Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Šiaulių meras susitiko su NATO kariais

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas Savivaldybėje priėmė apsilankiusius NATO oro policijos misiją Šiaulių oro uoste atliekančius Italijos karinių oro pajėgų karius. Ne pirmą kartą Šiauliuose tarnaujantys italai pasidžiaugė permainomis mieste ir išreiškė norą prisistatyti miesto bendruomenei dalyvaudami labdaros iniciatyvose, bendruose renginiuose.

Susitikimo pradžioje Šiaulių miesto meras padėkojo Italijos junginio vadui pulkininkui Antonio Di Matteo ir jo komandai už tarnybą Šiauliuose, už Baltijos šalių oro erdvės apsaugą.

„NATO oro policijos misijos buvimas Šiauliuose suteikia mūsų miestui, mūsų valstybei ir visoms Baltijos šalims papildomą taikos ir saugumo garantą. Praėjusiais metais atšventėme 15-ąsias Lietuvos tapimo aljanso nare metines. Mūsų šalis niekada nebuvo tokia saugi, kaip šiandien. Ačiū už tai, ką padarėte ir ką darysite ateityje. Šiaulių miesto bendruomenės vardu norėčiau šiltai pasveikinti jus čia, Šiauliuose. Linkiu sklandžios tarnybos ir kuo geriausių įspūdžių!“ – kalbėjo Artūras Visockas.

Svečiams pristatyta socialinė-ekonominė miesto situacija, aptartos NATO karių galimybės prisidėti prie globos įstaigose gyvenančių ar dienos centrus lankančių vaikų gerovės, bendradarbiauti su miesto švietimo  įstaigomis, dalyvauti kultūros ir sporto renginiuose.

„Nors Italijos demokratijos tradicijos labai senos ir mes laisvėje ir nepriklausomybėje gyvename jau daug metų, matau, kad turime ko iš jūsų pasimokyti. Turėtume daugiau galimybių suteikti jauniems žmonėms. Mes per daug konservatyvūs ir nenorime labiau įtraukti jaunimo į savo šalies valdymą, taip iš dalies užkirsdami kelią progresui. O kalbant apie miestą, puikiai atsimenu Šiaulius, kai tarnavau čia 2015 metais, ketvirtadalis mūsų junginio taip pat jau yra čia buvęs. Pasikeitimai akivaizdūs, puikiai tvarkosi ir miesto centrinė dalis, ir pakraščiai. Šiauliai tampa labai šviesiu ir jaukiu miestu“, – pasikeitimais džiaugėsi pulkininkas Antonio Di Matteo.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: