Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Valstybės šventės proga – sveikinimai Šiauliams iš draugaujančių miestų

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė šventiniai sveikinimai ir linkėjimai iš užsienio. Draugaujančių miestų merai pasveikino Šiaulių merą Artūrą Visocką Valstybės atkūrimo dienos proga ir perdavė linkėjimus visiems šiauliečiams.

Vasario 16-osios išvakarėse Šiaulių miestą pasveikino Piarnu miesto Estijoje, Jelgavos (Latvija) ir Chmelnickio (Ukraina) merai. Artūrui Visockui adresuotuose, bet ir visiems šiauliečiams skirtuose sveikinimuose linkima laimingos ateities,  stiprybės ir sveikatos.

„Šiauliai jau ilgus metus yra mūsų Piarnu savivaldybės partneris. Tikiuosi, kad mūsų draugystė tik stiprės ir galėsime kartu džiaugtis brandžiais bendradarbiavimo vaisiais. Valstybės sukaktį švęskite džiaugsmingai ir būkite sveiki“, – rašoma Piarnu miesto mero Romeko Konsekraniuso sveikinime.   

„Valstybės atkūrimo diena yra jūsų žmonių, ginančių savo teisę į orų gyvenimą, valios ir drąsos išraiška. Vertingiausias dalykas mūsų gyvenime yra taika, ramybė ir stabilumas.

Tegul visi švenčia šią iškilmingą šventę atvira širdimi, tikėdami laiminga ir turtinga valstybės ateitimi. Linkiu jūsų žmonėms harmonijos, stiprybės ir įkvėpimo, bei sėkmės dirbant savo šalies labui“, – linki Chmelnickio miesto meras Oleksandras Symchyshynas.

 

„Jelgava linki Šiauliams klestėjimo, subalansuoto vystymosi ir sėkmės. Mūsų miestai džiaugiasi tvirtais draugystės saitais ir tikiuosi, kad šis bendradarbiavimas tik stiprės. Džiaugsmingos nepriklausomybės dienos!“ – teigiama Andriso Ravnišo, Jelgavos mero sveikinime.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: