Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Skelbiamas konkursas į Šiaulių regiono plėtros tarybos administracijos direktoriaus pareigas

Šiaulių regiono plėtros tarybos administracijos direktorius (toliau –  administracijos direktorius) yra vienasmenis regiono plėtros tarybos valdymo organas – regiono plėtros tarybos vadovas, atskaitingas kolegijai ir visuotiniam dalyvių susirinkimui. Administracijos direktorius priimamas pagal terminuotą darbo sutartį kadencijai, kuri prasideda nuo jo priėmimo į pareigas dienos ir baigiasi, kai kolegija, sudaryta po savivaldybių tarybų ir merų rinkimų iš naujai kadencijai išrinktų savivaldybių tarybų narių ir merų, susirenka į pirmąjį kolegijos posėdį. Kai steigiama regiono plėtros taryba, administracijos direktoriaus kadencija prasideda nuo regiono plėtros tarybos įregistravimo Juridinių asmenų registre. Tas pats asmuo tos pačios regiono plėtros tarybos administracijos direktoriumi gali būti skiriamas ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės.   

Administracijos direktoriaus pareiginės algos koeficientas nuo 13,3 iki 16,3  pareiginės algos baziniais dydžiais.

Asmuo, pretenduojantis į administracijos direktoriaus pareigas, turi atitikti šiuos kvalifikacinius reikalavimus:

1. turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (bakalauro ir magistro kvalifikaciniai laipsniai arba baigus vientisąsias studijas įgytas magistro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją.

2. turėti ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį;

3. turėti ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį strateginio planavimo, nacionalinės regioninės politikos, vietos savivaldos ir (ar) viešojo administravimo srityje;

4. būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais nacionalinę regioninę politiką ir regiono plėtros tarybos veiklą, strateginį valdymą, vietos savivaldą, viešąjį administravimą, darbo teisinius santykius, viešuosius pirkimus;

5. būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Seimo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintais strateginio ir programavimo lygmens planavimo dokumentais (Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano koncepcija, Lietuvos Respublikos teritorijos bendruoju planu, Nacionaliniu pažangos planu ir Vyriausybės patvirtintomis plėtros programomis);

6. turėti lyderystės ir vadovavimo gebėjimų, strateginį požiūrį ir gebėti valdyti veiklą;

7. gebėti bendrauti su asmeniu ir grupėje įvairiose bendravimo situacijose;

8. gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti raštvedybos reikalavimus;

9. gebėti atlikti sudėtingos situacijos analizę, parengti pagrįstus sprendimus;

10. mokėti dirbti su Microsoft Office programiniu paketu.

Asmenys, norėdami dalyvauti konkurse į administracijos direktoriaus pareigas, dokumentus teikia tik  elektroniniu būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemos prašymų teikimo modulį.

Dokumentai, kuriuos privalo pateikti pretendentai, nurodyti  Valstybės tarnybos departamento svetainėje publikuojamame skelbime.

Dokumentai teikiami 14 kalendorinių dienų nuo skelbimo paskelbimo dienos (iki 2020-12-07).

Skelbimo svetainėje data – 2020-11-23.

Skelbimo Nr. 67682

 

Už informaciją apie konkursą atsakingas asmuo:


Danutė Kuprienė
Šiaulių miesto savivaldybės administracijos
Bendrųjų reikalų skyriaus
Personalo ir vidus administravimo poskyrio vedėja
tel. 8-41-596221, danute.kupriene@siauliai.lt

 

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: