Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Su pristatytais Lietuvos teritorijos bendrojo plano sprendiniais susipažinę Šiaulių regiono plėtros tarybos atstovai sutarė, kad stiprinant mūsų regiono patrauklumą ir užtikrinant tolygią raidą, būtina kuo skubiau teikti visai Šiaurės Lietuvai svarbius pasiūlymus. Sutelkus krašto savivaldos, verslo, mokslo, kitų socialinių partnerių atstovus, parengtas pasiūlymų paketas. Kaip paaiškėjo neseniai gavus Aplinkos ministerijos raštą, į didžiąją dalį pasiūlymų buvo atsižvelgta, jie įtraukti į sprendinius. Vienas jų itin patiks dažnai į Vilnių, Panevėžį ar Kauną vykstantiems.

 Plačiau >

Į Respublikinę Šiaulių ligoninę atvežta didžiulė labdara: UAB koncernas SBA parodė iniciatyvą ir gydymo įstaigai dovanojo 15 elektrinių reanimacinių funkcinių lovų su čiužiniais praguloms išvengti bei 19 švirkštinių pompų. Per 35 tūkstančių vertės labdara – didžiulė parama gydymo įstaigai. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija kviečia dalyvauti Savivaldybės 2021 m. biudžeto projekto pristatymuose. Biudžeto pristatymas tarybos nariams ir visuomenei vyks sausio 20-21 dienomis nuotoliniu būdu nuo 15 iki 17 val. Pristatymą bus galima stebėti Šiaulių miesto savivaldybės YouTube kanalu.

 Plačiau >

Kviečiame susipažinti su daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų, administratorių, planuojančių rekonstruoti ir (ar) statyti naujus inžinerinius statinius daugiabučių namų teritorijose, atmintine.

Joje pateikiama bendroji informacija, kaip tinkamai įgyvendinti inžinerinių statinių (pvz.: aikštelių, pėsčiųjų takų ir kt.), esančių prie daugiabučių namų, rekonstravimą ir (ar) statybą.

Atmintinė (parsisiųsti).

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos ir susidarę varvekliai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų bei užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą ir varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

Už netinkamą pastatų priežiūrą statinių naudotojams ir techniniams prižiūrėtojams yra numatyta administracinė atsakomybė.

 Plačiau >

Lietuvos statistikos departamentas pradėjo Gyventojų tautybės, gimtosios kalbos ir išpažįstamo tikėjimo statistinį tyrimą. Jo metu gyventojų klausiama, kokia jų tautybė, gimtoji kalba, kokių dar kalbų moka, kokį tikėjimą išpažįsta.

 Plačiau >

2020 metų gruodžio pabaigoje prasidėjo Šiaulių miesto metų sporto rinkimai. Šiaulių miesto gyventojai ir Sporto ekspertų komisija atidavė balsus penkiose kategorijose. Pirmąją sausio savaitę susumavus rezultatus, paaiškėjo 2020 metais Saulės miesto vardą Lietuvoje ir visame pasaulyje labiausiai garsinę atletai, komandos ir treneris. Nugalėtojus pasveikino ir specialias statulėles įteikė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Sporto skyriaus vadovas Gintaras Jasiūnas.

 Plačiau >

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad verslininkai, kurie nėra įtraukti į nukentėjusių nuo pandemijos įmonių sąrašą, tačiau dėl COVID-19 taip pat patyrė finansinių sunkumų, jau gali kreiptis į mokesčių administratorių dėl mokestinės pagalbos priemonių taikymo.

 Plačiau >

2020 metų Šiaulių miesto  metų sporto rinkimuose vieną iš penkių nominacijų atiteko žolės riedulininkėms. Sporto ekspertų komisijos ir šiauliečių balsai lėmė, kad Metų moterų komandos apdovanojimas būtų paskirtas žolės riedulio komandai „Ginstrektė“. Rinkimų statulėlę atsiėmė klubo direktorė Joana Gaidamavičienė.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijos metu informavo apie papildomas finansines galimybes. Kadangi šių metų miesto biudžeto situacija prognozuojama nebe tokia įtempta, kaip manyta anksčiau, bus galima įgyvendinti daugiau projektų, atlikti papildomų darbų. Vienas tokių projektų – Pasaulio teisuolių skvero įrengimas prie Vilniaus ir Ežero gatvių sankirtos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias tris savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas vis mažesnis naujų susirgimų skaičius, prasidėjo prioritetinių grupių vakcinacija, o pošventinis laikotarpis neatnešė naujos užsikrėtimų augimo bangos.

 Plačiau >

Lietuvos kariuomenės Šiaulių įgulos padalinių aplankyti atvykęs krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas lankėsi Šiaulių miesto savivaldybėje. Ministrą priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Trumpo susitikimo metu aptarti svarbiausi bendri projektai.

 Plačiau >

Aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus kviečiame teikti paraiškas 2-jų metų būsto nuomos išlaidoms padengti. 

 Plačiau >

Sausio 17 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP) mini 30-ies metų įkūrimo sukaktį. Prieš trisdešimt metų sausio 17 dieną Aukščiausioji Tarnyba priėmė Savanoriškosios krašto apsaugos įstatymą, kuris įteisino savanorių veiklą ir į valstybės gynimą oficialiai įtraukė visuomenę, kuri teisėtai galėjo ginti savo beatsikuriančią valstybę. Ta proga Šiauliuose, kur įsikūrusi Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė, į gatves išriedėjo miesto autobusas, dekoruotas karių savanorių nuotraukomis, ginkluote ir atributika.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.