Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka ir šiais metais kviečia gyventojus į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus pažengusiems nuotoliniu būdu! Kursai orientuoti į praktinius gebėjimus, todėl įgytas žinias ir įgūdžius dalyviai galės panaudoti savo kasdienėje veikloje – naudojantis soc. tinklais, internetiniais tinklalapiais, apmokant sąskaitas internetu ir kt.

 Plačiau >

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad nupuoštos eglutės, jų šakos, Šiaulių mieste surenkamos trimis būdais:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijoje priminė, kad sausio 1 dieną baigėsi duotas terminas metalinių garažų bendrijų savininkams. Iki Naujųjų savo garažus nusigriauti ir išsivežti turėjo 3-iosios (Sembos g. 2) ir 4-osios (Rygos g.) metalinių garažų eksploatavimo bendrijų nariai. Po Savivaldybės vadovų pasitarimo nuspręsta kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Šiaulių skyrių su prašymu dar mėnesį nebausti nespėjusių susitvarkyti savininkų.

 Plačiau >

Iki pat gražiausių metų švenčių aktyviai už idėjas Šiauliams balsavusių miesto gyventojų balsai buvo suskaičiuoti! Itin didelio palaikymo mažos vertės projektų kategorijoje sulaukė Rėkyvos gyventojų pasiūlyta iniciatyva. Iš viso už Saulės miestui pasiūlytus projektus savo balsus atidavė 3012 miesto gyventojų.

 Plačiau >

Balsavimas už idėjas Šiauliams jau baigtas, balsai suskaičiuoti! Šiemet už Saulės miestui pasiūlytus projektus savo balsus atidavė 3012 miesto gyventojų. Paaiškėjo rezultatai didelės vertės projektų kategorijoje.

 Plačiau >

Ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai.

 Plačiau >

Smagu Naujuosius metus pradėti su geromis naujienomis ir puikia dovana Šiaulių miesto viešojo transporto keleiviams. UAB „Busturas“ kartu su Šiaulių miesto savivaldybe siekia padaryti viešąjį transportą Šiaulių mieste kiek įmanoma patrauklesniu ir prieinamesniu kiekvienam bei skatinti juo naudotis taip mažinant aplinkos taršą. Nauja viešojo transporto mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia ir keleiviai yra kviečiami aktyviai ja naudotis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Nors padėtis išlieka sudėtinga, tačiau matomi, nors ir nežymūs, situacijos pagerėjimo rodikliai. Vis dar su nerimu laukiama šventinio laikotarpio pasekmių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija gavo pranešimą apie išlaužytas pasodintų sakurų atramas Dainų parke. Tokios atramos yra skirtos tiesiai augantiems augalams, kad jų nenulaužtų vėjas, tačiau tam tikri asmenys nusprendė, kad jas galima sulaužyti ir naudoti ne pagal paskirtį – įkurti stovyklavietę.

Dainų parke nėra filmavimo kamerų, todėl labai prašome visuomenės pagalbos, gal kas matėte šį vandalizmo atvejį ir galite įvardinti asmenis, padariusius šį pažeidimą. O taip pat prašome atkreipti dėmesį pasivaikščiojimų metu, ar pažeidimai nesikartoja. Turimą informaciją prašome atsiųsti el. paštu 1863@siauliai.lt arba aplinka@siauliai.lt

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau – OGB) kariai 2021 m. sausio 4, 7 - 8, 11 - 14, 18 - 22 d. Aviacijos bazės (toliau – AB) karinėje teritorijoje, šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys lauko taktines pratybas.

 Plačiau >

Paskutinę metų dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka sulaukė džiugios naujienos. Patvirtinta dar viena Kultūros paso edukacija 2021 metams – „Kamishibai teatras“. Tai jau ketvirtoji Kultūros paso edukacija bibliotekoje, kuri vyks iki pat 2023 metų gruodžio.

 Plačiau >

Kiekvienų metų sausio 1-ąją minima Lietuvos vėliavos diena. Pirmąją metų dieną keliama Valstybės vėliava prie valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, tad trispalvė, plevėsuojanti ant Šiaulių miesto savivaldybės pastato bokštelio, keičiama nauja. Pagrindinėje miesto aikštėje ta proga pakelta ir nauja, didesnė Šiaulių herbinė vėliava.

 Plačiau >

2020 metai istorijoje išliks kaip vieni aktyviausių ir sėkmingiausių metų Šiaulių miestui, tokius bus nelengva pakartoti. Šiuos metus miestas užbaigė rekordiniais biudžeto skaičiais ir įspūdingu įvairiausių projektų kiekiu. Vien investicijų projektų mastai verčia maloniai nustebti – tokių darbų atlikta net už 37 mln. eurų! Svarbiausia, kad didžiąją dalį tam reikalingų lėšų pavyko rasti ne Šiaulių miesto biudžete ir sėkmingai koordinuoti jų įgyvendinimą.

 Plačiau >

2020 m. Lietuvos kultūros tarybai skyrus finansavimą Šiaulių „Aušros“ muziejaus projekto „Muziejinių vertybių įsigijimas“ įgyvendinimui, muziejaus istorijos ir fotografijos rinkinius papildė reikšmingi eksponatai. Muziejinės vertybės buvo atrinktos, įvertinus jų istorinę vertę, retumą, unikalumą.

 Plačiau >

Nuo sausio 1 dienos keičiasi mokestis už automobilių statymą Šiaulių miesto mokamojoje zonoje. Įsigaliojus naujiems tarifams, šiauliečių ir miesto svečių patogumui atsiras ir daugiau stovėjimo vietų centrinėje miesto dalyje. 

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.