Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Lietuvos kultūros tarybos informacija

Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinio mobilumo programa (Nordic – Baltic Mobility Programme for Culture) vykdoma nuo 2009 m. Šiaurės Ministrų Tarybos ir Estijos, Latvijos bei Lietuvos kultūros ministerijų iniciatyva. Programa siekiama skatinti domėjimąsi meno ir kultūros procesais Šiaurės ir Baltijos šalyse, intensyvinti menininkų ir kultūros profesionalų mobilumą Šiaurės ir Baltijos šalyse, stiprinti meno ir kultūros organizacijų tarptautinį bendradarbiavimą, tinklaveiką, platformų bendriems tarptautiniams kultūros ir meno projektams kūrimą, stiprinti regione veikiančias menininkų rezidencijas.

 

Programą administruoja Šiaurės ministrų tarybos institucija Nordic Culture Point (Helsinkyje).

Programos moduliai:

Mobilumo finansavimas. Paraiškas gali teikti meno ir kultūros profesionalai iš visų kultūros ir meno sričių, taip pat nedidelės (iki 6 asm.) kūrėjų ar atlikėjų grupės iš Šiaurės ir Baltijos šalių.

Finansuojama kelionė į Šiaurės arba Baltijos šalis (Alandų salos, Danija, Estija, Farerų salos, Grenlandija, Islandija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Suomija, Švedija) ir iki 14 dienų nakvynės ir pragyvenimo išlaidos.

Elektroninė paraiškos forma automatiškai apskaičiuoja prašomą sumą pagal nurodytą paskirties vietą/vietas ir kelionės trukmę. Paraiškos teikiamos anglų kalba per elektroninę paraiškų teikimo sistemą.

2021 m. paraiškos bus priimamos iki vasario 8 d., kovo 31 d. ir rugsėjo 30 d.

Daugiau informacijos apie mobilumo finansavimą rasite

www.nordiskkulturkontakt.org/mobility-funding

Tinklaveika. Finansuojami tinklaveikos projektai, vykdomi mažiausiai 3 organizacijų iš skirtingų Šiaurės ir Baltijos šalių. Paraiškas gali teikti kultūros ir meno organizacijos arba mišrios (juridiniai asmenys ir pavieniai meno ir kultūros profesionalai) grupės, turinčios partnerių kitose Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Šis modulis skirtas bendradarbiavimo tinklų stiprinimui. Finansuojamos veiklos, skirtos tinklo organizacijų poreikiams, taip pat veiklos, prisidedančios prie platformų būsimiems tarptautiniams projektams kūrimo.

Nefinansuojami kultūros ir meno produkcijos projektai, pavieniai renginiai, atviri renginiai, nuolatinių struktūrų ar tinklų kūrimas.

Galimas trumpalaikio (iki 12 mėn.) ir ilgalaikio (iki 36 mėn.) tinklo finansavimas.

2021 m. paraiškos bus priimamos iki vasario 26 d. (trumpalaikiai ir ilgalaikiai tinklai), rugsėjo 20 d. (trumpalaikiai tinklai)

Daugiau informacijos apie tinklaveikos finansavimą rasite https://www.nordiskkulturkontakt.org/en/grants/about-the-grant-programmes/network-funding/

Finansavimas menininkų rezidencijoms. Šiaurės ir Baltijos šalyse veikiančios ir naujai besisteigiančios nuolatinę profesionalių menininkų rezidencijų veiklą vykdančios organizacijos gali teikti paraiškas dėl finansavimo kviestiniams menininkams iš Šiaurės ir Baltijos šalių (min. 2 menininkai 2-4 mėn. trukmės vizitams) ir dalinėms rezidencijos administracinėms išlaidoms kompensuoti.

2021 m. paraiškos bus priimamos iki vasario 11 d.

Daugiau informacijos apie paramą menininkų rezidencijoms rasite

https://www.nordiskkulturkontakt.org/en/grants/about-the-grant-programmes/funding-artist-residencies/

Atkreipiame dėmesį, kad paraiškos priimamos iki nurodytos dienos 15:59 val.

Elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje paraiškas galima pradėti pildyti ir teikti likus 1 mėn. iki paraiškų teikimo termino.

 

Daugiau informacijos apie šią mobilumo programą ir jos modulius, taip pat visus reikalavimus, sąlygas, paraiškų formų pavyzdžius, anksčiau finansuotų projektų pavyzdžius ir sąrašus rasite programos administratoriaus Nordic Culture Point tinklalapyje:

https://www.nordiskkulturkontakt.org/en/

 

Asmuo kontaktams Lietuvoje:

Brigita Urmanaitė, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje

El. paštas: brigita@norden.lt, mob. +370 685 55138

 

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: