Balsuokite už Metų žodį ir Metų posakį      

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Nuo sausio 28 dienos pradedamas Šiaulių miesto švietimo įstaigų ir kitų švietimo teikėjų darbuotojų (detaliai tikslinė grupė apibrėžiama sprendime) testavimas  greitaisiais serologiniais testais Šiaulių miesto mobiliame punkte, adresu J. Jablonskio g. 16, Šiauliai.

 Plačiau >

Šiauliečių ir aplinkinių gyvenviečių – Ginkūnų, Aukštelkės ir Vijolių – gyventojų namus vandentiekiu pasiekia kokybiškas požeminis vanduo, kurį galima drąsiai gerti. UAB „Šiaulių vandenys“ informuoja, kad iš bendrovės vandenviečių tiekiamas geriamasis vanduo yra saugus ir kokybiškas. Tai patvirtina laboratoriniai tyrimai, kurie atliekami ištisus metus.

 Plačiau >

Šią savaitę prognozuojamos nepalankios oro sąlygos. Krituliai ir pūgos gali apsunkinti eismo sąlygas miesto gatvėse, sunkiau įveikiami bus takai ir šaligatviai. Gatvės ir šaligatviai yra valomi ir barstomi pabaigus snigti, tai daroma vadovaujantis gatvių priežiūros reikalavimais. Pirmiausia valomos ir barstomos pagrindinės miesto gatvės, kuriomis nuolat vyksta intensyvus eismas, kursuoja visuomeninis transportas, vėliau – mažesnio intensyvumo eismo gatvės. Nėra techninių galimybių net ir svarbiausias miesto gatves nuvalyti itin greitai, todėl vairuotojai ir pėstieji turi atsakingai vertinti situaciją. Apie sudėtingas situacijas šiauliečiai gali pranešti trumpuoju telefonu 1863

 Plačiau >

Kas taps 2020-ųjų Metų žodžiu ir Metų posakiu Lietuvoje, bus paskelbta 2021 m. vasario 21 d. – Tarptautinę gimtosios kalbos dieną. Lietuvoje tokius rinkimus ketvirtą kartą organizuoja Lietuvių kalbos draugija su partneriais – portalu „Alfa.lt“ ir Lietuvių kalbos institutu. Kasmet skelbiami keturi nugalėtojai: visuomenės išrinktas Metų žodis ir Metų posakis bei komisijos išrinktas Metų žodis ir Metų posakis.

 Plačiau >

Sausio 27-ają visas pasaulis minės Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną ir prisimins šešių milijonų nužudytų žydų tragediją. Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė kviečia Jus prisijungti prie šios pasaulinės atminimo akcijos #WeRemember/ #MesPrisimename ir prisiminti Holokausto aukas, liudytojus ir gelbėtojus, gyvenusius Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

 Plačiau >

Nuotolinėje tiesioginėje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos spaudos konferencijoje be epidemiologinės situacijos mieste, taip pat buvo kalbėta apie rūkymo daugiabučių namų balkonuose draudimus nuo 2021-ųjų metų; gatvių, šaligatvių ir kiemų valymą žiemą, bei pastato remonto darbus Tiesos g. 3.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias tris savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 6 d. sprendimu Nr. T-272 „Dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo“, buvusiam Šiaulių miesto savivaldybės adminsitracijos direktoriaus pavaduotojui Marijui Veličkai buvo paskirta nuobauda – pastaba.

 Plačiau >

Seimui priėmus Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pataisas, nuo 2021 m. draudžiama rūkyti daugiabučių namų balkonuose, terasose, lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, jei rūkymui prieštarauja bent vienas namo gyventojas. Šiauliečiai vis aktyviau ima naudotis atsiradusia galimybe.

 Plačiau >

Su pristatytais Lietuvos teritorijos bendrojo plano sprendiniais susipažinę Šiaulių regiono plėtros tarybos atstovai sutarė, kad stiprinant mūsų regiono patrauklumą ir užtikrinant tolygią raidą, būtina kuo skubiau teikti visai Šiaurės Lietuvai svarbius pasiūlymus. Sutelkus krašto savivaldos, verslo, mokslo, kitų socialinių partnerių atstovus, parengtas pasiūlymų paketas. Kaip paaiškėjo neseniai gavus Aplinkos ministerijos raštą, į didžiąją dalį pasiūlymų buvo atsižvelgta, jie įtraukti į sprendinius. Vienas jų itin patiks dažnai į Vilnių, Panevėžį ar Kauną vykstantiems.

 Plačiau >

Į Respublikinę Šiaulių ligoninę atvežta didžiulė labdara: UAB koncernas SBA parodė iniciatyvą ir gydymo įstaigai dovanojo 15 elektrinių reanimacinių funkcinių lovų su čiužiniais praguloms išvengti bei 19 švirkštinių pompų. Per 35 tūkstančių vertės labdara – didžiulė parama gydymo įstaigai. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija kviečia dalyvauti Savivaldybės 2021 m. biudžeto projekto pristatymuose. Biudžeto pristatymas tarybos nariams ir visuomenei vyks sausio 20-21 dienomis nuotoliniu būdu nuo 15 iki 17 val. Pristatymą bus galima stebėti Šiaulių miesto savivaldybės YouTube kanalu.

 Plačiau >

Kviečiame susipažinti su daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų, administratorių, planuojančių rekonstruoti ir (ar) statyti naujus inžinerinius statinius daugiabučių namų teritorijose, atmintine.

Joje pateikiama bendroji informacija, kaip tinkamai įgyvendinti inžinerinių statinių (pvz.: aikštelių, pėsčiųjų takų ir kt.), esančių prie daugiabučių namų, rekonstravimą ir (ar) statybą.

Atmintinė (parsisiųsti).

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos ir susidarę varvekliai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų bei užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą ir varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

Už netinkamą pastatų priežiūrą statinių naudotojams ir techniniams prižiūrėtojams yra numatyta administracinė atsakomybė.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.