Naujienos
Skelbimai
Renginiai

2021 m. kovo 20 d., šeštadienį, Šiauliai  paminėjo Pasaulinę Žemės dieną. Prisikėlimo aikštėje suplazdėjo Žemės vėliava, o virtualioje erdvėje Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių kultūros centras kvietė žiūrėti menišką edukacinį vaizdo filmuką „Labas, Medi“. Pasaulinei Žemės dienai skirta ir medžių sodinimo akcija, kurioje dalyvavo įvairios Šiaulių miesto švietimo ir neformaliojo ugdymo įstaigos. Organizuojamos iniciatyvos įprasmino šių metų šūkį – „Atkurkime savo Žemę“ – ir priminė medžių sodinimo bei gamtos saugojimo svarbą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meno ir kultūros erdvės – Šiaulių dailės galerija, Šiaulių „Aušros“ muziejus ir kultūros centras „Laiptų galerija“ – paruošusios priimti visus besidominčius menu, istorija, kultūra. Kovo 20-ąją minimą Tarptautinę laimės dieną šiauliečiai galės praleisti ir lankydami parodas bei ekspozicijas.

 Plačiau >

Prieš prasidedant Lietuvos futbolo pirmosios lygos sezonui Šiaulių miesto meras apsilankė Šiaulių vyrų futbolo komandos treniruotėje. Artūras Visockas žaidėjams ir naujam ekipos treneriui linkėjo sėkmės ir pasidžiaugė, kad ši komanda dabar auginama teisingai ir ilgainiui Šiaulių futbolą kilstels į deramą poziciją šalyje.

 Plačiau >

Vyriausybės posėdyje nuspręsta, kad nuo pirmadienio, kovo 22 d., 45 savivaldybėse, taip pat ir Šiaulių mieste,  į klases galės sugrįžti pradinių klasių mokiniai. Leidžiamos kontaktinės konsultacijos abiturientams – grupėmis ne daugiau kaip po 5 mokinius. Pamažu bus atveriamas neformalusis vaikų ir suaugusiųjų švietimas.

 Plačiau >

Iki vasario 26 d. profilaktinius tyrimus turėjo teisę atlikti tik medikai, socialinės globos įstaigų darbuotojai, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai, psichologai ar psichoterapeutai, dirbantys kontaktiniu būdu. Nuo vasario 26 d. reguliariai registruotis tyrimui dėl koronaviruso gali:

 Plačiau >

Šiaulių regiono savivaldybių merai kreipėsi į švietimo mokslo ir sporto ministrę Jurgitą Šiugždinienę dėl naujo sporto objekto. Savivaldybių vadovai vieningai sutarė, kad atėjo laikas kuo efektyviau išnaudoti šalies ir regiono finansinius resursus, įgyvendinant bendrus projektus, ministerijos prašoma prisidėti prie naujo regioninio futbolo-regbio maniežo statybos.

 Plačiau >

„Sidabrinė linija“ pailgino skambučių centro darbo laiką. Nemokamu numeriu 8 800 800 20 skambinantys vyresnio amžiaus žmonės sulauks pagalbos jau ne tik ilgesnį laiką darbo dienomis, bet ir savaitgaliais. „Sidabrinė linija“ senjorų skambučių jau laukia šeštadienį ir sekmadienį nuo 11 iki 19 val. Pailgėjo ir darbo laikas šiokiadieniais – telefono linija veikia nuo 8 val. iki 22 val. Skambinantiesiems kitu laiku, kaip buvo įprasta iki šiol, bus perskambinama artimiausią darbo dieną.

 Plačiau >

Šiaulių kultūros centras kviečia miesto švietimo, neformaliojo ugdymo, kultūros, sporto įstaigų bendruomenes aktyviai dalyvauti Pasaulinės Žemės dienos iniciatyvoje „Atkurkime savo Žemę“ – savo įstaigų teritorijoje pasodinti po medelį.

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena – skirta paskatinti žmones domėtis aplinkosauga, paraginti tausoti gamtą ir ja rūpintis. Šių metų Pasaulinės Žemės dienos šūkis – „Atkurkime savo Žemę“ („Restore our Earth“). Akcentuodama klimato stabilizavimo ir sunaikintų ekosistemų atkūrimo svarbą Pasaulinės Žemės dienos organizacija, kurios dėka kasmet pasodinami milijonai medžių visame pasaulyje, skatina visus pagal galimybes prisidėti prie mūsų planetos atkūrimo sodinant medžius.

 Plačiau >

VšĮ Socialinių inovacijų centras vykdo projektą  Nr. 08.3.1-ESFA-K-413-01-0060 „Pasirink, pasiek ir išlaikyk!“. Projekto tikslas - teikiant socialinės integracijos paslaugas, padėti socialinę atskirtį patiriantiems asmenims integruotis į darbo rinką. 
Projekto tikslinės grupės - neįgalieji; šeimos, patiriančios socialinę riziką.

 Plačiau >

Lietuvoje veikia Įvaikinimo ir globos skambučių linija. Nuo 2021 m. sausio 25 d. kiekvieną darbo dieną 12-20 val. patyrę globos ir įvaikinimo srities specialistai nemokamu telefono numeriu 8-800 00207, el. paštu: klausk@viskasapiegloba.lt ir internetine pokalbių programa svetainėje www.globoscentrai.lt teikia informavimo bei konsultavimo paslaugas:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos ir susidarę varvekliai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų bei užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą ir varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

 Plačiau >

Valstybinė lietuvių kalbos komisija šeštą kartą pakvietė šalies įstaigas, visuomenines organizacijas ir lietuvių bendruomenes užsienyje surengti Lietuvių kalbos dienas. Atsižvelgus į esamą situaciją, šiais metais pasiūlyta pratęsti tradicinį Lietuvių kalbos dienų laikotarpį ir renginius organizuoti vasario–gegužės mėnesiais.

 Plačiau >

Interreg BSR projektas „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA) kviečia dalyvauti konferencijoje, skirtoje aptarti transporto modeliavimą ir duomenų valdymą. Konferencija vyks 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienomis Taline, Estijoje.Datos: 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienos

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra 2018 m. gegužės 30 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-705-61-0008 „Lopšelio-darželio „Kregždutė“ modernizavimas“ sutartį.

 Plačiau >

Europos regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos biudžeto bei Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis Šiaulių mieste įgyvendinamas projektas „Prisikėlimo aikštės, jos jungčių ir prieigų rekonstrukcija“.

Projekto tikslas – miesto centro urbanistinės struktūros pagrindinės erdvės urbanistinis ir architektūrinis išbaigtumas, reabilituojant miesto istorinę raidą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.