Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Sausio 13 d.  abi Šiaulių miesto poliklinikos prasidėjo skiepijimą COVID-19 vakcina. Šiuo etapu skiepijami darbuotojai, dirbantys mobiliame koronaviruso mėginių punkte ir karščiavimo klinikoje, slaugos, palaikomojo gydymo ir socialinės globos įstaigų darbuotojai ir gyventojai, socialinę pagalbą asmens namuose teikiantys Socialinių paslaugų centro ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

 Plačiau >

Šiauliečiai ir miesto sporto bendruomenės atstovai, vertindami 2019-2020 metų sportinius pasiekimus, daugiausiai balsų metų sportininko kategorijoje atidavė BMX dviračių talentui Gabrieliui Pabijanskui. Garbingą miesto sporto rinkimų statulėlę Gabrielius atsiėmė iš Šiaulių mero Artūro Visocko rankų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto ir  rajono savivaldybes pasiekė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato raštas dėl planuojamų patikrinimų. Pareigūnai ir toliau planuoja atidžiai kontroliuoti, kaip laikomasi nurodymų nesiburiuoti, dėvėti apsaugines veido kaukes.

 Plačiau >

Šiaulių miesto metų sportininkų rinkimuose 2020-ųjų metų sportininke išrinkta imtynininkė, kurios pavardė jau dabar įrašyta į Lietuvos imtynių istoriją. Linkėdamas dar daug įspūdingų pergalių, Metų sportininkės apdovanojimą Danutei Domikaitytei įteikė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Prisimenant tragiškuosius 1991 m. sausio 13-osio dienos įvykius ir minint apgintos laisvės trisdešimtmetį, Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ kviečia pasižiūrėti video įrašą „In memoriam Sausio 13-osios aukoms“.

 Plačiau >

2021 m. sausio 13 d., trečiadienį, Lietuvoje bus minimas gražus jubiliejus – Laisvės gynėjų dienos 30-metis. Nors įprastų šventinių susibūrimų šiais metais visoje šalyje atsisakyta ir gyventojai raginami likti namuose, renginių organizatoriai tikina, kad laisvės gynėjai tikrai nebus užmiršti. „Laisvės skambutis“, „Neužmirštuolė“, „Autentiški liudijimai“, „Atmintis gyva, nes liudija“, pagarbos simbolinis bėgimas – tik dalis visuotinų iniciatyvų, prie kurių gyventojai kviečiami jungtis ir prisiminti tautiečius, anuomet parodžiusius tikrąjį lietuvių tautos ryžtą, pasiaukojimą ir drąsą. Laisvę švęs ir šiauliečiai – miestą puoš istorinės atminties vaizdų kompozicija, liepsnos atminimo laužai, vyks virtualios iniciatyvos ir liudijimų peržiūros.

 Plačiau >

Jau keletą dienų apie 1991 metų sausio įvykius byloja Prisikėlimo aikštės skvere įrengta istorinę atmintį atspindinčių vaizdų kompozicija. Sausio 13-osios išvakarėse čia iškelta ir Lietuvos trispalvė. Liepsnojant atminimo laužams, vėliavą pakėlė  Lietuvos parlamento gynėjas – savanoris šiaulietis Vaclovas Vaitiekūnaitis. Vienas iš 33 Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos gynėjų gretose buvusių  šiauliečių ir dabar su bendražygiais stotų prieš okupantų tankus.

 Plačiau >

Minėdamas apgintos Laisvės 30-metį, Šiaulių „Aušros“ muziejus suskaitmenino savo rinkiniuose saugomas istorines vertybes, menančias lemtingus 1991 m. sausio įvykius, ir papildęs jas medžiaga iš privačių archyvų, parengė virtualią Sausio 13-osios atminimui skirtą parodą „Transliacija (Ne)nutraukiama!“.

 Plačiau >

Šiauliai siekia išsaugoti ir vystyti centralizuoto šilumos tiekimo tinklų sistemą, nes neabejoja, kad tai – ne tik geriausias būdas užtikrinti vartotojams šilumos  energijos tiekimą patraukliausiomis kainomis, bet ir puiki galimybė didinti atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą, atsisakant iškastinio kuro deginimo ir tausojant mūsų aplinką ateities kartoms.  

 Plačiau >

2020 metų gruodžio pabaigoje prasidėjo Šiaulių miesto metų sportininkų rinkimai! Šiaulių miesto gyventojai ir Sporto ekspertų komisija atidavė balsus penkiose kategorijose. Praėjusią savaitę susumavus rezultatus paaiškėjo 2020 metais Saulės miesto vardą Lietuvoje ir visame pasaulyje labiausiai garsinę atletai, komandos ir treneris. Metų treneriu išrinktą Aivarą Kaselį pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šią savaitę prognozuojamos nepalankios oro sąlygos. Krituliai ir pūgos gali apsunkinti eismo sąlygas miesto gatvėse, sunkiau įveikiami bus takai ir šaligatviai. Gatvės ir šaligatviai yra valomi ir barstomi pabaigus snigti, tai daroma vadovaujantis gatvių priežiūros reikalavimais. Pirmiausia valomos ir barstomos pagrindinės miesto gatvės, kuriomis nuolat vyksta intensyvus eismas, kursuoja visuomeninis transportas, vėliau – mažesnio intensyvumo eismo gatvės. Nėra techninių galimybių net ir svarbiausias miesto gatves nuvalyti itin greitai, todėl vairuotojai ir pėstieji turi atsakingai vertinti situaciją. Apie sudėtingas situacijas šiauliečiai gali pranešti trumpuoju telefonu 1863

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariams pateikė Simonos Potelienės kandidatūrą eiti mero pavaduotojos pareigas. Simona Potelienė yra Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė nuo 2015m.,  frakcijos „Dirbame miestui“ seniūnė, Savivaldybės tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkė bei Šiaulių miesto savivaldybės Projektų įgyvendinimo priežiūros tarybos ir Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegijos narė.

 Plačiau >

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Šiaulių departamentas informuoja, kad Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute (NMVRVI) atlikus Klaipėdos ir Raseinių rajonuose 4 rastų nugaišusių gulbių nebylių tyrimus nustatyta, kad rastos nugaišusios gulbės, užsikrėtusios A tipo paukščių gripo H5 atmaina. Atlikus detalesnius tyrimus, trijose paukščių gaišenose nustatytas didelio patogeniškumo (H5N8 potipio) virusas.

 Plačiau >

Sausio 7–8 dienomis AB „Šiaulių energija“ organizavo devintąją eglučių surinkimo akciją. Šiemet, atsižvelgiant į situaciją šalyje, akcija vyko nekontaktiniu būdu: gyventojų buvo prašoma eglutes palikti prie specialaus bendrovės transporto arba įkelti į jį, vengiant kontakto su jo vairuotojais ir taip saugant savo ir įmonės darbuotojų sveikatą. Bendrovės vairuotojų pastebėjimais, šių metų akcija dalyvių skaičiumi ir surinktu eglučių kiekiu buvo dar gausesnė nei pernai.

 Plačiau >

Mažėjanti teigiamų koronaviruso tyrimų dalis mobiliajame punkte, augantis gyventojų sąmoningumas bei gautos vakcinos leidžia manyti, kad epidemiologinė situacija Šiauliuose gerėja. Šiaulių miesto savivaldybė taip pat „iškrito“ iš didžiausio sergamumo savivaldybių dešimtuko ir šiuo metu yra 32-oje pozicijoje iš 60 savivaldybių. Šią savaitę nuo koronaviruso bus pradėti skiepyti globos įstaigų gyventojai ir darbuotojai.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.