Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Gražios sukakties proga pasveikinta Nijolė Prascevičienė

Daug jaunųjų talentų į pasaulį išleidusi žinoma smuiko pedagogė, mokytoja ekspertė Nijolė Prascevičienė pasitiko gražią gyvenimo sukaktį. Jubiliejaus proga Šiaulių miesto garbės pilietę pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. N. Prascevičienei įteiktas žinomo Šiaulių dailininko  kūrinys.

Mokytoją Nijolę Prascevičienę puikiai žino tiek pradedantieji smuikininkai, tiek profesionalai, o jos mokiniai gali pagrįstai didžiuotis išugdytu meistriškumu ir aukščiausiais pasiekimais. Už pastangas garsinti Šiaulius muzikos srityje ir kitas iniciatyvas 2012 metais N. Prascevičienei suteiktas Šiaulių miesto garbės piliečio vardas. Prieš keletą metų aktyvi pedagogė nusprendė išbandyti jėgas ir visuomeninėje veikloje, vietos savivaldos rinkimuose sulaukusi šiauliečių pasitikėjimo, ji tapo Šiaulių miesto tarybos nare.

Garbingos sukakties proga žinomą mokytoją pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

„Tegul ši graži sukaktis įprasmina Jūsų tikslus ir siekius, suteikia energijos ir polėkio įgyvendinti kilnius darbus ir veržlias idėjas, o asmeninį gyvenimą lai vainikuoja šviesus džiaugsmas, pilnatvė ir darna. Būkite laiminga!“, – miesto garbės pilietei linkėjo Artūras Visockas.

Visų šiauliečių vardu Savivaldybės vadovas N. Prascevičienei įteikė meno kūrinį. Jubiliatės akis kas dieną džiugins žinomo šiauliečio dailininko, akvarelės meistro Arūno Vasiliausko paveikslas „Ryto malda“.

„Šis kūrinys simbolizuoja tarsi dvasios spindėjimą. Jame pavaizdavau, kaip iš vidaus sklindantys šildantys spinduliai, kaip naujai pasitinkamos dienos šviesa, apšviečia aplinkinį pasaulį ir žmones“, – kalbėjo garsus menininkas, paprašytas iš savo kūrybos lobyno išrinkti Nijolei Prascevičienei tinkantį paveikslą.

Tikra šiaulietė Nijolė Prascevičienė gimė 1951 m. 1978 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje mokytojauti pradėjusi 1971 metais, šiemet Nijolė Prascevičienė minės ir 50 metų profesinio darbo sukaktį.

Nijolė Prascevičienė yra ir daugelio renginių, konkursų ir seminarų iniciatorė, garsiausi jų – tarptautiniai Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų ir violončelininkų konkursai, tarptautiniai kamerinių ansamblių festivaliai-konkursai „Fiori musicali“.  Nijolė Prascevičienė sukūrė savitą vaikų muzikinio ugdymo sistemą, kuri stebina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muzikus. Jos mokiniai iškovojo dešimtis įvairių laimėjimų nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose.  Smuiko paslapčių jaunuosius muzikantus Nijolė Prascevičienė moko ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje.

 

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

J. Švėgždos nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: