Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Išsaugotos lėšos mokytojų atlyginimams

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijoje informavo, kad Savivaldybės administracijos strateginio planavimo grupės posėdyje buvo svarstytas lėšų mokytojų atlyginimams klausimas. Švietimo įstaigoms neleista mokytojų darbo užmokesčiui skirtų lėšų naudoti kitoms reikmėms.  

 

Pasak Antano Bartulio, po šio posėdžio pasklido netiksli informacija. Pasigirdo gandai, esą nuspręsta pedagogams mažinti algas. Iš tiesų priimti kardinaliai priešingi sprendimai.

„Spalio pradžioje Savivaldybė gavo nemažai prašymų iš mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vadovų. Buvo prašoma darbo užmokesčio fondo lėšas leisti naudoti kitoms išlaidoms, pavyzdžiui, pirkti mokymo procesui reikalingas priemones. Matydami, kad tokių prašymų mastas yra didžiulis, o iš pedagogų atlyginimų fondo prašoma paimti suma sudaro net 483 tūkstančius eurų, manome, kad tai akivaizdus mokytojų interesų pažeidimas. Valstybės skiriamos lėšos yra ribotos ir apie orų mokytojų atlyginimą kalbėti dar anksti, o čia mes pamatėme praktiką, kad švietimo įstaigų vadovai inicijuoja atvirkštinį procesą. Įstaigos neva sutaupė dešimtis tūkstančių eurų atlyginimų fonde, tačiau nesprendžia, kaip paskatinti pedagogus už jų sunkų darbą organizuojant ir vykdant nuotolinį mokymą. Be abejo, tą lėšų perkėlimo procesą mes sustabdėme. Aptarėme šį klausimą su meru Artūru Visocku. Mero nuomone, įstaigų vadovai turi dar kartą įvertinti galimybes sutaupytas lėšas skirti mokytojams paskatinti. Valstybės skirti pinigai mokytojams, jei ir susidarė tam tikra ekonomija, turi atitekti mokytojams. Daviau pavedimą surasti tam reikalingus sprendimus. Šį procesą mes akylai stebėsime“, – komentavo situaciją Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: