Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Šiaulių miesto meras pasveikino Metų trenerį

2020 metų gruodžio pabaigoje prasidėjo Šiaulių miesto metų sportininkų rinkimai! Šiaulių miesto gyventojai ir Sporto ekspertų komisija atidavė balsus penkiose kategorijose. Praėjusią savaitę susumavus rezultatus paaiškėjo 2020 metais Saulės miesto vardą Lietuvoje ir visame pasaulyje labiausiai garsinę atletai, komandos ir treneris. Metų treneriu išrinktą Aivarą Kaselį pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

2020 metų Šiaulių miesto metų sportininkų rinkimuose Metų trenerio nominacija atiteko moterų imtynių treneriui Aivarui Kaseliui. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas treneriui įteikė specialią apdovanojimų statulėlę ir padėkojo už jo darbą 26 metus ugdant profesionalias sportininkes, kurios pasiekia puikių rezultatų ne tik šalies, bet ir Europos pirmenybėse.

Treneris Aivaras Kaselis nuo 1994 m. spalio 1 d. dirba Šiaulių  sporto centre „Atžalynas”, moterų  imtynių treneriu. A. Kaselio auklėtiniai puikiai pasirodo ne tik Lietuvos Respublikos įvairaus amžiaus čempionatuose, tačiau gerų rezultatų yra pasiekę ir Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Jau pačioje ugdymo darbo pradžioje treneris pasižymėjo įžvalgumu ir profesionalumu. Treniruodamas didelį vaikų būrį pastebi tvirtus sportininkų fizinius gebėjimus ir ugdo drausmingumą, valią ir ryžtingumą.

Treneris yra nuolat tobulėjantis, savo sporto šakoje naudojantis naujas įžvalgas ir siekiantis maksimalių rezultatų, išugdęs ne vieną Olimpinės rinktinės ir pamainos kandidatę, treniruoja moterų rinktinę.

Aivaras Kaselis išsiskiria iniciatyvumu, empatija, atkaklumu, gebėjimu spręsti sudėtingas situacijas. Tai žmogus, kuris savo pavyzdžiu įkvepia kitus, NEGALIĄ paversti GALIA. Savo asmeninėmis savybėmis ir iniciatyva, gyvenimiška patirtimi, geranoriškumu skatina socialinį teisingumą, vienybės jausmą ir pagarbą. A. Kaselis savo darbais įrodo, kad sportas mus skatina būti žmogiškesniais.

Už indėlį šalies ir miesto sportui Aivaras Kaselis ne kartą buvo apdovanotas Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės  medaliais, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos, kūno kultūros ir sporto skyriaus apdovanojimais.

2020 m. Lietuvos moterų imtynių čempionato čempionių ir prizininkių treneris. Europos čempionato prizininkės ir olimpinės rinktinės kandidačių treneris. Lietuvos moterų imtynių rinktinės treneris.

2020 m. išrinktas Šiaulių miesto 2020 metų treneriu.   

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: