Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

VISA AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Vyriausybė pritarė karantino švelninimo priemonėms. Pristatome svarbiausius pasikeitimus, kurie įsigalios jau nuo šeštadienio bei kito trečiadienio (kovo 6 d. ir kovo 10 d.). Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus ir toliau atsakingai laikytis karantino ribojimų!

 Plačiau >

Nuo šiol kur kas daugiau visuomenės grupių narių galės išsiaiškinti, ar yra persirgę koronavirusu (COVID-19) ir ar šiuo metu nėra viruso nešiotojai, atlikdami profilaktinius tyrimus. Visoje šalyje profilaktinis testavimas valstybės ir atskirų savivaldybių administracijų numatytoms grupėms bus vykdomas reguliariai.

 Plačiau >

Epidemiologinei situacijai tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje išliekant įtemptai, Vyriausybė nusprendė karantiną pratęsti iki kovo mėnesio pabaigos. Pristatome svarbiausius pasikeitimus, kurie įsigalioja vasario 25 dieną bei prašome Šiaulių miesto gyventojų neatsipalaiduoti ir toliau atsakingai laikytis karantino ribojimų!

 Plačiau >

Šią savaitę Šiaulių miestui skirta kaip niekada daug vakcinų. Miesto gyventojų skiepijimui gauta beveik 3000 vakcinų dozių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias septynias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas pamažu mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >

Po pastarojo Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė įsakymą dėl galimybių atlikti profilaktinius COVID-19 tyrimus gamybos ir viešąsias paslaugas teikiančių miesto įmonių darbuotojams, kurie turi tiesioginį kontaktą su kitais asmenimis. Taip siekiama užkirsti kelią naujų viruso židinių susidarymui darbo kolektyvuose.

 Plačiau >

Šią savaitę bus toliau tęsiamas prioritetinėms grupėms priklausančių asmenų skiepijimas COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina. Šiaulių miestui šią savaitę skirta kiek daugiau, jau per 1000 vakcinos dozių, jų turėtų pakakti užbaigti praeitą savaitę pradėtą švietimo įstaigų darbuotojų vakcinaciją.

 Plačiau >

Laisvėjant karantinui nuo ateinančio pirmadienio duris atvers dalis paslaugų ir prekybos vietų, Sveikatos apsaugos ministerija ir Šiaulių miesto savivaldybė grįžtančius į darbą žmones kviečia savanoriškai atlikti PGR tyrimą Šiaulių mobiliame punkte, kad įsitikintų, jog neserga COVID-19 liga ir galėtų saugiai pradėti darbą nekeldami grėsmės savo klientams.

 Plačiau >

Trečiadienį, vasario 10 d., Vyriausybė pritarė laipsniško taikomų karantino režimo ribojimų keitimo planui. Karantino ribojimai bus švelninami tiek savivaldybių, tiek nacionaliniu lygiais, atsižvelgiant į pasikeitusią epidemiologinę situaciją šalyje. Ribojimų laisvinimai vyks remiantis 2rodikliais: naujų atvejų skaičius, tenkantis 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų, ir teigiamų testų dalis nuo visų atliekamų tyrimų per 7 dienas.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: