Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

 

 

Svarbu atvykusiems iš paveiktų šalių

Sveikatos apsaugos ministerija yra parengusi rekomendacijas asmenims, atvykusiems/grįžusiems iš užsienio valstybių, kurios yra atnaujinamos ir skelbiamos Sveikatos apsaugos ministerijos puslapyje: https://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/rekomendacijos. Rekomendacijose yra pateiktas sąrašas valstybių (įskaitant trečiąsias šalis), iš kurių grįžus yra rekomenduojama izoliuotis. Sąrašas nuolat atnaujinamas.

 

COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašas (įskaitant trečiąsias šalis) atnaujinamas kiekvieną savaitę. Vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro įsakymu:

  • visi asmenys, grįžę/atvykę iš šalių, įtrauktų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, per 24 valandas nuo grįžimo / atvykimo į Lietuvos Respubliką momento privalo užsiregistruoti NVSC (https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form). Jokių išimčių dėl registracijos nėra taikoma;
  • asmenims, atvykstantiems į Lietuvos Respubliką iš paveiktų šalių, nuo š. m. birželio 29 d. yra privaloma 14 dienų izoliacija, net jeigu per paveiktą šalį jie vyko tranzitu;
  • izoliaciją Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo nustatyta tvarka skiria apskrities vyr. epidemiologas.

Jei nesilaikoma visuomenės sveikatos srities Europos Sąjungos reglamentų ar sprendimų, higienos norminių aktų ar kitų visuomenės sveikatos srities teisės aktų, Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo reikalavimų bei kilo pavojus išplisti ar kitiems asmenims užsikrėsti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms (tame tarpe COVID-19 liga (koronaviruso infekcija)), gali būti taikoma administracinė ar baudžiamoji atsakomybė.

 

 

 

Pagal Nacionalinio visuomenės sveikatos centro

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Šiaulių departamento informaciją

iliustracijos šaltinis:stopkorona.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: