Europos ženklo už nepriekaištingą valdymą oficiali apdovanojimų ceremonija vyks jau pirmadienį – lapkričio 30 d.

 Plačiau >

Kasmet Šiaulių UNESCO klubas perspektyviems ir talentingiems jauniems šiauliečiams, pasižymėjusiems kultūros, mokslo, meno, švietimo ir kt. srityse UNESCO kuruojamose srityse įteikia „Šiaulių UNESCO klubo premiją“.

 Plačiau >

Šiaulių universiteto Botanikos sodas nesiruošia pasinerti į žiemos miegą – visą gruodį (iki švenčių)  jie dirbs ir savaitgaliais. Jei kyla klausimų, ką galima pamatyti žiemą sode, kurio visas grožis atsiskleidžia vasarą, nesukite galvos, o ruoškitės išvykai į žiemos šventėms besiruošiančią ramybės oazę visai netoli Šiaulių miesto centro.

 Plačiau >

Lapkričio 24 d. Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė konkursą ir siūlo išsinuomoti negyvenamosios paskirties patalpas miesto centrinėje dalyje ir Dainų mikrorajone. Itin įdomus nuomos objektas šiame konkurse – net 41 miesto autobusų stotelių paviljonas. Keleiviams skirti paviljonai verslui galėtų būti įdomūs dėl vitrininės sienelės, kurioje galima skelbti reklamą.

 Plačiau >

Lapkričio pradžioje Šiaulių krašto savivaldybių merai pasirašė sutartį dėl Šiaulių regiono plėtros tarybos steigimo.  Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegija, pirmininkaujama Šiaulių miesto mero Artūro Visocko, jau pirmame posėdyje nusprendė skelbti konkursą į Šiaulių regiono plėtros tarybos administracijos direktoriaus pareigas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.