Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Taryba apsisprendė dėl Šiaulių mero pavaduotojo

Buvusiam Šiaulių miesto mero pavaduotojui Domui Griškevičiui tapus Seimo nariu, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas savo pavaduotojo pareigoms užimti pateikė Simonos Potelienės kandidatūrą. Šiaulių miesto savivaldybės taryba patvirtino teikimą balsų dauguma.

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariai slapto balsavimo metu sprendė dėl pritarimo Šiaulių miesto mero Artūro Visocko pateiktai Simonos Potelienės kandidatūrai. Visas Tarybos posėdis vyko nuotoliniu būdu, tik balsuoti už kandidatę į mero pavaduotojo pareigas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariai vyko į posėdžių salę.  

Balsavimo rezultatus skaičiavusios komisijos pirmininkas Pranciškus Trijonis pranešė, kad už Simonos Potelienės kandidatūrą balsavo 24 Tarybos nariai, prieš – 4, susilaikiusiųjų nebuvo, vienas biuletenis pripažintas negaliojančiu.

„Džiaugiuosi, kad subrendome iki lygmens, kad į darbą Savivaldybėje galime pasikviesti tokios aukštos kultūros ir išsilavinimo žmones. Vadinasi, keliaujame tinkama kryptimi. Sveikiname naują mero pavaduotoją“, – sakė Šiaulių meras Artūras Visockas.

„Ačiū už parodytą pasitikėjimą, tikiuosi bendro ir kryptingo darbo“, – dėkojo išrinktoji mero pavaduotoja.

Simona Potelienė yra ekonomikos mokslų daktarė, Šiaulių universitete baigusi ekonomikos bakalauro ir magistrantūros studijas, vėliau apgynusi socialinių mokslų srities ekonomikos mokslo krypties daktaro disertaciją. Iki šiol  Simona Potelienė vadovavo UAB „Šiaulių vandenys“ Finansų ir planavimo skyriui bei skaitė paskaitas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studentams.

Nuo 2015 m.Simona Potelienė yra Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė, frakcijos „Dirbame miestui“ seniūnė, Savivaldybės tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkė bei Šiaulių miesto savivaldybės Projektų įgyvendinimo priežiūros tarybos ir Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegijos narė.

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: