Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka šiuo metu aktyviai vykdo nemokamus pažengusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymus nuotoliniu būdu. Juose kviečiami dalyvauti įvairaus amžiaus dalyviai. „Gyventojai jau įpranta mokymuose dalyvauti nuotoliniu būdu. Tad sėkmingai mokosi ir iš namų.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad atsižvelgiant į šalyje susiklosčiusią pandeminę situaciją ir LR Vyriausybės sprendimu paskelbtą karantiną šalies savivaldybėse, šių teritorijų gyventojai nuo spalio 26 d. įsigyti / pratęsti verslo liudijimus gali pasinaudodami šiomis VMI paslaugomis:

 Plačiau >

Gatvės rekonstrukciją vykdančios bendrovės atstovai informuoja, kad iki ketvirtadienio vakaro, dėl numatomų asfaltavimo darbų, bus visai nepravažiuojama dalis Vasario 16-os gatvės.

 Plačiau >

Pernai AB „Šiaulių energija“ pradėti šilumos perdavimo tinklų Gegužių g.–Aido g.–Dainų g. kvartale, Šiauliuose projektavimo ir rekonstravimo darbai jau sėkmingai baigti. Nors juos planuota užbaigti tik ateinančiais metais, glaudaus bendrovės specialistų ir rangovo, UAB „Akmens takas“, atstovų bendradarbiavimo dėka tai pavyko padaryti dar šiemet.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje tradicinėje pirmadienio spaudos konferencijoje daugiausiai dėmesio ir vėl sulaukė koronaviruso tema. Susijusiomis temomis kalbėjo visi trys pranešėjai: Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Šiaulių departamento vadovė Simona Abromavičienė, Šiaulių miesto savivaldybės Administracijos direktorius Antanas Bartulis ir Miesto koordinavimo skyriaus vedėja Rigita Tijūnaitienė.

 Plačiau >

Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki 2020 m. lapkričio 10 d. (imtinai) priimami teikimai 2020 m. Šiaulių miesto premijai už geriausią kultūrinės edukacijos projektą gauti.

 Plačiau >

Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki 2020 m. lapkričio 10 d. (imtinai) priimami teikimai 2020 m. Šiaulių miesto kultūros ir meno premijoms gauti.

 Plačiau >

Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki lapkričio 9 d. (imtinai) skelbiamas 2021 m. Šiaulių miesto savivaldybės stipendijų skyrimo jauniesiems menininkams konkursas.

 Plačiau >

Atgyjantis Šiaulių Dainų parkas nuo šiol taps dar patrauklesne vieta. Greta neseniai nutiesto pėsčiųjų ir dviračių tako pasodintos sakuros neabejotinai taps nauju miestiečių ir miesto svečių traukos tašku. Sakurų sodinimo akciją savo atvykimu pagerbė garbingi užsienio svečiai. Kartu su miesto meru jie prisidėjo prie gražios iniciatyvos. Sakurų parko sodinimą inicijavo gamyklą Šiauliuose įkūrusi bendrovė „INTUS Windows“. Akcija skirta lietuviams žinomiausiam japonui Čijunei Sugiharai ir jo nuopelnams žmogiškumui atminti.

 Plačiau >

Aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus kviečiame teikti paraiškas 2-jų metų būsto nuomos išlaidoms padengti. 

 Plačiau >

Dažniausiai garažas yra automobilio ar jo eksploatacijai reikalingų priemonių, medžiagų laikymo vieta ar dirbtuvės. Dažnai jis tampa ir nereikalingų daiktų sandėliu. Prieš priimant sprendimą, ką daryti su nereikalingais daiktais, prašome įvertinkite, kuriuos daiktus galima išrūšiuoti, perdirbti ar padovanoti kitiems dar kartą naudoti.

Kviečiame atsibodusius, nereikalingus, bet dar tinkamus naudoti daiktus neišmesti kaip atliekas, o pristatyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse esančias daiktų dalijimosi stoteles „Daiktų kiemas“ ir pasidalinti su tais, kurie stokoja ar renkasi tvarų gyvenimo būdą ir naudoja naudotus, bet atnaujintus daiktus.

 Plačiau >

 

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Jau šį penktadienį ir šeštadienį daugelyje šalies prekybos centrų su pirkėjais sveikinsis „Maisto banko“ akcijos savanoriai, kurie geros valios žmones kvies nupirkti ir su stokojančiais pasidalinti ilgiau galiojančiais maisto produktais. Planuojama, jog rudeninė „Maisto banko“ akcija vyks 69 Lietuvos miestuose ir miesteliuose, joje dalyvaus daugiau nei 300 nevyriausybinių organizacijų.

 Plačiau >

Vilniuje įvyko Vidaus reikalų ministerijos (VRM) inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingas renginys – VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014-2020 apdovanojimai. Renginio metu buvo apdovanoti geriausi infrastruktūros projektai šalies regionuose. Apdovanojimą pelnė ir Šiaulių Prisikėlimo aikštės projektas.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ ir toliau rūpinasi daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) pirmininkų kompetencija. Kaip ir ankstesniais metais, vakar bendrovės aktų salėje vyko jiems skirti mokymai „Daugiabučių namų inžinerinių sistemų modernizavimas – šilumos energijos taupymas“.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.